Hangisi daha güzel :)

• 1. sad emo girl

Votes: 5 26,3%
  • 2. emo girl

Votes: 2 10,5%
  • 3. emo girls pictures

Votes: 4 21,1%
  • 4. hot emo girls

Votes: 8 42,1%

• Total voters
    19
demo grils ... 8)
memo grils ... 8)

:twisted:

emo kavramından nefret ederim ama yinede bu topic'e girdik oyumuzu kullanalım

Hot emo grils'deki hatun tatlıymış ona kullandım oyumu :P

Majestic demiş ki:
Yahu emo nemiş böyle son zamanda dile gelen zımbırtı insan olsun insan ne emosu ne memosu. :D
Bende anlamadım hacı, saç stilli şu fotoğraf karalerinde ki gibi olan tüm by-bayanlara emocu muhamelesi yapılıyor. Ayırt etmek zor oldu^^

Majestic demiş ki:
Titus Pullo demiş ki:
Majestic demiş ki:
Yahu emo nemiş böyle son zamanda dile gelen zımbırtı insan olsun insan ne emosu ne memosu. :D
Bende anlamadım hacı, saç stilli şu fotoğraf karalerinde ki gibi olan tüm by-bayanlara emocu muhamelesi yapılıyor. Ayırt etmek zor oldu^^
Bırak canım ne emosuymuş pehh. :sfff: Biri ben emoyum demiş diğeride ona özenmiş. :roll: Ivık zıvık şeyler geçiniz.org
Güzel mi? Güzel ne karıştırıyosun emo muhabettini değil mi hacım. Bizim için kalbi önemli xP Emo dediğiniz nedir. din/dil/ırk? hangisi ^^ geçelimbunlarılutfen.com ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Majestic demiş ki:
Titus Pullo demiş ki:
Majestic demiş ki:
Bırak canım ne emosuymuş pehh. :sfff: Biri ben emoyum demiş diğeride ona özenmiş. :roll: Ivık zıvık şeyler geçiniz.org
ulen bayılıyorum ikinize çok makara tukara bodylersiniz harbiden canlarım benim.

bu arada emo için öyle tırı vırı sözler sarfetmişsiniz duymamayım bir daha butun emocular yengenizdir :twisted: :mrgreen:

Yukarı Alt