TiM

rank8
Kod:
ardından parmağa çift tıklıyalım.saat yönünde açılan parmaka sağ tıklayıp start diyelim.clienti seçtikten sonra oyuna giricektir
Yanlış yönlendirme parmak aşagı gelınce Loader a çift tıklayın Oyuna giricektir extraokk

TİM demiş ki:
Kod:
ardından parmağa çift tıklıyalım.saat yönünde açılan parmaka sağ tıklayıp start diyelim.clienti seçtikten sonra oyuna giricektir
Yanlış yönlendirme parmak aşagı gelınde Loader a çift tıklayın Oyuna giricektir extraokk
o şekilde ben açamadım diyen çok oldu bunların başında bende vardım.ama ilk once loader e tıklayıp sonra parmağa tıkladım oldu.senin dediğin gibi denedim auto traning ve skiller gelmedi ama dediğim şekilde sapa sağlam :mrgreen:

TiM

rank8
st3llo demiş ki:
TİM demiş ki:
Kod:
Yanlış yönlendirme parmak aşagı gelınde Loader a çift tıklayın Oyuna giricektir extraokk
o şekilde ben açamadım diyen çok oldu bunların başında bende vardım.ama ilk once loader e tıklayıp sonra parmağa tıkladım oldu. :mrgreen:
sen oraya benım dediğimi yaz öle girerlerse sikiller gözkmez söliyem yanide iister yap ister yapma sen bilirsin!

arkadaşlar ne isrobotla nede sm ile girdiğimde start traninge basmassam oyunda kalabiliyorum ama start dediğimde 2-3 dk içinde masa üzerine atıyor. charın sikill didilişinde bir farklılık yok uzun zamandır isrobot kullanıyorum. (1 yıl kadar). sm ve isrobottu ayrı dosyalardan açıyordum fakat şimdi ikisindede masa üzerine atıyor. ama ilginç olanı başka bir ID ile çalışıyor olması şimdi stall charını kastırıyorum ve asıl charımla da stallcılık yapıyorum. pc de bir sorun vardır diye ghost bastım ama yine sorun aynı bu gidişle stalcı asıl charımı geccek :lol: bu sorunu nasıl halledebilirim teşekkürler...

ilginç bi durum.masaüstüne atan charın ayarlarını değğiştir de denesene.olmassa ara kısmına bot yaz.orda SROBOT.EXE cinsi bişiyler çıkcak. onların hepsini sil.sonra tekrar dene.

st3llo demiş ki:
ilginç bi durum.masaüstüne atan charın ayarlarını değğiştir de denesene.olmassa ara kısmına bot yaz.orda SROBOT.EXE cinsi bişiyler çıkcak. onların hepsini sil.sonra tekrar dene.
herşeyi denedim pc ye ghost atıp oyunu yeniden kurdum ama yine de 2-3 dk içinde atıyor.

st3llo demiş ki:
Confused chardan kaynaklandığı kesin.topiçi takip et.soruna çözüm bulursam yazıcam. extraokk
şimdide elle kasmayı denedim yine masa üzerine atıyo ve ???? çıkıyo ama başka bi char kastığımda bunu yapmıyor.
yardımlarınızı bekliyorum...

Morwena

Buralıyım
İlk önce ekran kartını güncelle .
Sonra Silkroad bulunduğu bölümün diskini birleştir ...
Sonra 31 Aralık Softmode bölümünden yardım alabilirsin ...

bide silkroad klasörü içinde dump ve rd dosyası var onlari sil.onlar bot kurulduğu zaman otomatik olarak oraya konuluyo.belki sorun onlardan olabilir.sil sonra tekrar dene.olmadı teknolojide çareler tükenmez :santa:

2. sorunum herşeyi kendim ayarlayıp kasma yerine gittide kasıyor ölünce oyundan cıkıyor

bunda towna girdii an esc den exit demiş gibi oluyo 5 dene geriye sayıyo kapanıyo

Yukarı Alt