Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Belirtilere ve farklılıklara dikkat edelim lütfen aman diyorum sağlığımız herşeyimizdir :muck: :kalp: :beer:

saol bilgilendirdiğin için , izmirde daha çıkmadı çıksa ne olur acaba dışarı cıkamayız hayat durur :roll:

GreenPearL

Bilgiliyim
Woooooooww Suppo bi toppic olmuş abi ellerine sağlık gerçekten son günlerde lazımdı..!! :kalp: :kalp: :thumbsup:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Baphomet demiş ki:
Baba çok faydalı bir topic olmuş ellerine sağlık tabloya bakılırsa mevsimsel grip olmuşum domuz gribiyle alakası yok,o zaman öpebilirim :muck: :P :muck: :kalp: :beer:

kuzum amacımız doğru bilgilendirme yapmaktır her platform'da 8)

Server
Assos
Takımı
Besiktas
scoorviel demiş ki:
saol bilgilendirdiğin için , izmirde daha çıkmadı çıksa ne olur acaba dışarı cıkamayız hayat durur :roll:
İstanbul 'da varda bişey olmuyor orda da bişey olmaz çık dolaş hayatın tadını çıkar :muck:

Baphomet demiş ki:
Baba çok faydalı bir topic olmuş ellerine sağlık tabloya bakılırsa mevsimsel grip olmuşum domuz gribiyle alakası yok,o zaman öpebilirim :muck: :P :muck: :kalp: :beer:
Aynen bende mevsimsel gribim o zaman, etrafa soramasam da arada içimden geçiyordu acaba domuz gribi mi olduk diye de mevsimsel çıktı tabloda ..

Ben ya domuz gribiyim yada soğuk algınlığı.Hiç hapşırmam felaket oksuruyorum balgam lı bir oksuruk bu. Ateşim cok var bas arısı war boğaz arısı yok cozemedim daha :D

Yukarı Alt