addIcFb

Aileden
Fenerbahçe'nin milli oyuncusu Uğur Boral Gençlerbirliği maçının ardından flaş açıklamalarda bulundu. Geçen hafta kendisine gösterilen tepkilere karşılık bu haftaki taraftarın gerçek taraftar olduğunu söyleyen genç oyuncu mağlubiyetlerden sonra sokağa çıkamayacak kadar üzüldüklerini belirtti.
ugurboral_dua.jpg

Biz geçen haftalarda aldığımız mağlubiyetlerin gerginliği ile sahaya çıktık. Bunu kabul etmemiz lazım. İlk yarıda pek etkili olamadık ama 2. yarıda rahat oynadık. Taraftarımıza teşekkür ediyorum. Gerçek Fenerbahçe taraftarı bunlar. Geçen hafta üzücü bir olay olmuştu ama bu hafta 4 tribün beni çağırdı ben de onlara karşılık verdim. Fenerbahçe her zaman gücünü taraftarından alan bir takım. Gençlerbirliği gibi ligin zor takımlarından birini rahat bir oyunla yendik. 2. yarı golü bulduktan sonra daha rahat oynadık. El Saka Alex'e yaptığı hareketin ardından atılınca daha da rahatladık. İyi bir oyun oynadığımızı düşünüyorum. Herkes gibi biz de üzülüyoruz. Sokağa çıkamayacak kadar üzülüyoruz. Ama çok şanssız çok kötü goller yedik. Gol atsak da kolay gol yeyince işler zor oluyor. Unutulmaması gereken bir şey de Avrupa'nın devleri de liglere kötü başladılar. Şampiyonlar Ligi'nde 6 tane maç var sadece birini kaybettik. Günün şartlarına göre değerlendirmek lazım. Bazı günler işler iyi gitmiyor. Kimseye de yıkmamak gerekir. Takım kötü oynuyorsa tek kişi ne yapabilir. Karşıda 11 tane oyuncu var. Biz zaten hiç bir sezona iyi başlamadık ki. Gerçekten çok doluyum. Söyleyecek çok şeyim var. Beni eleştiriyorlar ama bütün atılan gollerde asist bana ait. Ben daha ne yapayım. Orta yapıyorum, pres yapıyorum ama ben ne yapayım risk alıyorum. Ben de sürekli yan pas yaparak maçı hatasız tamamlayabilirim.

Fenerbahçe gücünü taraftarından alır. Bugün buraya gelen taraftarlar gerçek Fenerbahçe taraftarlarıdır. Bugün ben çok gergindim. Bu gerginlik beni hayatım boyunca hiç olmadığım bir hale büründürdü. Hepsinden özür diliyorum ama bizi desteklemeye devam etsinler.

Babacan uzun süredir oynamıyordu. O da Fenerbahçe'nin geleceği. Ona da bugünkü performansından dolayı tebrik ediyorum.

Yukarı Alt