ilk önce botu açıorum silkdll gelior ardından kaptıorum botu sm yi açıorum clienti gösteriyorum derkennn.. hata gelior hata bu >>
- Resim Silinmiş.
ardından tamam a tıklıorum error gelior oda bu >> - Resim Silinmiş.
lütfen yardımlarınızı bekliorum..
şimdiden teşekkürler..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
SM'a gösterdiğin client ile oyuna girdiğin client farklı iye tahmin ediyorum.
Büyük ihtimalle bir hata yapıyorsun.Silkroad klasörünün içindekileri bize gösterebilir misn ?

2 tane var sro kalsörü var ama 2 side D de bi tanesi sm için bot 369 daki client bi tanesi normal client ama ben ordan bi hata olduğunu zannedmiorum 2 side farklı yerlerde ben 369 daki clienti kullnıorum

apiah demiş ki:
2 tane var sro kalsörü var ama 2 side D de bi tanesi sm için bot 369 daki client bi tanesi normal client ama ben ordan bi hata olduğunu zannedmiorum 2 side farklı yerlerde ben 369 daki clienti kullnıorum
Anıl olaya el attı, msn destek hattından daha kolay halledersiniz :P

ya güzelim softmod'u açarken yanlış clienti göstermişsin . Sil bütün dosyaları rar'dan tekrar çıkart, doğru clienti gösterdiğinden emin bu sefer.

A.T.P demiş ki:
ya güzelim softmod'u açarken yanlış clienti göstermişsin . Sil bütün dosyaları rar'dan tekrar çıkart, doğru clienti gösterdiğinden emin bu sefer.
sm yi yapmasını en az senin kadar ii biliorum çok kullanmışım ilk defa böle bir hatayla karşılaşıorum.

Yukarı Alt