Eed ark bu ip icin işinize yarayacak biliosunuz forumda yoq ama ben verim gene de alın güle güle kuallnın
Gereği Konusu ve Anltatımı Bölümde Mevcuttur Ben Linkini vereyim dedim biraz zor indirmesi çünkü sitelerde araştırınca pek bulunmuyor paralı filan buyrun link:
http://uploaded.to/?id=xy64dd
Ayarları :

1.ip bölümüne : 202.134.80.34 port bölümüne : 1010

2.Version 5 i secip ordan Attempt local then remo.... yı secıoruz

3. username : gh password : gh olarak gırıs yapınız

Buraya kadar herseyı yaptıysanız zaten bıttı sayılır sımdı New e tıklayın ilk bölüme Silkroad yazın 2. bölümden private serverın exe dosyasını bulup secın sonrasında zaten ok veya tamam deyıp o bölümü kapatın sonrasında orda bır ıcon olusmus olucak uzerın tılayın ve New ın sırasında ola Run a tıklayın bu kadar
Bu Oyun Kapalı Bile Olduğunda oyuna girmek için. . .
buda virus tarama sonucları benden olsun unutmazsan bidaha seviniriz Cry
http://www.virustotal.com/tr/analisis/fc51aa102adafdd186f4024540353479

ALINTI !!!!

Sabit Plss

yigit12_1 demiş ki:
Eed ark bu ip icin işinize yarayacak biliosunuz forumda yoq ama ben verim gene de alın güle güle kuallnın
Gereği Konusu ve Anltatımı Bölümde Mevcuttur Ben Linkini vereyim dedim biraz zor indirmesi çünkü sitelerde araştırınca pek bulunmuyor paralı filan buyrun link:
Ayarları :

Buraya kadar herseyı yaptıysanız zaten bıttı sayılır sımdı New e tıklayın ilk bölüme Silkroad yazın 2. bölümden private serverın exe dosyasını bulup secın sonrasında zaten ok veya tamam deyıp o bölümü kapatın sonrasında orda bır ıcon olusmus olucak uzerın tılayın ve New ın sırasında ola Run a tıklayın bu kadar

ALINTI !!!!

Sabit Plss

Bu program bizim MHTC servere girmemize yarayan bir programdı (hey gidi günler heyyy) ama benim anlamadığım oyun kapalı olduğu zaman nasıl oyuna girebileceksin bu cümlen çok saçma olmuş, yani demek istediğim oyun kapalı iken sen değil kim olursa olsun oyuna gremez :mrgreen: ama oyuna ip aracılığı ile girmek gerektğinde bu programı kullanabiliriz yada Easy2Game kullanabiliriz.

paylaşımın için teşekkürler.

Ps: Bu program ile oyuna girme arasında bir bağlantı kuramadım zaten oyuna normal launcherden giriş yapılmıyormu :?:

Extacy demiş ki:
yigit12_1 demiş ki:
Ayarları :

ALINTI !!!!

Sabit Plss

Bu program bizim MHTC servere girmemize yarayan bir programdı (hey gidi günler heyyy) ama benim anlamadığım oyun kapalı olduğu zaman nasıl oyuna girebileceksin bu cümlen çok saçma olmuş. Ama yinede paylaşımın için teşekkürler

Ps: Bu program ile oyuna girme arasında bir bağlantı kuramadım zaten oyuna normal launcherden giriş yapılmıyormu :?:
Valla bana söleme ben sadece (Ç)Alıntı yaptım :D

yigit12_1 demiş ki:
ozaman sana kızmam gerekir hiç araştırmadan yada soruşturmadan neden böyle eski bir programı bizlerle paylaşmak istedin :mrgreen:

MHTC serveri varken giriş çok zordu ve bu ip programları ve kore ipleri aracı ile oyuna girebiliyorduk, ama artık şimdi böyle değil direk masa üstündeki oyunun simgesi dururken neden bu programlarla uğraşıp kendimi yorayım :mrgreen:

Extacy demiş ki:
yigit12_1 demiş ki:
ozaman sana kızmam gerekir hiç araştırmadan yada soruşturmadan neden böyle eski bir programı bizlerle paylaşmak istedin :mrgreen:

MHTC serveri varken giriş çok zordu ve bu ip programları ve kore ipleri aracı ile oyuna girebiliyorduk, ama artık şimdi böyle değil direk masa üstündeki oyunun simgesi dururken neden bu programlarla uğraşıp kendimi yorayım :mrgreen:
+1905 :mrgreen: :beer:

yigit12_1 demiş ki:
Youran demiş ki:
yigit12_1 demiş ki:
valla bi yararım olur diye koydum ... Sryy :oops: :cry:
Onu Gec Bide Yanlis Yere Acmissin :D Bot Ve Programlar Bolumune Acicaktin :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :thumbsup:
offf ya sizde hep yanlışlarımı görüyonuzzzz
ühühühühühüh :cry: :cry: :cry:
Yanlışlar düzeltilir sorun değil ama en güzel olanı aynı yanlışları tekrarlamamaktır :wink1:

evet hey gidi günler hey MHTC günleri eskide kaldı e2g bir defa work ok dediğinde bayram ediyordum şimdi kolaylaştırdılar masaüstündeki simgeye tıkla oyundasın(Girmek derdini saymıyorum)
:D

Yukarı Alt