Ne İşe Yarar ?

Bu program sizin yerinize otomatik canavarı seçer .. Eğer bizim yapmış olduğumuz key helper programını
kullanırsanız aynı bir botmuş gibi zevk alırsınız.. Eminim ki AgBot dan daha iyi bir bot olur.

Nasıl Kullanılır ?
- Media.pk2 dosyasını eskisi ile değiştirin.
- Silkroad a girin ve programi calistirin.
- Distance in feet 5000 demek canavarin size uzakligi anlamina geliyor. 10000 yapmanız tercih olur.
- Istediginiz ayari yapip Enable tusuna bastiktan sonra tüm işlem bitiyor.

Görünüm :

Resimdeki gibi bir icon çıkıyor.

34qjwc9.jpg

Programdan bir görünüm:

- Resim Silinmiş.

Download:

AutoSelect:
http://www.dosya.cc/ExtraSelect.rar.html

Media.pk2:
http://rapidshare.com/files/102396555/Media.rar
JasonWalker Arkadaşımdan Alıntıdır.
Şu Anda Ücretsiz Bot Olmadığından Macrolara İlgi Arttı . Bende Şu Ana Kadar Gördüğüm En Güzel Auto Skill Basan Programı Sizlere Resimli Olarak Anlatacağım .

Programın Özellikleri ;

Otomatik Skill Basar .(1,2,3,4,5,6,7,8,9)
Otomatik Pot Ayarladığınızın Altına Düşünce Şehire Döner .
Otomatik Bufflarınızı Yapar .
Otomatik Silahınızın Durabilitysi Bitince Şehire Gider Veya Slotunuzda Bulunan Bir Diğer Silahı Kullanır .
Otomatik Berserk Kullanır . (İsteğe Bağlı)
Otomatik Towna Gittiğinde Dc Yer . (İsteğe Bağlı)
Otomatik Pcyi Kapatır . (İsteğe Bağlı)
Petinize Otomatik Olarak Pot Basar.

Programı Nasıl Kullanacağım ?

Programı Açtığınızda Karşınıza Gelecek İlk Sayfa ;

- Resim Silinmiş.
[/img]

Botu Çalıştırmak İçin START Tuşuna Tıklayın .
Ayarlarınızı Kaydetmek İçin SAVE Tuşuna Tıklayın .
Botu Durdurmak İçin F6 Ya Tıklayın .
Botu Tamamen Kapatmak İçin F7 Ye Tıklayın .

Yani Şimdilik Burdan Hiç Bir Tuşa Dokunmuyoruz...

Burayı Geçiyoruz Ve Üstteki Setup Sekmesine Tıklayıp Ayarlarımızı Yapmaya Başlıyoruz;

- Resim Silinmiş.

İLK ADIM : OTOMATİK BUFF AYARLARI

Nubot Helperın Otomatik Bufflarınızı Kullanmasını İstiyorsanız İlk Önce Kaç Tane Buffunuz Varsa O Kadar Kutucuk İşaretleyin .
Sonra Bütün Buff Skilleriniz F3 E Koyun . Sonra Duration Yerine Gelin Birinci Slota Koyduğunuz Buffınız Kaç Saniye Sonra Bitiyorsa Oraya Yazın.

Mesala ;
- Resim Silinmiş.
Yani Bu Resimde Gördüğünüz 355 Second Buffın Geçerlilik Süresidir Duration Yazan Yere 355 Yazacaksınız.

İKİNCİ ADIM : OTOMATİK RETURN (WEAPON DURABİLİTY)

Durability Yazan Yerde Enablenin Altında Bir Kutucuk Var Onu İşaretlerseniz Bu Özellik Aktif Hale Gelecektir .

Eğer Nubot Helperın Şehre Dönmesini İstiyorsanız "Town" Seçeneğinin Yanındakini İşaretleyin Eğer Dc Olmasını İstiyorsanız "Log Out" Seçeneğini İşaretleyin.

Eğer Nubot Helperın Silahınızın Durabiltysi Bittiğinde 2.Silaha Geçmesini İstiyorsanız İnventoryinizin Birinci Yerine Yedek Silahınızı Koyun Ve Botun Durability Bölümünden "Try 2th Weapon" Seçeneğini Tıklayın .

ÜÇÜNCÜ ADIM : OTOMATİK SKİLL

Eğer Nubot Helperın Otomatik Olarak Skill Kullanmasını İstiyorsanız Bütün Skillerinizi F4 E Koyun .

Sonrada Weapon Skill(F4) Bölümüne Gelin Ve Use Skillsin Yanındaki Kutucuğu İşaretleyin.

Normal Bir Canavara Tıkladığında Hangi Skillere Basmasını İstiyorsanız Gösterin .

Mesala ; 1.Slotta İmbue Skillini Koyuyoruz 2.Ve 3. Slotlara İse Comboları Eğer Normal Bir Canavar Keserken Sadece 1,2 ve 3 E Basmasını İstiyorsak "Regular"ın Yanındaki Yeri 3 Olarak Gösteriyoruz .

Aynı Şekilde Champion Ve Giant ıda Ayarlayabiliriz...

DÖRDÜNCÜ ADIM : OTOMATİK KURDA POT BASMA

Eğer Bu Özelliği Aktif Etmek İstiyorsanız Enablenin Altında Bulunan Kutucuğu İşaretleyin.

Sonra Petinizin Potunu F4 ün 9. Slotuna Koyun Ve Nubot Helperdanda Slot Olarak 9 U Gösterin .Alttaki Barda Canının % Kaça İndiğinde Pot Basacağını Ayarlayın.

BEŞİNCİ ADIM : OTOMATİK POT KONTROL

Bu Özellik Dilerseniz Hp Dilerseniz Mp Potunuzun Bittiğinde Şehre Dönmesine Veya Dc Yemesini Sağlar .

Botunuzun HP Kontrol Özelliğini Kullanmasını İstiyorsanız "HP" Yazan Yerin Sağındaki Kutucuğu İşaretleyin.

Potunuzu F4 Belirlediğiniz Bir Slotuna Koyun . (Bunu Nubot Helperdada Gösterin)
Potunuzun 9 Tane Kaldığında Dc Yemesini Veya Towna Dönmesini İstiyorsanız Nubot Helperda 9 Olarak Gösterin.

Eğer 9 Tane Değilde 3 Tane İstiyorsanız Ayarlamınızı Ona Göre Yapabilirsiniz.

Botunuzun MP Kontrol Özelliğini Kullanmasını İstiyorsanız "MP" Yazan Yerin Sağındaki Kutucuğu İşaretleyin.

Potunuzu F4 Belirlediğiniz Bir Slotuna Koyun . (Bunu Nubot Helperdada Gösterin)
Potunuzun 9 Tane Kaldığında Dc Yemesini Veya Towna Dönmesini İstiyorsanız Nubot Helperda 9 Olarak Gösterin.

Eğer 9 Tane Değilde 3 Tane İstiyorsanız Ayarlamınızı Ona Göre Yapabilirsiniz.

Potunuz Bittiğinde Eğer Towna Dönmesini İstiyorsanız "TOWN" Seçeneğine Tıklayın .
Potunuz Bittiğinde Dc Yemesini İstiyorsanız "LOG OUT" Seçeneğini Tıklayın .

DİĞER AYARLAR ;

Botunuzun Otomatik Berzerk Kullanmasını İstiyorsanız "Use Berserk When Full" Yazısının Yanındaki Kutucuğu İşaretleyin.

Botunuzun Towna Gittiğinde Dc Olmamasını İstiyorsanız "NO DC İN TOWN" Yazısının Yanındaki Kutucuğu İşaretleyin .

Ayarlamalarınızın Hepsini Yaptıktan Sonra Tekrar İlk Sayfaya Dönün Ve Save Tuşuna Tıklayın .

Bahsi Geçen Program ; (Nubot Helper)

http://www.dosya.cc/Nubot_Helper.rar.html
http://rapidshare.com/files/107794704/Nubot_Helper.rar

Dosya Şifresi :
Kod:
www.extraloob.com
Virüs Tarama Sonuçları ;

Kod:
AAhnLab-V3	2008.1.12.10	2008.01.11	-
AntiVir	7.6.0.46	2008.01.11	-
Authentium	4.93.8	2008.01.11	-
Avast	4.7.1098.0	2008.01.11	-
AVG	7.5.0.516	2008.01.11	-
BitDefender	7.2	2008.01.11	-
CAT-QuickHeal	9.00	2008.01.11	-
ClamAV	0.91.2	2008.01.11	-
DrWeb	4.44.0.09170	2008.01.11	-
eSafe	7.0.15.0	2008.01.10	-
eTrust-Vet	31.3.5449	2008.01.11	-
Ewido	4.0	2008.01.11	-
FileAdvisor	1	2008.01.11	-
Fortinet	3.14.0.0	2008.01.11	-
F-Prot	4.4.2.54	2008.01.10	-
Ikarus	T3.1.1.20	2008.01.11	-
Kaspersky	7.0.0.125	2008.01.11	-
McAfee	5205	2008.01.11	-
Microsoft	1.3109	2008.01.11	-
NOD32v2	2784	2008.01.11	the file is probably password protected.
Norman	5.80.02	2008.01.11	-
Panda	9.0.0.4	2008.01.11	-
Prevx1	V2	2008.01.11	-
Rising	20.26.42.00	2008.01.11	-
Sophos	4.24.0	2008.01.11	-
Sunbelt	2.2.907.0	2008.01.11	-
Symantec	10	2008.01.11	-
TheHacker	6.2.9.186	2008.01.11	-
VBA32	3.12.2.5	2008.01.11	-
VirusBuster	4.3.26:9	2008.01.11	-
Webwasher-Gateway	6.0.1	2008.01.11	-
TAMAMEN KENDİ ANLATIMIMDIR ÇALANA HAKKIMI HELAL ETMİYORUM !!
Kemalist arkadaşımdan alıntıdır ( BANA HELAL ET KARDEŞİM :) )

Merhaba arkadaşlar . Ben TBot kullanıyorum. Muhtemelen herkes onu kullanıyor :) .
Bazen TBot görev torbalarını ya da başka canavara saldırdığında yerde duran itemi
almıyor. Bunu biliyorsunuzdur :) . Ben bunu çözmek için bir program yapıverdim ve
denedim sorunsuz çalışıyor :) . Yolda gezerken başkalarının olan itemleri bile alıyor :).

Programın adı : Süpürücü
Versiyon : 1.0
Link: http://rapidshare.com/files/72152623/Su ... 0.rar.html
İstediğiniz her şekilde tarama yapabilirsiniz :) .

Programdan bir kare ;
- Resim Silinmiş.

Kullanımı:
Kullanımı oldukça kolay. İlk önce Tbotla oyuna giriyorsunuz.Daha sonra programı
çalıştırıp "Başlat" butonuna basıyorsunuz. Durdurmak için ise "Durdur" demeniz
yeterli :) .

İyi kasmalar...

ilkercindik arkadaşımdan alıntıdır

Herkese İyi Kasmalar Umarım Olmuştur :)

Diğer Koyan Arkadaşlarada Teşekkür Ederim

Eyenagel demiş ki:
Burada ikisini kullanmak için şunu yapacaksınız. Autoselecti f3 e koyun 1 e falan buff bölümünden 1 slotu tick koyun saniyesini 0.1 yapın mob öldüğünde böylece buffa geçer hemen ona basar yeni mob secilir tekrar f4 e geri döner. yani hem başınıza bir anda çok fazla mob çekmessiniz hem bir gianti ya da partyi öldürünceye kadar başka moba saldırmassınız. hem de nubot helper da gereksiz yere imbue skill falan basmassınız.
Yani scriptsiz bi bot olur
Ama 1 sn ile gecikme ile mobdan moba saldırıyor syliyim, ama sonucta kasıyor ve gayet de düzenli
Bu Arkadaşın Çözümü İşe Yarıyordur Eminim Bunu Yaparak Kasabilirsiniz.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ilkte anlatılandan hiç birşey anlamadım fakat bu topiç süper olmuş anladım şimdi uyguluyorum...topiç kalsın hiç bozulmasın teşekkürler kardeşim....

ozan1234 demiş ki:
ilkte anlatılandan hiç birşey anlamadım fakat bu topiç süper olmuş anladım şimdi uyguluyorum...topiç kalsın hiç bozulmasın teşekkürler kardeşim....
yardım edebildiysem ne mutlu bana kardeşim

A

Anonymous

Guest
teşekkürler çok uzun agbot kullanıyom ama buda banlanma riski olmadığı için kullanırım

Burada ikisini kullanmak için şunu yapacaksınız. Autoselecti f3 e koyun 1 e falan buff bölümünden 1 slotu tick koyun saniyesini 0.1 yapın mob öldüğünde böylece buffa geçer hemen ona basar yeni mob secilir tekrar f4 e geri döner. yani hem başınıza bir anda çok fazla mob çekmessiniz hem bir gianti ya da partyi öldürünceye kadar başka moba saldırmassınız. hem de nubot helper da gereksiz yere imbue skill falan basmassınız.
Yani scriptsiz bi bot olur :D
Ama 1 sn ile gecikme ile mobdan moba saldırıyor syliyim, ama sonucta kasıyor ve gayet de düzenli :D
Bunu da yukarıya ekleyip sabitlersen güzel olur ?!!!!!! oldie
:?!

Hee ben bi sorun buldum nubotta o da şu giant champion ve partyleri ayramıyor ya da ben düzgün yapamadım ayarını ama bende hepsinde regular için koydugum ayarı kullandı yani fear status veren shocku ya da earth skillini hiç atmadı bende bu da Wizard oldugumdan büyük sıkıntı yaratıyor party veya giantlarda :(
Moderatorlerden birisi bu soruna çözüm bulursa mükemmel bir bot olur ?!!!!!!!

ozan1234 demiş ki:
Allah Allah hala sabit olmamış.Bu arada teşekkür ederim kardeşim fıstık gibi kasıyo teşekkürler...
önemli değil kardeşim bn sadece konuları toparladım o kdr :)

Paylaşım için tskr..Ama aynı konunun sabit olanı sitede mevcut. ( Bunda birkaç şey daha eklenmiş ama aynı işlevi yapıyor)

Romeo_ demiş ki:
Paylaşım için tskr..Ama aynı konunun sabit olanı sitede mevcut. ( Bunda birkaç şey daha eklenmiş ama aynı işlevi yapıyor)
ewt kardeşim zaten bnde sabit olsun diye yırtınmıyorum sana katılıyorum :mrgreen: ben sadece birkaç konuyu birleştirdim o kadar sabit yapılması gerekn birşey göremiyorum.

Yukarı Alt