EfnuR

Öğretiyorum
- Resim Silinmiş.

:D :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Canı Çeken Buraya Baksın :mrgreen:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
eskiden prem. yokken bu sahneye hastaydım. Böyle ekranın kararması sonra charların gözükmesi... İşte bu 2 saniye içinde olup biten şey bana 2 saat gibi geliyordu^^

günlerdir göremiyorum bu manzarayı

en güzel doğa manzaralarından daha güzel

bide benim pc de olsaydı :D

Mars _VioLance_ Pm Atın Kasın Beni Daha Ezuküm
HeLL_SpY demiş ki:
_VioLance_ demiş ki:
Sabah Saat 6 da girdim ve cıkmıcam haha
bende girdim ama ekran kartı ısındığından kapandı pc :D :D :D :D :D :D :D :mrgreen:

Girmeyi deniyoruz :starving: :starving: :starving: :starving: :starving:
Ben Pcyi 3 Gün Acık Bıraktıgımı Biliyorum Bişi Olmadı Ama Direk Yaktım Ben Kartı Cızırt Etmişti :D Zaten pc de 4 tane fan var daha ne olsun:D

XanJouLo

Öğretiyorum
Titus Pullo demiş ki:
eskiden prem. yokken bu sahneye hastaydım. Böyle ekranın kararması sonra charların gözükmesi... İşte bu 2 saniye içinde olup biten şey bana 2 saat gibi geliyordu^^
Hehe eskiden iSro oynarken NoDC clientler falan yokken aynı şeyleri bende hissediyordum :D O ekran karardığı an insanın aşık olduğu kişi ile göz göze geldiği anda yaşadığı duyguyu yaşıyordum :santa: :lol:

XanJouLo demiş ki:
Titus Pullo demiş ki:
Hehe eskiden iSro oynarken NoDC clientler falan yokken aynı şeyleri bende hissediyordum :D O ekran karardığı an insanın aşık olduğu kişi ile göz göze geldiği anda yaşadığı duyguyu yaşıyordum :santa: :lol:
zuhahahaha gülemekten öldürdün yha :mrgreen: baya abratmışsın yahu :beer:

Yukarı Alt