hacı hoca carşambaya erteledi bide test yapacak mış 70 puan değerinde kopyaya asılacam :)
bugün geometri olduk ondan kesin kaldım 21 aldım :)

EmmaW

geçmiş olsun daral:
fizikten 55+ almışım fiziği kurtardım şuan zorlanacağım 2 sınav kaldı biyoloji-kimya biyolojiyi veriyim kimya kalsın:D

Pro

rank8
EmmaW. demiş ki:
geçmiş olsun daral:
fizikten 55+ almışım fiziği kurtardım şuan zorlanacağım 2 sınav kaldı biyoloji-kimya biyolojiyi veriyim kimya kalsın:D
Bende Fizikden gectim 60 almisim. Kimya sinavi yarin ve hic calismadim calisasimda yok, ondan bundan gecinecez :mrgreen: :mrgreen:

EmmaW

bizim okulda herkez farklı sınıflarda sınavlara giriyor yanımda oturan 11 e arkamda oturan 12 ye falan gidiyor yani kopya şansım çok az daral:

Pro

rank8
EmmaW. demiş ki:
bizim okulda herkez farklı sınıflarda sınavlara giriyor yanımda oturan 11 e arkamda oturan 12 ye falan gidiyor yani kopya şansım çok az daral:
O Nasil oluyor hacim? Herkes sinavini kendi sinifinda kendi sinif arkadaslariyla olmuyor mu? :roll:

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
EmmaW. demiş ki:
Off bu sistem cidden çok saçma. Bir de mesela atıyorum yanındaki fizik sen kimya arkandakiler sosyolaji mat sınavı olayı var öyle bir şey olsa isyan çıkarırım okulda makara:

:) bugün dil anlatım yazılısı oluyom 50 üstü alırsam geçecem acayip sitresliyim :)

bende acayip endişeliyim.acayip korkuyorum :D tarih fizik kesin 1. ama birinci dönem 2side 60-65 arasi 3dü bi yarari olur mu ?.aklim çok karişti.müdür yardimcisi 3 1 ile geçersin 4de bırakırım diyor.burda başka herkez başka birşey söylüyor aklım allak bullak oldu.zaten devamsizlik 20 gün özürlü 24.5 :D mal gibi okulda kaldım :S.Bu arada ticaret mes lis. and bölümündeyim.Lise 1 öğrencisiyim

ps: sınıfdakilerde kesin geçersin.millet 7-8 1 ile geçiyor diyor :S

TheNeasTa demiş ki:
birinci dönem 1 ikinci dönem 2 bile olsa geçersin ama birinci dönem 3 ikinci dönem 1 olsa kalıyosun o dersten
off kötü o ya. matematik ve geometriyi hocaya yalvar yakar kurtaricam artik.:( bu arada meslek liselerinin ort kaç? geçmek için

Avasin

amasya1993 demiş ki:
TheNeasTa demiş ki:
birinci dönem 1 ikinci dönem 2 bile olsa geçersin ama birinci dönem 3 ikinci dönem 1 olsa kalıyosun o dersten
off kötü o ya. matematik ve geometriyi hocaya yalvar yakar kurtaricam artik.:( bu arada meslek liselerinin ort kaç? geçmek için
Genel liseler, her türdeki mesleki ve teknik liselerde en az 2.50
Anadolu liseleri, anadolu güzel sanatlar liseleri, anadolu öğretmen liseleri gibi liseler 3.00
fen liselerinde 3.50

hacı dil anlatım yazılısı olduk bugün çok güzel geçti 50-60 gelir inş :)

Yukarı Alt