Son dakika haberi

Türk Silahlı Kuvvetleri Genelkurmay Başkanı Işık Koşaner
Gördüğü kötü tutumdan dolayı görevinden istifa etti

Bu haberin ardından hava kara deniz Kuvvetleri komutanlarıda 1-1 görevlerinden istifa etti

Bu durum Karşısında ise RTE istanbul programını iptal edip acil toplantı kararı aldı

Sonumuz hayır olsun summer5:

Olucağı buydu iste,Türkiye'nin geldiği nokta.Türk ordusu düşmanlardan çekmediğini bu Tayyip ve saz arkadaşlarından çekiyor,Helal olsun Paşam kendinizi ezdirmediniz bunlara ve gururunuzlada istifa ettiniz!!!!

Bunlarıda ergenekondan alırlar içeri(ergenekon diye hayal ürünü birşeyden(!)Biz neyin ne olduğunu biliyoruz,inşallah bu kötü günlerden birgün kurtulacağız.

Hafif bir düzeltme yapma gereği duydum gelen pm ve yorumlardan dolayı

A

Anonymous

Guest
ghost12 demiş ki:
Olucağı buydu iste,Türkiye'nin geldiği nokta.Türk ordusu düşmanlardan çekmediğini bu Tayyip ve saz arkadaşlarından çekiyor,Helal olsun Paşam kendinizi ezdirmediniz bunlara ve gururunuzlada istifa ettiniz!!!!

Bunlarıda tayyipekondan alırlar içeri(ergenekon diye hayal ürünü birşeyden(!)Biz neyin ne olduğunu biliyoruz,inşallah bu kötü günlerden birgün kurtulacağız.
siyasi yorum yapmayın tartışmaya zemin hazırlamayın

CappaBaron demiş ki:
ghost12 demiş ki:

Bunlarıda tayyipekondan alırlar içeri(ergenekon diye hayal ürünü birşeyden(!)Biz neyin ne olduğunu biliyoruz,inşallah bu kötü günlerden birgün kurtulacağız.
siyasi yorum yapmayın tartışmaya zemin hazırlamayın
Tartışma yaratmak için yazmadım yukarıdaki mesajımı,zaten herkes neyin ne olduğunu biliyor arkadaşım.Neyse burada birbirimizi kırmaya gerek yok.

yerleri dolacağı için sorun yok :lol:
hayırlısı. koskoca Türk ordusu 4-5 kişinin istifasıyla yıkalacak değil ya.
ps. ordu öyle kutsal bir yerdir, görevdirki ne zorluk olursa olsun bence istifa EDİLMEZ. tabii kendi görüşüm. zamınında Atatürk zorluklara, haksızlıklara vs. dayanamayıp bıraksaydı herşeyi nolurdu...
biri gider biri gelir. ayakda olan Türk ordusudur her zaman!

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
ghost12 demiş ki:

Bunlarıda ergenekondan alırlar içeri(ergenekon diye hayal ürünü birşeyden(!)Biz neyin ne olduğunu biliyoruz,inşallah bu kötü günlerden birgün kurtulacağız.

Hafif bir düzeltme yapma gereği duydum gelen pm ve yorumlardan dolayı

yüce ordumuz çürük insanlardan arındırılmalı zaten . ordumuza ve vatanımıza hiçbir faydası olmayan insanlar çok . bunlar vatanlarını sevseler yaş öncesi böyle bir gerilim yapmazlardı zaten . yine bir yerlerden emir aldıkları çok aşikar . bize ağlama duvarında ağlayan değil vatanı için kalbi çarpan İMANLI komutanlar lazım ki varda . ankarada o kadar boş yatan general var . çinde bile bizimki kadar general yok . komutan mı kalmadı sanki .

The Black demiş ki:
ps. ordu öyle kutsal bir yerdir, görevdirki ne zorluk olursa olsun bence istifa EDİLMEZ. tabii kendi görüşüm. zamınında Atatürk zorluklara, haksızlıklara vs. dayanamayıp bıraksaydı herşeyi nolurdu...

ATATURK'de paşamda öldü ama yeri dolamadı
Yerlerı dolacagından sorun yok yapma alperen senın gıbı insandan bu kadar basit bir yorum cıkmasın lutfen

Tayyip istifa etse sokaktakı herıfı al koy yerıne yerı dolar bak bısı demem

Seni oldursek yetim yurdundan bı cocuk verseler anana babana onlar için
Bizim alperenin yeri doldu oh iyiyiz biz mi dicekler :coffee:

Yapma gözunu seveyım :think:

The Black demiş ki:
yer dolcakta kimle dolucak imamın ordusuyla.Adamları ordan alıp kendi adamlarını yerleştiriyorlar.Klasik rte oyunu.Aynısını yargıya yaptı...

MicroEx demiş ki:
The Black demiş ki:

ATATURK'de paşamda öldü ama yeri dolamadı
Yerlerı dolacagından sorun yok yapma alperen senın gıbı insandan bu kadar basit bir yorum cıkmasın lutfen

Tayyip istifa etse sokaktakı herıfı al koy yerıne yerı dolar bak bısı demem

Seni oldursek yetim yurdundan bı cocuk verseler anana babana onlar için
Bizim alperenin yeri doldu oh iyiyiz biz mi dicekler :coffee:

Yapma gözunu seveyım :think:
demek istediğim o değildi :roll:
yani ne olursa olsun orası ordu kim gelirse gelsin ordusuna yanlış bir hareket yapmıcakdır yapamazda.
mesela bakanlık konumu olsa bu büyük bi sorun 3-5 bakan istifa etse gercekden büyük bi sorun. ama türkiyede görevini yerine getiren bisürü onurlu general var.. umarım onlar geçer başa.
geri gelelim ne olursa olsun başdaki hükümetin orduyu bu şekille yönetmesi mantıksız geliyo askeriye sonucda diyosun. o kadar ciddi o kadar disiplinli düzenli bi alanda bu yapılamaz bence.

Apt

rank8
Türk ordusu çürüklerinden arınıyor ve temizleniyor.Fakat bu çürükler Işık Koşaner falan değil,bu istifaların geleceği 1 ay önce taraf gazetesinde yayınlandı,nedeni ise alt kademelerden gelen baskı ve akp yi zor durumda bıraktırmak.Fakat görüldüğü gibi ne akp zor durumda kaldı ne de TSK başıboş kaldı,artık bu oyunlar tutmuyor.Gereksiz gazeteci Nihat Genç hemen yapıştırmış köşe yazısında,"Bu istifalar halk içinde infiale yol açtı".EEE ne oldu dünden beri,kim infial etti,ülke içinde ne kargaşası çıktı istifalar verildiğinden beri?Hiçbirşey olmadı.Nihat Genç in komiklikleri işte :D

Bu adamlar istifa etmeseydi 2 yıl sonra zaten kendi adamları gelecekti. Şimdi durum sadece 2 yıl erkenden imamın ordusu geldi... Bunu bildikleri için Orgenaral ve tüm kuvvet komutanları istifasını istedi. Haklılar. Ama ben olsam şimdiden ekmeklerine bal sürmezdim. istifa etmezdim yani... 2 yıl daha bekletirdim!

volkanka demiş ki:
Bu adamlar istifa etmeseydi 2 yıl sonra zaten kendi adamları gelecekti. Şimdi durum sadece 2 yıl erkenden imamın ordusu geldi... Bunu bildikleri için Orgenaral ve tüm kuvvet komutanları istifasını istedi. Haklılar. Ama ben olsam şimdiden ekmeklerine bal sürmezdim. istifa etmezdim yani... 2 yıl daha bekletirdim!
Ve elimizde yapabılcek hıcbısı yok summer2:

Ateş olmayan yerden duman tütmez ben hükümeti savunmuyorum ama kuvvet komutanlarımızın en büyük hataları işleri olmayan şeylere karışmalarıydı siyaset gibi maalesef bu durum orduda olduğu sürece bu tür şeyler olacak.

Yukarı Alt