1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

skilleri sıfırlıcam lütfen bilgisi olanlar yardım etsin

1. iNFeCTioN

iNFeCTioN Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar benim 71 lv nuker çarım (71 fıre 70 lıght 50 cold 30 heuskal) şimdi ben bunu sword shıeld lıght cold yapmak istiyorum fıre ı 0 a düşürücem. tabi bunu potçudaki görev ile yapsam yıllarımı alır

1=silk ile alınan skill edit potionu kullansam bana ne kadar masraf olur

2=silk ile alınan o potun sınırı varmı.tek bi kere alsam fıreyi 0 layabilir miyim

bu soruların cevabını verirseniz çok mutlt olurum şimdiden sağolun..... :oldie: :oldie:

2. Espio

Espio Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Silkle alınan potion 5 tane level düşürme hakkı verir Ancak lvl düşürebilmek için upladığın skillerinde levellerini düşürmek zoroundasın. Yani El yakman maxsa leveline göre onun levelini düşürmeden fireın mastery levelini düşüremezsin.Bu yüzden kararlıysan sana önerim lv50e kadar Silkle düşürmen olur.Çünkü görevle skill düşürdüğünde %60 sp ni geri alırsın silkle düşürdüğünde %100. 50'e kadar silkle düşürdükten sonra gerisini görevle halledebilirsin
    50'e kadar silkle düşürmek en az 250silk tutar ...
    28 silk 5 Potion -.-

3. Misproject

Misproject Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben glavie den bow olmuştum.tbot ile günde 150 kdr cursed topluyodum.69 olan glavie skillerini 0 a düşürdüm bana 20m kdr masrafı oldu galiba baya bi önceydi bu ama