Pro

rank8
SnowFlake demiş ki:
ProMaster demiş ki:
Ingilizce,Kimya,Fizik Bunlardan Kaliyorum ortalamamda 2.97 Gecer miyim?
Sen Azerbaycan'da yaşamıyor musun? Aynıysa eğitim sistemimiz anadolu olduğun için sorumlu geçiyorsun...
Devletimizin Lisesi var ona gidiyorum... Sorumlu derken Sinava filan mi girecem nasil olacak?

@Elegant
Ben Senin icinde Kendim icinde Dua edecem bu aksam :mrgreen:

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
ProMaster demiş ki:
SnowFlake demiş ki:
ProMaster demiş ki:
Ingilizce,Kimya,Fizik Bunlardan Kaliyorum ortalamamda 2.97 Gecer miyim?
Sen Azerbaycan'da yaşamıyor musun? Aynıysa eğitim sistemimiz anadolu olduğun için sorumlu geçiyorsun...
Devletimizin Lisesi var ona gidiyorum... Sorumlu derken Sinava filan mi girecem nasil olacak?

@Elegant
Ben Senin icinde Kendim icinde Dua edecem bu aksam :mrgreen:
Sorumluluk sınavları her dönem başında yapılır mezun oluncaya kadar o derslerden geçmen lazım sonraki sene yine zayıfın olursa büyük ihtimal kalırsın. Sözele geç zayıfsız bitir okulu son sene sınavlarda cevaplar tahtaya yazılıyor.

yok ya rehper öğretmenler atıp tutuyo korkutuyolar
hacı sen 3.00 yap ortalamanı direk geç sınava falan girme lakin
2.97 olursa bi dersten yükseltme sınavına girip yükseltirsin ha yükseltemezsen lise 4 ün sonuna kadar yükseltmek için o sınava girersin ama sınıf atlarsın yani...
bide dip not:ilk dönem 3 olan bir ders 2. dönem 2 oluyduysa toplamı 5 ortalaması 2.5 ten yıl sonu geçme notuna 3 düşer..
bilmeyenler için duyrulur...:)

Pro

rank8
Elegant demiş ki:
yok ya rehper öğretmenler atıp tutuyo korkutuyolar
hacı sen 3.00 yap ortalamanı direk geç sınava falan girme lakin
2.97 olursa bi dersten yükseltme sınavına girip yükseltirsin ha yükseltemezsen lise 4 ün sonuna kadar yükseltmek için o sınava girersin ama sınıf atlarsın yani...
bide dip not:ilk dönem 3 olan bir ders 2. dönem 2 oluyduysa toplamı 5 ortalaması 2.5 ten yıl sonu geçme notuna 3 düşer..
bilmeyenler için duyrulur...:)
Benim kaldigim derslerden biri 1. donem 3'du acaba etkiler mi kalmaman lazim nayir nolamaz :lol: :mrgreen:

2.dönem 1 düşürsen yıl sonu yani geçme notuna 1 olarak gelir ama ilk dönem 3 & 2.dönem 2 ise notun yıl sonuna 3 olarak düşer :)

pc iyi kapatıyorum herkese iyi forumlar iyi eğlenceler :)
ps:dil anlatımdan iyi geçerse yazılım girer bir haber veririm :)
allah herkezin yardımcısı olsun...

Benim de 3. yazılılar yarın başlıyor :roll: :roll: 3üm yok karnemde ama bakalım son yazılılarda napacaz 3e düşürmeyelim de notları başka bişe istemiyorum :roll:

Pro

rank8
GreeN_EyE demiş ki:
Benim de 3. yazılılar yarın başlıyor :roll: :roll: 3üm yok karnemde ama bakalım son yazılılarda napacaz 3e düşürmeyelim de notları başka bişe istemiyorum :roll:
daral: Kasap et derdinde Koyun can derdinde :mrgreen: Biz gecelim diyoruz sen 3 diyorsun Saka misin? :mrgreen:

Yukarı Alt