1. Reklam

1. joysro
      ledas
      ix2
      leon
      kingsofsro
      aelyria

Sneijder tarih yazacak

1. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Sneijder tarih yazacak
    Hollandalı futbolcu Wesley Sneijder, 2010 Dünya Kupası'nda pazar günü oynanacak final maçında hem kupayı ülkesine götürmek, hem de bir ilke imza atmak için mücadele edecek.

Formasını giydiği İnter takımıyla bu yıl İtalya’da lig şampiyonluğu kupası ve İtalya Kupası’nı kazanan, ayrıca Şampiyonlar Ligi’nde de ipi göğüsleyen Sneijder, bu başarılarının yanına bir de Dünya Kupası’nı ekleyerek, bir yıl içinde tüm bu kupaları kazanan tek futbolcu olma yolunda ilerliyor.
    Sneijder, bu konuda bir ilk olma ihtimaliyle ilgili sorulara, "Bunu düşünecek kadar zamanım yok. Keyfini sonra çıkartabilirim, ancak şu an için fazla önemsemiyorum" diye konuştu.
    Futbolcu, 5 Mayıs’ta İtalya Kupası’nı, 16 Mayıs’ta şampiyonluk kupasını, 22 Mayıs’ta da Şampiyonlar Ligi kupasını kaldırmıştı. Hollanda, Dünya Kupası’nın finalinde Pazar günü İspanya ile karşılaşacak.​

2. volaris

volaris Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence bu maçı ispanya kazanıp hayalleri suya düser gibime geliyor

3. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    İspanya kazanır. İspanya futbolun ilahı.Hollanda karşısında duramaz.Ama bir futbol mucizesi olur da Hollanda kazanırsa hem Hollanda hem Sneijder için müthiş birşey olur.