kimseyi suçlamak gibi bi amacım yok baştan söyleyeyim.
charım soyuldu bugün. premiumum olduğu için antilogindc gibi herhangi bi program kullanmıyordum, geçen gün (dün yada dünden önce) zoomhack kullanmak için şu kemalistin topicden modifieri indirdim, çalışmadı kamerayı her oynatıımda masa üstüne attı, bende sildim..
bugün oyuna girdiğimde char dımdızlak kalmıştı, serverın en iyi charlarından biriydi ama şimdi dımdızlak
tekrarlıyorum kimseyi suçlamak iştemiyorum ama sadece nasıl hacklendiğimi öğrenmek istiyorum bişiler düşünüyorum..
modifierde keylog olma ihtimali varmı?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
_aLy_ demiş ki:
kimseyi suçlamak gibi bi amacım yok baştan söyleyeyim.
charım soyuldu bugün. premiumum olduğu için antilogindc gibi herhangi bi program kullanmıyordum, geçen gün (dün yada dünden önce) zoomhack kullanmak için şu kemalistin topicden modifieri indirdim, çalışmadı kamerayı her oynatıımda masa üstüne attı, bende sildim..
bugün oyuna girdiğimde char dımdızlak kalmıştı, serverın en iyi charlarından biriydi ama şimdi dımdızlak
tekrarlıyorum kimseyi suçlamak iştemiyorum ama sadece nasıl hacklendiğimi öğrenmek istiyorum bişiler düşünüyorum..
modifierde keylog olma ihtimali varmı?
Yok Öyle Bir Şey Olsaydı Benimde Charım Soyulurdu 65 Level Blade İçinde 50 M Olan Charım Var Rolling Eyes Ayrıca Yabancıların %60 Ida Benim Verdiğim Modifieri Kullandı Wink

Hack0rs Bunu Paralı Olarak Satıyor Accountumun Banlanmasının Sebebide Bundan .

He Bide Mantıken Düşünelim Şimdi Ben Bu Modifieri Paylaştım Ve Bu Modifierin İçinde Keylogger Var Diyelim Peki Adamlar Saf Mı Benim Acc Mi Banlasınlar Daha Çok Kişiyi Hacklemek İstemesinler Rolling Eyes

Quxera

Bilgiliyim
imkanı yok bende kullanıyorum içinde 102m para war ve aynı zamanda 500 silk wolf vs.
ama soyulmadı bundan sonrada inş.

Yukarı Alt