1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Şok Şok Şok..MTK Macının Kadrosunda Kezman Maldonado Yok !!!

1. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

KEZMAN VE MALDONADO YOK!..
    Teknik direktörümüz Luis Aragones, MTK maçının 18 kişilik kadrosuna Maldonado ve Kezman'ı almadı

Fenerbahçemizde MTK Budapeşte maçı öncesi ilk 18 kişilik kadroda sürprizler yaşandı. Teknik direktörümüz Luis Aragones, Şampiyonlar Ligi İkinci Ön Eleme Turu'nda yarın oynanacak MTK Budapeşte maçının ilk 18 kişilik kadrosuna Mateja Kezman, Maldonado ve Deniz'i almadı. Shaktar Donetsk maçındaki 11 ile sahaya çıkacak olan Fenerbahçe'nin yarınki 11'i şu şekilde olacak:

Volkan, Gökhan Gönül, Edu, Lugano, Roberto Carlos, Colin Kazım, Alex, Selçuk, Uğur Boral, Semih ve Guiza

Bu arada kadroya alınmayan Kezman ve Maldonado'nun tamamen gözden çıkarıldığı ve satış listesine konulduğu öğrenildi.

2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    gayet radikal karar işte doğru veya yanlış bilemem (bence çok doğru) ama adamlara gönül bağı vermiyor gidin kendinize takım bulun diyor helal olsun bu ana kadar kimse yapmamıştı.

Xabi Alonso gelse bir de sağ açık bir forvet ve bir kaleci kadro eksiksiz olacak da zor işte hepsi birden olmuyor.

3. MoonLife

MoonLife Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    işte budur abi aynen katılıyorum birinin bunlara durumu farkına varmaları gerektiğini söylemeliydi sonunda aragones yaptı bunları helal olsun walla :beer:

4. O.o

O.o Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Alahım ya colin kazım oynuo adamın hayatı boyunxca 3 4 dogru hareketi var gerisi pert