StarkDrache demiş ki:
Kimsecikler Sm Kullanmıyormu Neutral
SM Kullanmıyorum Ama SM Ayarları Srobot Gibiydi Galiba Yanılmıyorsam Hatta Evet Srobot Ayarları...

Forumda Srobot Ayarları Var Türkçe Şekilde Onlara Bakarsan İşine Yarayabilir...

StarkDrache

Bilgiliyim
LegendTurks demiş ki:
StarkDrache demiş ki:
SM Kullanmıyorum Ama SM Ayarları Srobot Gibiydi Galiba Yanılmıyorsam Hatta Evet Srobot Ayarları...

Ayarlarını Yapmayı biliyorum yanlız botla oyuna nasıl giricem onu çözemedim Question

StarkDrache demiş ki:
LegendTurks demiş ki:
StarkDrache demiş ki:

Ayarlarını Yapmayı biliyorum yanlız botla oyuna nasıl giricem onu çözemedim Question
Valla Bayadır SM yüzü Görmüyorum Herhalde Giriş Değişmiş Bilemicem...

SM Kullanan Birisi Konuya Bakınca Cvplar Mrk Etme...

Silkroad klasörünün içine x33 diye bir klasör açın ve indirmiş olduğunux sm ( x33 ) klasörünün içinde bulunan 2 dosyayı onun içine atın

- Yine silkroadın içine bot diye bir klasör oluşturun ve isrobotu oraya kurun

- Clienti silkroadın içine atın

- İlk önce bot klasörüne girin parmak işaretine tıklayın uyarı falan gelirse evet diyin sağ altta parkmak simgesi çıkarsa sağ tıklayıp exit diyin

- Daha sonra x33 klasörüne girin oradaki loadere tıklayın oyun açılacak oyuna girin home tuşuna basın ayarlarınızı yapın ve kasmaya başlayın...
extraokk

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
koca sitede her türlü sm ayarı ve kurulumu mevcut ve halen kimse bilmiyormu cevaplamıyormu diyorsun sen ilkokul 1 sorusu sorarsan emin ol ben dahil kimse matap olmaz güzelim birazcık ama birazcık bölümü okusaydın çözerdin sorununu Rolling Eyes

StarkDrache

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:
koca sitede her türlü sm ayarı ve kurulumu mevcut ve halen kimse bilmiyormu cevaplamıyormu diyorsun sen ilkokul 1 sorusu sorarsan emin ol ben dahil kimse matap olmaz güzelim birazcık ama birazcık bölümü okusaydın çözerdin sorununu Rolling Eyes
Koca Sitede Kısıtlı Vaktimle Baka Bildiğim Yerlerin Hepsine Baktım Ama Sadece Alımını Ve Sm İle ilgili Bazı Sorunları Buldum Yanlız Sm'nn Yeni Haliyle Nasıl Kuruldugunu Bulamadım o Yüzden Böyle Bir Topic Açma Gereksinimi Duydum....

Ayrıca Sitedeki Arama Robotuda GEreksiz Olan Herşeyi Bulup Aradıgımı Bulamad1 :santa:

YARDIMCI OLAN HERKESE TEŞKKRLER SORUNUMU SAYENZDE ÇÖZÜM mucX

StarkDrache

Bilgiliyim
birtanesi demiş ki:
nasıl aldın sm uyeliğini bana da yardımcı olursan sevinirim.
Ben Üyelik Almad1m Arkadş1m Bana SM Att1da Bayadır Kullanmdm Ve Kurulmuda Biraz Değişmiz O Yüzden Biraz Sorun Yaşadıydım OKadar.
YAnlız Üyelik Konusnda Bir Bİlgim Yok Rolling Eyes

Yukarı Alt