Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
size onay veriyorum yatmıyo bneim 1 hafta oldu nerdeyse halen daha paypalda 0.00 dolar diyo :lol:
zaten belliydi 20 dk da 80 dolar yaptım saçma ötesiydi
kayıt olurken e-mail kısmına a yazıyodum sadece @ filende koymuyodum kayıt ediyodu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ben yine ve yine size bux.to yu öneriyorum para yatıyo gözlerimle gördüm http://bux.to/?r=Hakan buyrun benim şuan 7.82 dolarım var her 10 dolarda bir yatıyo her tıklamaya 0.01 dolar veriyo kayıt olurken 0.09 dolar veriyo kayıt parası senin üye yaptığın her kişinin tıklamasından da para alıyosun çok az diyosanız 50 tane üyen olduğunu düşün ki benim öle her biri 5 kez tıklıyo 2,5 dolar (tabi bbenim 50 kişiden 10 kişi düzenli tıklıyo :lol:)4 günde 10 dolar kayıt olurken paypala kayıt olduğunuz e-mail adresini istiyo yanlış yazarsan kaydetmiyo aynı ıpden 2. bir kayıta izin vermiyo çalışma prensibinide anlatmıştım bilmeyenler için anlatayım

1 kişi bu siteye reklam verirse her 100 tıklamada reklam veren adam 1,99 dolar site sahibine veriyo
site sahibi 100 kez tıklamaya 1,00 dolar veriyo her 100 tıklamada 0,99 dolar kazanıyo milynolarca üyesi olduğu düşünülünce adam şuanda paraya para demiyodur idda ediyorum :lol:

HAKAN0 demiş ki:
ben yine ve yine size bux.to yu öneriyorum para yatıyo gözlerimle gördüm http://bux.to/?r=Hakan buyrun benim şuan 7.82 dolarım var her 10 dolarda bir yatıyo her tıklamaya 0.01 dolar veriyo kayıt olurken 0.09 dolar veriyo kayıt parası senin üye yaptığın her kişinin tıklamasından da para alıyosun çok az diyosanız 50 tane üyen olduğunu düşün ki benim öle her biri 5 kez tıklıyo 2,5 dolar (tabi bbenim 50 kişiden 10 kişi düzenli tıklıyo :lol:)4 günde 10 dolar kayıt olurken paypala kayıt olduğunuz e-mail adresini istiyo yanlış yazarsan kaydetmiyo aynı ıpden 2. bir kayıta izin vermiyo çalışma prensibinide anlatmıştım bilmeyenler için anlatayım

1 kişi bu siteye reklam verirse her 100 tıklamada reklam veren adam 1,99 dolar site sahibine veriyo
site sahibi 100 kez tıklamaya 1,00 dolar veriyo her 100 tıklamada 0,99 dolar kazanıyo milynolarca üyesi olduğu düşünülünce adam şuanda paraya para demiyodur idda ediyorum :lol:
bu site yalan boşuna uğraşma 10 $ yaptım üç gün önce paypala göndermesi için talimat verdim hala yatıyor hala yatıyor bişey olduğu yok boşuna zaman kaybı...

Arkadaşlar mailimde bunu gördüm bir arkadaş çevirebilirmi

Hello Hakan1992, We have processed and Denied your payment of $50.
Your Account has been flagged for fraudulent activities.
This could be for any of the following reasons:
- Same IP Address
- Low or no Survey taken Ratio
- Promoting our website in a way that violates our T.O.S.
- Other Fraudulent Activity detections we have in place Please Open a Ticket with us if you believe your account has been flagged incorrectly. Do not reply to this E-Mail A.W.Surveys

açaba paypal hesabımda credicarıyla kayıt olmadığım için mi?

yada hileli bir şekilde biriktirdiğim için mi?

HAKAN0 demiş ki:
Arkadaşlar mailimde bunu gördüm bir arkadaş çevirebilirmi

Hello Hakan1992, We have processed and Denied your payment of $50.
Your Account has been flagged for fraudulent activities.
This could be for any of the following reasons:
- Same IP Address
- Low or no Survey taken Ratio
- Promoting our website in a way that violates our T.O.S.
- Other Fraudulent Activity detections we have in place Please Open a Ticket with us if you believe your account has been flagged incorrectly. Do not reply to this E-Mail A.W.Surveys

açaba paypal hesabımda credicarıyla kayıt olmadığım için mi?

yada hileli bir şekilde biriktirdiğim için mi?
elimdeki bir programla çeviri yaptım yarım yamalak çevirio ama idare et :lol:
Kod:
Merhaba Hakan1992 , biz, işlem yaptık ve $50 'ın  ödemenizi reddetti.
 Hesabınız, hileli faaliyetler için [ flagged ] oldu.
 Bu, takip eden sebeplerin herhangi biri için  olabildi:

- aynı IP adres-
 Düşük veya anket, oranı aldı- Timiz'i bozan web sitesi bir bakımamız ilerletme. O. S.
 Eğer siz yanlış olarak [ flagged ] olulan hesabınıza  inanırsanız bizim yerinde  bizimle lütfen açık bir biletimiz var olduğu - diğer hileli faaliyet algılamaları. Bu e-posta bire cevap verme. W.

Anketler

demek adam gibi biriktirsek verceklerdi ölemi demek oluyo bu şimdi Shocked Shocked Shocked

bunlar fake diyen arkadaşlar tm olarak bir deneme yapalım diyorum

hadi dielimki gerçek sen geldin çektin o parayı paypaldan da silk aldın cahrına yükledin o char en fazla kaö gün oynarsın bilionmu 3 , 4 gün ban

ben böel işlerle uqraşırken 75 lwl charım banlandı o gün bu gündür hiç ciddiye almam böle saçma konuları :lolmuch:

o yüzdne konuyu açan arkadaşa sölüorum boşna böle konular açıp milletin emeqini yazık etme böle bişeyle beleş geçinilmez hadi dielim gerçek joymax ın verdiqi bir açık bunu bugün deilse 3-5 gün sonra yada 1 -2 hafat sonra sonuçta anlıcaklar anladıklarında tüm silk çekenleri banlamıcaklarını mı sanıon

öncelikle sana hakaret etmek istiyorum bu kadar çok msj attığın için ama ceza yemek istemiyorum o yüzden bi dahakine böyle yapma bişey ekliyeceksen yazına orda düzenle var ona bas

şimdi gelelim ban konusuna kardeşim joymax parasını alıyomu?? alıyo joymax paraya bakar nerden geldiğine deil burda biz kimseyi soymuyoruz adamlar para bizde o parayı joymaxa veriyoz bu joymaxı alakadar etmez ayrıca paranın nerden geldiğinide anlıyamaz kapış?? extraokk extraokk

ban olması için sahte parayla almak gerekir ki sahte para die bişi yok olsada joymax anlar

telaşa gerek yok ben aldığım zaman bi char açacam ona atacam 50 silk bi astral basarım o chara bişi olursa konu kitlenir veya silinir paniğe gerek yok oke ?

Jigsaw

Aileden
Teşekkürler yaw ya bişey olmazsa astal 1 lvl napcan onu. Bari 1 day gold ticket al bi kaç tane. :mrgreen:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt