exlnwo.png

Merhabalar,

Bilgisayarınızla Son Hız Silkroad Keyfini Yaşamak İçin Anlatıcaklarımı İyi Dinleyin 8)

1.İlk Olarak Masaüstünüzde Mouse ile sağ tıklayıp özellikler'e tıklayın.
- Resim Silinmiş.
2.Ekran Koruyucusu Kaldırın.
- Resim Silinmiş.
3.Görümünü Şekildeki Gibi Ayarlayın.
- Resim Silinmiş.
4.Nerdeyse Herkeste Bulunan Flasdisk'leri Ram'e Dönüştürücez.
- Resim Silinmiş.
Arkadaşlar öncelikle şunu belirtiyim bu programı ben yazmadım. http://www.eboostr.com/ Programın sitesi burasıdır.Program demo'dur.Googleda ararsanız crack bulabilirsiniz Ve demo sürümü her pc'yi açtıktan sonraki 4 saat için geçerlidir sonrasında program otomatik olarak kapanır.
Öncelikle Programı indirelim.
Download Link : eBoostr Download
Kurulum bittikten sonra Programımızı açalım.
1.Adım:
Evet arkadaşlar programımızı açtık.Flash diskimizi takıyoruz Ve ardından 1 Numara ile gösterdiğim "Ekle" butonuna basıyoruz.Bu butona bastıktan sonra eğer bilgisayarınız flashdiskinizi okuduysa Cihaz ekle kısmında çıkacaktır.Flash diskimizi seçtikten sonra eğer 2gb lık bir flashdisk takdıysak ön bellek miktarını seçin kısmından 2gb tın 1.7gb'ını seçiyoruz ve ardından Tamam'a basıyoruz.
2.Adım
Evet arkadaşlar şuan flashdiskimizi program gördü ve kendisi sistem durumunu % hesabı ile yükleyecektir bu işlem 2 veya 5 dk'nızı alabilir.Eğer hata verdiyse Önbellek Oluştura tıklıyoruz ve tekrar bekliyoruz.
- Resim Silinmiş.
Artık flashdiskinizi ram olarak kullanabilirsiniz.Çok fazla etki etmez ancak faydasını görürsünüz.
5.Görünüm Ayarlarını Değiştirerek Bilgisayarımıza Hız Katalım.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
6.Oyundayken Silkroad'a Daha Fazla Ram Kullanımı Verelim.
- Resim Silinmiş.
7.Son Olarakta High Setting Intro'yu Kaldıralım.
- Resim Silinmiş.

Hepsi Kendi Uğraşımdır Kesinlikle Alıntı Değildir.Gerçekten Çok Uğraştım Umarım Bi Faydam Olmuştur.Herşey Extraloob için !

Saygılarımla,
FeLiS

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Beijo

Bilgiliyim
bu eBoostr programı tam olarak işe yarıyormu 1 GB ram var mesela 1 GB'de flash disk taktık normal 2 GB gibimi oluyor ?

Beijo demiş ki:
bu eBoostr programı tam olarak işe yarıyormu 1 GB ram var mesela 1 GB'de flash disk taktık normal 2 GB gibimi oluyor ?
Bende Tam Olarak İşe Yarıyor 1Gb Varsa Orayı 700Mb Olarak Ayarlıcaksın Az Da Olsa Faydası Olacaktır :thumbsup:

Barzo

Verdiği hız etkisi ne kadar oluyor yani? Örn: 4 Gb flash diskin 3 Gb ını yapsak kaç Mb Ram sağlar açıklama yapabilirmisin?

Evet muhteşem.eBosstr programı dışında bende her zaman bu şekilde kullanıyorum.Sonuç mükemmel.

Süper bir program çok güzel çok kullanışlı bir program. 4GB Ram yaptım ben. :D

Yukarı Alt