LİMİTLİ PAKETLER;

HIZ LİMİT ÜCRET
-------------------------------
1MB 4GB (İLK 6AY 4.99TL SONRASINDA 26.81TL
8MB 4GB (İLK 6AY 6.99TL SONRASINDA 29 TL
8MB 6GB (İLK 6AY 16.99TL SONRASINDA 39TL

LİMİTSİZ PAKETLER;

HIZ ÜCRET
--------------------------------
1MB (İLK 6AY 22.99TL SONRASINDA 45.31TL
2MB (İLK 6AY 41.07TL SONRASINDA 63.81TL
4MB (İLK 6AY 59.99TL SONRASINDA 82.32TL
8MB (İLK 6AY 76.99TL SONRASINDA 99.00TL

0507-707-4801 NUMARALI TELEFONDAN BANA ULASIRSANIZ 48 SAAT İÇERİSİNDE İNTERNETİNİZİ AKTİF HALE GETİREBİLİRİZ...
KAMPANYA 31 MART TARİHİNE KADAR GECERLİDİR...

SMİLE ADSL VE TT-NET AYNI ALTYAPI KULLANMAKTADIR ...

NOT: Smile adsl her modemde baglantı saglayamamaktadır...Zyxel ve Airties in bazı modellerinde baglantı saglanabilmektedir...
Modem fiyatları;

KABLOLU: 12 AY BOYUNCA 2TL
KABLOSUZ: 12 AY BOYUNCA 4TL OLARAK FATURAYA YANSITILMAKTA MODEMLER BAGLANTI ADRESİNE KARGO İLE YOLLANMAKTADIR

HEMEN BASVURMAK İÇİN 0507 707 48 01 NUMARAYA CAGRI BIRAKIN ARAYALIM !!!

bu kampanyalar tt-nette bile yok hacım :) ayrıca smile adsl den yakında cok büyük bir kampanya geliyor kesinleşince buradan duyurusunu yaparım :)

aids

Tamam bekliyoruz :) Ayrıca yazın smile kullandım ve hiç memnun kalmadım :( Smile de bi soğukluk var müşteri hizmetleri olsun . Tarifeler olsun... Ttnette bi sorun yaşamadım şimdiye kadar. Smile de tarife değişikliklerinde tabiri caizse kaktırıolar ne varsa . limit aşımı tarife değişkligi 3-5 kuruş daha alıcaz diye hepsi. Yazın tarife değişikliğimde 250 TL fatura getirdiler....

Kişisel görüşündür saygı duyarım...Bende tt-net de o söylediklerini fazlasıyla gördüm ... müşteri hizmetlerinde sürekli yalanlar (y.dısı cıkıslarında problem war en yakın zamanda düzelecek) vs bi sürü yalan dolan bunun dısında kullanıcıların bilmediği daha pek çok sey var dönen dolaplar ama neyse...
Limit aşımları tt-nette ve smile da aynı gb basına 10tl ekstra ücret alınıyor...

Nakil ya da tarife değişikliğini gerçekleştirdiğiniz ay içerisinde kota miktarınız kıst hesabı uygulanarak hesaplanır. Örneğin 4 GB’lik limitli aboneliğinizde, ayın 16. gününde nakil işlemi ya da tarife değişikliği gerçekleşti ise, ayın bitimine kadar kullanabileceğiniz kota miktarı 15 gün üzerinden 2 GB olacaktır.

aids

Biliyorum bu olayı.Fakat Limit aşımı ne kadar olursa olsun bi sınırı vardı. sanırım en yüksek tarifenin fiyatı kadar. Bana gelen fatura iste bunun en az 2 katı :confused1:

sana 200 liralık bir fatura geldiyse mutlaka farklı bir sorun olmustur.
Wireles modeme sifre koymamışsındır baska birisi senin internetinden download yapmıştr..
durduk yerde sana fazladan fatura gelmez sonucta 3 kurusluk şirket değil bunlar dogan grubuna bağlı smile tt-net telekomun yani ...Biraz mantık

sovalye demiş ki:
Wireles modeme sifre koymamışsındır baska birisi senin internetinden download yapmıştr..
durduk yerde sana fazladan fatura gelmez sonucta 3 kurusluk şirket değil bunlar dogan grubuna bağlı smile tt-net telekomun yani ...Biraz mantık
doğan grubu ise kork :curtain: :curtain:

Neyini gördün dogan grubunun yada dogan grubu hakkında ne biliyosun ki kork diyosun?

Arkadaş konu açmış, bu kadar uzatmayın.
İşine gelen alır işine gelmeyen almaz.
Doğan grubundan korkulacak birşey yok.
Piyasa böyle.

aids

sovalye demiş ki:

Modeme şifre koymamam değil olay. İsteyen girsin dl etsin, limiti var diyorum smile'dada vardı...
Bahsettiğimiz şeyler farklı. Ayrıca 3 kuruşluk şirket gibi bir laf ettiğimi hatırlamıyorum?

aids demiş ki:
sovalye demiş ki:

Modeme şifre koymamam değil olay. İsteyen girsin dl etsin, limiti var diyorum smile'dada vardı...
Bahsettiğimiz şeyler farklı. Ayrıca 3 kuruşluk şirket gibi bir laf ettiğimi hatırlamıyorum?

Bir sorun yasanmıs belli ki demek istediğim durduk yerde tarife değişikliği yüzünden 200 lira gelmez...herneyse

3 kurusluk demedin o cevabım diğer arkadasaydı dogan grubundan kork demişte anlam veremedim :)

Evet arkadaslar ben sadece kampanyadan faydalanmak isteyen arkadaslara yönelik actım konuyu . Tartısma konusu dilerseniz açıp orada devam ederseniz sevinirim :)
Mod arkadaslardan konuyu temizlemelerini ve sadece kampanya mesajının kalmasını saglamalarını ve kilitli bir sekilde bırakmalarını rica ediyorum :)

Yukarı Alt