Ama[D]ouS ` demiş ki:
Yada Format At duzgunce Guncellestır Deepfreeze ını yukle Sonra Ghostunu al bılgısayarın bıdaha sorun cıktıgında maxımum 15 dk da Geriye alırsın PC yi :mrgreen: extraokk
anlamadım Crying or Very sad

A

Anonymous

Guest
nacru demiş ki:
Ama[D]ouS ` demiş ki:
Yada Format At duzgunce Guncellestır Deepfreeze ını yukle Sonra Ghostunu al bılgısayarın bıdaha sorun cıktıgında maxımum 15 dk da Geriye alırsın PC yi :mrgreen: extraokk
anlamadım Crying or Very sad
Norton Ghost Backup dıom bıraz araştır babaBu sorununu cozmez ama format attıkdan sonra Guncelle herseyını tamamla bılgısayarının Sonra Ghostunu al extraokk

arkadaslar kapatılma uyarusının altında aynen söyle yazıyo...uzaktan yordan çagrısı(RPC)hizmeti beklenmedik biçimde sonlandrıldıgından windows simdi yeniden baslatılaaktır

windows xp ilk sürümü ve sp1 sürümlerinde bu sorunla karşılaşıldı bu sorunu gidermek için elindeki windows cd sini çöpe at.. windows xp sp2 güncellemeli bi windows cd si temin edip windowsunu yeniden kurman gerekiyor...

endorphin demiş ki:
windows xp ilk sürümü ve sp1 sürümlerinde bu sorunla karşılaşıldı bu sorunu gidermek için elindeki windows cd sini çöpe at.. windows xp sp2 güncellemeli bi windows cd si temin edip windowsunu yeniden kurman gerekiyor...
ya 2cd denedik ikiside aynı...

WİNDOWS'U YENİ KURDUGUMDA DAHA HİÇBİŞEY YUKLEMEDEN AVAST I YUKLEDİM HERYERDEN TROJAN VİRUS FIŞKIRIYO

nacru demiş ki:
endorphin demiş ki:
ya 2cd denedik ikiside aynı...

WİNDOWS'U YENİ KURDUGUMDA DAHA HİÇBİŞEY YUKLEMEDEN AVAST I YUKLEDİM HERYERDEN TROJAN VİRUS FIŞKIRIYO
Eğer temiz bi sp2 cd si ile yükleme yaparsan bunun olması imkansız elindeki başka programlar yüklemek için kullandıgın cdlerini kullanma sadece sp2li windowsu kurarsan bu sorunun tekrar gelmesi imkansz.

endorphin demiş ki:
Razz ben dort saat boyunca bunu ytazdim :)
bakin arkadaslar bu sorun anca iki sekilde halloluor benim ilk windows ciktiginda yasadigim sorun ve yuzlerce makineyi bu sekilde kurduk aynisi olur format cozum degil yapacagi iki sey var ya internet uzerinden windowsu guncellemek shutdown -a ile yada sp2 xp cdsi temin edip bastan kurmak

Gerçekten bu sorunla xp ilk çıktıgın dönemlerde çok çok uğraşmıştım... Başımı fena halde yakmıştı bu problem.. Dediğimiz gibi arkadaşım daha fazla konuyu uzatmayalım bu sorunun tek çözümü temiz bi sp 2 cd si .. Punisher ve benim görüşüm..

murdemon demiş ki:
reset atıyorsa fanlarında sorun olabilir ısındığı için reset atar ve beslemesi yeterli değildir buda bi sebep, MHZ sorun vardır ram ler uyum suzdur her şey olabilir
dogru reset atinca bunlarda olabilir ama karsidan yordam cagrisi almaz :) o yuzden donanimda aramak yersiz :)

Punsier demiş ki:
murdemon demiş ki:
reset atıyorsa fanlarında sorun olabilir ısındığı için reset atar ve beslemesi yeterli değildir buda bi sebep, MHZ sorun vardır ram ler uyum suzdur her şey olabilir
dogru reset atinca bunlarda olabilir ama karsidan yordam cagrisi almaz :) o yuzden donanimda aramak yersiz :)
ARKADASLAR WİNDOWS'U TAMAMİYLE SİLDİM C:/ D:/ FELAN HEPSİNİ VE WİNDOWS U KURDUM TEKRAR SİMDİ YAPMAM GEREKENLERİ ADIM ADIM SÖLERSENİZ SEVİNİRİM

service packli cd ile kurucaksin xpyi yada
http://www.microsoft.com dan guncelleme baslicaksin

baslat calistira bunu yaz

%SystemRoot%\system32\wupdmgr.exe
windowsun guncelleme sitesine gidicek ve guncellemeleri tamamlayana kadar hic bir siteye gitme hic bir program kurma
sadece windows guncellemelerini tamamladiktan sonra devam et kurmaya

Punsier demiş ki:

windowsun guncelleme sitesine gidicek ve guncellemeleri tamamlayana kadar hic bir siteye gitme hic bir program kurma
yine kapanıyo bilgisyar sistem yordamı vererek Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

nacru demiş ki:
Punsier demiş ki:

yine kapanıyo bilgisyar sistem yordamı vererek Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
sp li kurmadım ama güncelliyom bi fark olurmu

sana dedigim gibi sp 2 olmadan sorun verir cunku bir nevi virus var ve bilgisayari kurar kurmaz bulasiyor
blaster virusu bu yuzden bir cafeden bu cdyi temin edebilrsin yada baslat calistir shutdown -a yazarak guncelleme yaparsin bu cok uzun surer gidip iki uc milyona bi tane cd cektir kendine ve onla kur

Punsier demiş ki:
sana dedigim gibi sp 2 olmadan sorun verir cunku bir nevi virus var ve bilgisayari kurar kurmaz bulasiyor
blaster virusu bu yuzden bir cafeden bu cdyi temin edebilrsin yada baslat calistir shutdown -a yazarak guncelleme yaparsin bu cok uzun surer gidip iki uc milyona bi tane cd cektir kendine ve onla kur
güncelleme bitti ve bilgisayarımı yeniden baslattı

ŞİMDİ YOKMU O HATA

AA PARDON YENİDEN BASLATTI AMA SOL ATL KÖSEYE BAKTIM BİŞEY DAHA YAPIYO GÜNCELLEME %51 O BİTİNCE HALLOLUCAKMI Crying or Very sad

Yukarı Alt