1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

SmileSRO - 110Cap - FreeSilk - Item Satışsız - Job ve Eğlence Serverı

1. Tweety

Tweety Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Chief Operating Officer
    Merhabalar Değerli Arkadaşlar,

Öncelikle kendimi tanıtmak istiyorum, beni herkes Tweety nickiyle tanıyor, gerçek adım ise Murat (D.) İzmir/Bornova'da ikamet ediyorum ve 25 Yaşındayım, pek çok arkadaşımızın bildiği gibi bir süredir Silkroad Server Kurulum / Edit işleri yapıyordum (FreeLance olarak). Hali hazırda bazen oyun DB lerini test etmek bazen de kurduğum oyunları denemek için bir servera sahibim. Bu server üzerinde aynı zamanda şahsi projelerim ve pek çok web sitesi de barınmakta. Bunu söylüyorum çünkü bu serverın kapanma ihtimali yok, üzerinde çalıştığım projeler SmileSRO'dan bağımsız projeler, oyunu kapatabilirim ama serverı asla kapatmam. Oyunda ancak 0 (sıfır) online görür ve oyuna dair hiçbir umudum kalmazsa kapanır (Kimse bu durumda neden kapandı demez sanırım). Ama online oyuncu olduğu sürece oyunda serverımla birlikte açık kalacak bunun garantisini sizlere verebilirim. Gelelim oyunun özelliklerine ve tanıtıma:

Genel Özellikler
    • Şimdilik Maks 500Kişilik
    • 110Cap Eu/Ch
    • 50x Rate
    • 60x Party Rate
    • 10x Drop Rate
    • 5x Gold Drop Rate
    • Job Rate Normalin 40x üstünde
    • 3 IP limit (İnternet Cafeler Hariç)
    • 101+ Moblardan Gold, Silver, Iron ve Copper Coin düşme olasılığı var. (11.dg A ve B Grade itemleri almak için gerekli)
    • Guild ve Union simge sistemi sorunsuz çalışmakta.
    • Akademi Kapalıdır.
    Açık Bölgeler
    • Haritalar Sorunsuz ve Tamamı Aktif (110+ Mobların olduğu bölgeler bulunmamakta)
    • CTF Aktif
    • Battle Arena Aktif
    • Forgotten World Aktif
    • Event Alanı Ekli
    • PvP Alanı Ekli
    • Old Login Alanı Ekli (1-24 level arası için hızlı kasılma alanı içinde Tiger Girl (titan) ve 1-20 arası moblar var.
    Silk Sistemi
    • Oyun içinde kaldığınız online süresine göre ve kestiğiniz Uniqelere göre silk gelecek
    • Başlangıçta Karakterinizde 500 Silk Bulunuyor.
    • Karakterler (24+ level olmak koşuluyla):
      • 0 - 720 dakika arası toplam online süresi için saat başına 15 Silk
      • 720 - 5040 dakika arası toplam online süresi için saat başına 30 Silk
      • 5040 - 20160 dakika arası toplam online süresi için saat başına 45 Silk
      • 20160 dakikadan fazla toplam online süresi için ise saat başına 60 Silk
      • Unutmadan hatırlatalım, saatlik silk sistemimiz 60dk süreniz dolmadan silk gönderimi yapmaz, oyunda 30dk kalıp 7,5 Silk kazanamazsınız. Lakin 30dk nız bir sonraki oturumunuza aktarılır. Oyuna restart atmadan veya ışınlanmadan silk miktarınız üzerinde bir değişiklik göremezsiniz.
    • Uniqe Spawn Rateler Yüksek olmakla birlikte, Her Uniqe belli değerlerde silk ödülüne sahip:
      • TIGER GIRL 20 SİLK
      • CERBERUS 20 SİLK
      • URUCHI 40 SİLK
      • CAPTAİN IVY 40 SİLK
      • ISYUTARU 60 SİLK
      • LORD YARKAN 80 SİLK
      • DEMON SHAITAN 100 SİLK
      • SELKET 100 SİLK
      • ANUBIS 100 SİLK
      • ISIS 100 SİLK
      • NEİTH 100 SİLK
      • SETH 500 SİLK
      • MEDUSA 200 SİLK
      • THE KING HYUNGNO 150 SİLK
      • SERENES 50-150 ARASI
    • Oyundaki Dressler, F10 daki ürünlerin tamamı (Pre ve Deviller Hariç) Silkle alınabilir.
    • Global Chat, Silk + Gold coin ile alınabilir
    • Reverse, Silk ile alınabilir
    • Toplayıcı, Binek, Fellow Petler Silk ile alınabilir.
    Itemler
    • 1-10.dg Sox olarak NPC de mevcut (Hepsi Full Blue)
    • 11.Dg normal item ve novaların drop ratesi yüksek
    • Elixirler ve 11.Dg Stoneler NPC de mevcut (Gold Karşılığı)
    • 11.Dg A Grade:
      • Silahlar = FGW Kart Koleksiyonuyla alınabilir.
      • Accler = Arena Coin ile Arena NPC'sinden alınabilir.
      • Giysiler = Alex Thief veya Hunter NPc'sinde Gold ve Silver Coin karşılığı alınabilir.
    • 11.Dg B Grade
      • Silahlar = FGW de Serenessten veya Job Cavedeki Uniqlerden düşebilir.
      • Acclar = Arena Coin ile Arena NPC'sinden alınabilir.
      • Giysiler = Alex Thief veya Hunter NPc'sinde Gold ve Silver Coin karşılığı alınabilir.
    Başlangıç Itemleri
    • 2 Sayfa Inventory Açık
    • Potlar, koşu scroolları, exp ve sp scrooları
    • 50m Gold
    • 50k SP
    Item + Rateler
    • +12 Artı Basma Limitli
    • +10 ve üstü Notice ile serverda otomatik ilan edilir.
    • NPC de bulunan 11.dg Stonelerin Tutma olasılığı %85 dir (%100 olması değil, fail olmama oranı)
    • Ayrıntılı Artı Basma ratelerine SmileSRO - Blog - Detaylar adresinden ulaşabilirsiniz. (Tablo halinde verildi)
    Haftalık Ranklar
    • Job Rank Özel Rütbe
    • Uniqe Rank Özel Rütbe
    • Önemli Not: Rank Sistemi Panel v.1.2. ile gelecektir. Aktif olarak şuanlık sadece UniqeRank bulunmaktadır.
    Oyunda Neler Satılacak? (Oyun Nasıl Devamını Sağlayacak)
    • Premium Çeşitleri
    • Devil Spritler
    • Devil Sprit Extension Gear
    İlerleyen günlerde Web Sitemiz üzerinde pek çok farklı alan aktifleşecek, şuan hali hazırda anlık Uniqe Rank sistemimiz çalışmakta ve haftalık ödülü bulunmaktadır. Diğer sayfalar, (Job ranklar, karakter arama, karakter önizleme, global logları, pvp ve job kill rankları, kullanıcı paneli, Hwan rütbe değişimleri vb sistemler) zamanla eklenecektir. Kullandığımız panel kendi kodlamam olup ticari olacak şekilde geliştirilmektedir.

Sizleride 100 küsür oyuncumuzun arasında görmekten onur duyarım, bir sorunuz olursa bu konuya mesaj yazabilir ve/veya facebook sayfamızdan bende dahil diğer yönetici arkadaşlara ulaşabilirsiniz.

Web Sitemiz : http://smilesro.com/
    Kayıt Sayfamız: SmileSRO - Register
    FaceBook Sayfamız: Smilesro
    Client Download Linkimiz (Sitemize Giriş Yaparsanız Çalışır) http://smilesro.com/indir/FullClient
    Oyundan Resimler(Betadan Kalma - Yenileri yakında eklenecek): SmileSRO - Galeri

Saygılarımla, iyi günler dilerim.
    Murat D.

Quenya bunu beğendi.
  2. MadGhost

MadGhost 'Objektif' moderator nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    48
    Hayırlı olsun murat :muck: Konuyu yeni fark ettim , önceden haberim olsaydı burada toplanırdık , gidip başka server bulmuşlar hazır bizden biri varken burda neyse bakalım hayırlısı olsun dostum kolay gelsin..

Tweety bunu beğendi.
  3. Quenya

Quenya Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Gerçekten güzel olmuş fakat rateler biraz artarsa ve coin sistemi kalkarsa ayrıca ip limit 3 ten fazla olmazsa kesinlikle başlarız.

4. Tweety

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Chief Operating Officer
    @Quenya Ratelerde bir sıkıntı yok, bir kaç saatte hızlıca kasılabiliyorsunuz 110'a kadar zaten yeni başlayanları kasan pek çok oyuncumuz var gözlemlediğimiz kadarıyla (uniq partilerine alıyorlar - bolca uniqe spawnı var çünkü), sadece gold biraz değerli kalıyor, coin sistemi Fight ve Power itemler için var, normalde Job cave uniqlerinden düşen bu coinleri 101+ moblara koyduk yani fight ve powera ulaşmak daha da kolay hale geldi, IP Limit kısıtlı bir süre için limitsiz şu an zaten 3+ online char açan oyuncumuz da yok çünkü kimse gerek duymuyor sistemimiz sağolsun :) Tekrardan 3IP limit getirebiliriz kimseye sıkıntısı da olmaz :)

Quenya bunu beğendi.
  5. Nina Ricci

Nina Ricci   exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    Hayırlı olsun Murat , gözüm + ratelerine takıldı.+10 dan sonrası fazla olmuş gibi şahsen +9 dan sonrası için %10 dan başlayarak kat kat azalması daha iyi olur diye düşünüyorum.

6. Taboo SRO

Taboo SRO 80 CAP CH | RESMI SERVER SAHIBI & EDITOR rank8

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Güzel ve başarılı bir sistem olmuş sunucunun senin olması, panel'i kendin kodlaman sana bol oyuncu kazandırır. Bu işi iyi bilenlerden birisin, umarım hedeflediğin kitleye hitap edebilirsin. Güzel sistem ve güzel düşünülmüş. Bol şans kardeşim :)

7. Tweety

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Chief Operating Officer
    Teşekkür ederim :) Rateler biraz yüksek olsun istedik çünkü premiumun verdiği şans yüzdesi +9 ve üzerinde ciddi fark yaratıyordu, bu da oyunun ücretsiz rahatlıkla oynanabilmesini sarsıyordu, pre alan 1-2 kişi krallığını ilan edip diğer oyuncuları kışkırtıp oyunda dengesizlik yarattılar ve pre alamayan bazı oyuncularımız "biz buraya eğlenmeye geldik, sistem güzel ama siz işi paraya dökmüşsünüz" diyerek oyunu bıraktı. Biz de hal böyle olunca düşündük taşındık, bırakan oyuncuları haklı bulduk, bir premium bu kadar fark yaratmamalıydı, bizde rateleri arttırdık, şimdi herkes rahatça artı basabiliyor, lakin yinede presi olanlar biraz daha şanslı. Oyunda bu ratelere rağmen +12 itemli oyuncu görmek pek kolay değil, ki set yapmak için uğraşmak gerekiyor, silah için uğraşmak gerekiyor, biz bu oyunda oyuncuların oynayış yeteneklerini biraz daha ön plana çıkartmak istedik, herkes "neredeyse eşit" olsun ki gerçekten oyunu oynamayı bilenler belli olsun, yukarda da belirttiğim gibi Pre satılıp satılmaması çok önemli değil benim amacım para kazanmak değil, oradan gelen para ile reklam yapıyorum server için, gelen para yine oyuncu gelsin diye harcanıyor yani :)

Şuan ki sistemle, devili kale savaşında veya uniqe keserken kullanıyorlar, preyi artı ratesine bir tık daha verdiği için alıyorlar, çok gerekli mi derseniz pre veya devil hayır gereksiz, ki biz böyle olmasını istediğimiz için gereksiz :) Oyunu açalı 1-2hafta civarı oldu lakin siteye hesap numarası vs bile yazmadım gerek görmedim :) Bana pre çok lazım diyen mesaj atıyor alıyor hesap numarasını :)

Ha yine de haklısın bir tık daha aşağıda olabilirdi rateler, ama ekip olarak oy çokluğuyla böylesini uygun gördük.

Teşekkür ederim :) Sizlere de bol şans dilerim :)

Taboo SRO bunu beğendi.
  8. Nina Ricci

Nina Ricci   exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    Teşekkür ederim cevabın için bu işi bilen biri olduğundan yeni başlayacak arkadaşların şüphesi olmasın.Hatta ben de bir indireyim merak ettim açıkçası dolaşayım azcık :dance:

9. Quenya

Quenya Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Şahsi düşüncem exp ratenin bir tık atması çok iyi olur gerisi çok güzel :)