SM UYELİĞ ARANIYOR PARA İLE SATAN ARKADAŞLARA DUYRULUR İSTEYENE OYUN PARASI İSTERSENİZDE NORMAL PARA İLE SM ACONTU SATAN ARKADAŞLARR

Eger İstersen bende Bi tane Var Ama Yanlızca 1 tane var Ondan İlk 100 Silk Verene Vereceğim TalebLer Var ama Halen Kimse Vermedi Verdiği Gibi Diğer Üyelere Haber Salacam Hızlı olan KAzansın :D Elimde Patlayacak Gibime Geliyor :D

mail : mailto:[email protected]

KiLLeR_BoXs demiş ki:
Eger İstersen bende Bi tane Var Ama Yanlızca 1 tane var Ondan İlk 100 Silk Verene Vereceğim TalebLer Var ama Halen Kimse Vermedi Verdiği Gibi Diğer Üyelere Haber Salacam Hızlı olan KAzansın :D Elimde Patlayacak Gibime Geliyor :D

ewt ben alırım ama nasıl halledecez? silk için acont ve şifren gerekir kardeş.
milletinde ona cvp vermemesi biras güvensizlik galiba.

Prada

birtanesi demiş ki:
KiLLeR_BoXs demiş ki:

ewt ben alırım ama nasıl halledecez? silk için acont ve şifren gerekir kardeş.
milletinde ona cvp vermemesi biras güvensizlik galiba.
acc şifresiyle ne alakası var?? Epin olarak alir passleri atar oda alir yukler ?!!!!!!!

Eğer 100 silk karşılığında satıyorsan ben sana 300 silk aliim accountu bana sat ama bana garipgeliyo en az 100 ytl eden bi account u gidipte 15 ytl ye alınan 100 silke satman. dediğim gibi ben sana 300 silk aliim accountu bana sat . Bana özel msj atabiilirsin.

Bence acoountu satmak istityorsan sitede açık arttırıma çıkarman daha doğru olurdu. kapıyı 20 ytl den açsan en az 100 ytl ye satabilirdin. Ama bildiğim kadarıyla sitede böle şeyler yasak.

daha kesin birşey yok saten ortada.Bana da biras acayip geldi bunu duyunca sanki dolandırılacagım hissine kapıldım.

Yukarı Alt