son 2 gundur sureklı donuyor sırekli dc verioyr bir turlu saglıklı ksamıyorum ya acaba bendemı probnlem var yoksa gene bi durummu war bu ara lag harici baska bir şey olabilirmi bu ?

:) bot bile kasamıyo ya düzelse yakın zamanda inşallah yapmadıgım sey kalmadı gene sorun lu..

ya arkdaslar yokmu bunu bi caresi falanı filanı botu yeni aldık tavsanı yenı aldık bide devili aldım 3 gundur tık yok kasamıyorum ziyan oluyor gunler ya yokmudur bi bilgsi olan ???

Gençler Server sorunu bu bizle alakalı değil. Bakın ben samarda Cok rahatım . Ama Hotana ggidiyorum taklamanda çar kasıcam çar bi duruyo bi hareket ediyo bideha duruyo yani lag var. 1-2 gün oyuna girmicem düzeltsinler

Arkadaşlar kimileri Constainople'de de var diyor ama şahsen bilmiyorum ama Hotan, Oasis ve taklamakanda lag aşırı şekilde. Bot da çözüm değil. Şimdi çarlarımı Downhang alanlarında kasıyorum, dün Semerkan'ta kastım sadece Hotan'da var. Salıyı bekleyeceğiz sanırım...

Ttnet değil sorun benim uydunet aynı sorun bende de var bi gidiyorum hotana çıkamıyorum dışarı bir şey satın alıyorum 2 saat bekliyor , bir çözüm bulsunlar kafayı yedim

Aynı sorun bendede var ne yapacağımı bilmiyorum Hotanda ve Samarkandda aşırı ama dışarı oldumu fazla olmuyor birde Dc veriyor.

48 levelim hala samarkanda kasıyorum varmı böyle bişey ya sanki 90 level char kasıyoz anasını satim :D cok yavas

Yukarı Alt