Eve arkadaşlar ben SunWorld'ü bırakıyorum,Yarın bir kaç event yapıcam ve bırakıcam bu lanet serverı -.- Yaşadığımız kötü anılar varsa özür dilerim =) Kimseyle küs kalmak istemem <3 Umarım hepiniz bir gün aşağıdaki resim gibi bol bol sox düşürürsünüz :D :mrgreen:

SunWorld'den ağrıldığım için artık forumdada fazla aktif olmayacağım,Hepiniz kendinize iyi bakın =)

Alttaki resimde gördüğünüz tüm item ve parayı çeşitli eventlarla dağıtacağım,23 ağustos pazar günü Benden global bekleyin :starving:

Arkadaşlar çok fazla ö.m aldım :/ bu kadar sevildiğimi bilmiyordum =) Herneyse, ö.mlarda gördüğüm kadarıyla herkes item ve para istiyor,Ben kimseye özel item ve para vermiyorum,Yukardada belirttiğim gibi globallerimi bekleyin,Eminim sizde birşeyler kazanıcaksınız,Şu anda server açılınca 70 m vericem Beni bulana,jangan dowhang yada hotanda bi yerde saklanıyorum. ^^

oxide demiş ki:
Arkadaşlar çok fazla ö.m aldım :/ bu kadar sevildiğimi bilmiyordum =) Herneyse, ö.mlarda gördüğüm kadarıyla herkes item ve para istiyor,Ben kimseye özel item ve para vermiyorum,Yukardada belirttiğim gibi globallerimi bekleyin,Eminim sizde birşeyler kazanıcaksınız,Şu anda server açılınca 70 m vericem Beni bulana,jangan dowhang yada hotanda bi yerde saklanıyorum. ^^
Ben bulucam seni. :D Protodakilerle didişmekden para kalmadı. :lol:

ironEyE demiş ki:
oxide demiş ki:
Ben bulucam seni. :D Protodakilerle didişmekden para kalmadı. :lol:
emin değilim hafız zor bi yere saklandım :mrgreen:

Hayırlı olsun kardesım oyunu bırakıyorsun gercekten cok buyuk bır bagımlılık yapıyor ne mutlu sana :muck:
Ps:Inşallah seni ben bulurum :lol: Charda hıc bısı kalmadı 97 Lvl'ım ayıptır soylemesi :P :P

EmmaW

event oldu 85+5 swordun yanından geçtim :D thief towna gitmiş arkadaş ben npc ye tıkladım sonra boşver dedim kapadım aramaya gittim :D ama dw de 80+0 bitane item aldım onuda verdim npc ye :D

Yukarı Alt