bizim yayınladıklarımızda bır haftalıkta yayınlayınca patlalıyo calısyosa yolla bızde kullanalım demı :lol: kemalıste ömden yolla calısırsa atar

sen bılın verırısen ıyı olur ben bana gelmesını beklıyom yayımlayacam :lol: ama hala elıme gecmedı :) en gec yarın aksam ınsallay tekrar yayımlayaz :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bence sen sm ni bizlerle paylaş nasıl olsa 1 hafta geçmiş bırak patlatalım 4 saatte :lolmuch: :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Çalışmaz Bir Kaç Saati Kalmıştır Yada Bir Bug Olmuştur En Kısa Zamanda Görüp Banlarlar...

Bu Arada Bizlerle Paylaşırsan Sm Aldığın Üyeliğinde Banlanabilir Sonra Bağrınma Wink

Kemalist demiş ki:
Çalışmaz Bir Kaç Saati Kalmıştır Yada Bir Bug Olmuştur En Kısa Zamanda Görüp Banlarlar...

Bu Arada Bizlerle Paylaşırsan Sm Aldığın Üyeliğinde Banlanabilir Sonra Bağrınma Wink
işte paylaşmasına paylaşıımda sırf üyeligimin bablanmasından korkuyorum yoksa paylaşırım:D

emin ol eger biri siteye sm koyarsa o patlayınca seninkide gidicek benim sm de aynı durumda :mrgreen:

Aynen Benim Smde çalışıyo siteye koydugum anda ban:( Malesef paylasamıyom Sizinle Embarassed

Yukarı Alt