At the moment the server is offline because the hoster has some troubles.
Ocean says it will be back tomorrow. It has nothing to do with lag- and dc-fixing as cn-g says. If I read the posts of cn-g I think they don't have any contact to any GM. But I don't know. Maybe they know more than Ocean told me

Kısaca diyorki "server yarın lag ve dcsiz olarak açılacak.Bunu bana Ocean dedi.Ne kadar doğru bilmiyorum."
Bekleyip görecez. :?!!

Valla İns... Euro charlar gelir hem oyunun kapasitesi çok olcak samerkand,consantine Fln olunca serverde lag olmucak cunku harita Genislicek Ve Herkez Euro Character Kurucak :D ߀nde Euro kururum :D bide Staff Tabiki 1 2 gün start olmas Euro charların 10 Ve 9 dagger itemleri yapak gm İYİ OYUNLAR Saygılarımla...

CrimeIce demiş ki:
At the moment the server is offline because the hoster has some troubles.
Ocean says it will be back tomorrow. It has nothing to do with lag- and dc-fixing as cn-g says. If I read the posts of cn-g I think they don't have any contact to any GM. But I don't know. Maybe they know more than Ocean told me

Kısaca diyorki "server yarın lag ve dcsiz olarak açılacak.Bunu bana Ocean dedi.Ne kadar doğru bilmiyorum."
Bekleyip görecez. :?!!
Yaw çeviremiyosunuz madem birilerinden isteyin cevirmesini ondan sora hani lagsız olacaktı dc olmayacaktı diyi konusup millete laf atıcaksınız.

Diyorki şuanda serverlar offline çunku host bazır sorunlar yaşıyor. ocean ın dedigine gore yarın oyun açılacaktır. bunun lag ve dc yi duzeltmekle alakası yok diyor cn-g. eğer cn-g nin postunu okuyacak olursam bence onların herhangi bir GM le iletişime geçtiği yok. fakat bilmiyorum. belki onlar ocean ın bildiğinden daha fazlasını biliyor olabilirler.

yani lag ve dc duzelecek falan demiyor :evil:

Yukarı Alt