Bu sm yi 3 kişi kullanabiliyomuymus Exclamation Öle bişi duydumda ben yani aynı ıp den isterse 100 kişi kullanıyor ama farklı ıplerden aynı anda 3 kişinin kullanabildigini söyleyenler war.Softmod kullanıpta böle bişi hakkında biligisi olan war mı Question ama kesin olsun lutfen duydum sölediler filan degil bi sitede filan yazıosa yada kendiniz kullanıosanız bu sekilde ölyle soyleyin Tsk simdiden extraokk

yanlız biseyi sölememisler 3 bilgisayardan kullanırsan 3x credi gider öle die biliyorum :mrgreen:

Morwena

Buralıyım
Softmodeyi 3 kişi farklı Ipden en fazla kullanabiliryor .Statik Ipden aynı Ipden istediğin kadar kişi kullanıyor .

Last_OTTOMAN demiş ki:
Morvena kesin mi kanka sonra uyeligi yaktırmayalım Confused
Kesin olarak söylemek gerekirse! Aynı ip den istediğin kadar açıp kullanabilirsin. Örnek, internet cafe sahibiysen ya da bir apartmanda komşularınla aynı modem üzerinden adsl bağlantı alıyorsan, isterseniz bütün apartman, istersen tüm internet cafedeki bilgisayarlardan kullanın birşey olmaz. Aynı şehir içinde de 2-3 farklı modemden kullanabilirsin birşey demiyorlar. uyarı gelir gelirsede ingilizcen iyi ise iş yerimden ben kullandım dersin anlatırsın banlama olmaz..
FAKAT!
Eğer sen gider de aynı x33.dll dosyanı; atıyorum mesala biz Balıkesir-Erdek deyiz , arkadaşın Bursa'da Ankara'da v.b. yani başka ilde ona verip aynı anda kullanırsanız.. Büyük ihtimalle banlanacaksındır.
SONUÇ:
Aynı şehirde Max. 2-3 farklı modemden arkadaşlarınızla kullanın birşey olmaz.
Aynı modemden alıyorsanız adsl bağlantıyı aynı modemi kullanan tüm bilgisayarlarda isteğiniz kadar kullanın kaç bilgisayar varsa farketmez.
Farklı şehirlerde kullanmayın sakıncalı. Zaten sitede de banlanma nedeni olarak yazıyor. http://www.0x33.org kuralları dikkatli okuyun ip leri kontrol ediyoruz 2 farklı ip yer olarak hesaplanıyor farklı şehirlerdeyse banlanırsınız yazmışlar. (clockwork'un açıklaması)
Sanırım net bir yanıt olmuştur inanmayanlar varsa gelsin yerinde görsün Wink
BALIKESİR / ERDEK - YAMAN NET CAFE

Eywallah hocam cok tsk ederim ben bana gerekli olan acıklamayı fazlasıyla aldım extraokk artııı bende Balıkesirliyim.Dogma buyume Savastepe ama yazın Akcayda takılyoruz merkezdede bi dairemiz war o kadar ama herseyimle Savastepe'liyim yani kolay gelsın hayırlı işler extrabeer

Last_OTTOMAN demiş ki:
Eywallah hocam cok tsk ederim ben bana gerekli olan acıklamayı fazlasıyla aldım extraokk artııı bende Balıkesirliyim.Dogma buyume Savastepe ama yazın Akcayda takılyoruz merkezdede bi dairemiz war o kadar ama herseyimle Savastepe'liyim yani kolay gelsın hayırlı işler extrabeer
Hemşeriyiz Erdek e gelince bekleriz..

Morwena

Buralıyım
Last_OTTOMAN demiş ki:
Last birazdan eski dll dosyasından softmode yaptık eğer isteyen Olursa atıcam Wink Cool

Yukarı Alt