Son 10 yılın basketbolcusu Kobe
Los Angeles Lakers'ın süper yıldızı Kobe Bryant, NBA'de son 10 yılın basketbolcusu seçildi. Kobe en yakın takipçisi LeBron'un üç katından fazla oy aldı.

NBA'de All-Star hafta sonu nefesleri keserken Doğu'nun Batı'yı 2 sayı farkla devirdiği ve 108 bin 713 taraftarın izlediği All-Star maçı tarihe geçti. NBA'de All-Star heyecanının yanı sıra "son 10 yıla damga vuran basketbolcu"nun seçimi de büyük heyecan yarattı.
NBA.com kullanıcılarının oyları, Los Angeles Lakers'ın süper yıldızı Kobe Bryant'ı son 10 yılın basketbolcusu yaptı.
Rakiplerine önemli bir fark atan Kobe, oyların yüzde 54'ünü toplamayı başardı. Kobe'nin ardından LeBron geldi. Cleveland Caveliers'ın yıldızı LeBron James oyların yüzde 17'sini alarak ikinci oldu. Oyların yüzde 13'ünü alan Shaquille O'Neal 3'üncü, yüzde 8'ini alan Tim Duncan 4'üncü, yüzde 5'ini alan Steve Nash 5'inci ve yüzde 3'ünü alan Kevin Garnett 6'ıncı sırada yer aldı.

SON 10 YILIN BASKETBOLCUSU ANKETİ SONUÇLARI

Kobe Bryant 54%
LeBron James 17%
Shaquille O'Neal %13
Tim Duncan 8%
Steve Nash 5%
Kevin Garnett 3%​

Son 10 yılı baz aldığımızda, LeBron yine çok oy almış. Bu da oy kullananların yeni nesil olmasından olsa gerek. LeBron'un daha yüzüğü dahi yok finaller mvpsi olmamış. Duncan'ın Kobe ile çekişmesi lazımdı Shaq ile birlikte ama dandik bir sonuç çıkmış bence.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
şu nba'den o kadar nefret ediyorum ki tek bildiklerim bu sağdan soldan duyduklarım kobe shaq kerim abdul cabbar bla blaaa zevk alamıyorum ama izleyici sayısına bakar mısınız 108 bin diyor ohannesss o.O nasıl bir zevktir bu benim haz almadığım ilginç gerçekten kobe neler yapmış bu 10 yılda açık ara almış rütbeyi helal olsun ^^

Yukarı Alt