oyuna bakamıyorum. skillerle ilgili rastladığınız değişikleri söylermisiniz. mesela bless kapanıyor mu? holly ne oldu vs...

karakatsu demiş ki:
oyuna bakamıyorum. skillerle ilgili rastladığınız değişikleri söylermisiniz. mesela bless kapanıyor mu? holly ne oldu vs...
bende çok merak ediyorum. oyuna giremedik işteyiz daha arkadaşlar bi bilgilendirirse bizi çok güzel olcak

hiç bir değişiklik yok hepsi yalanmış :S sadece pwp sistemi değişmiş ve yeni bi yer gelmiş ama haritada gözülmüyor

emc

rank8
Yeni görevler gelmiş. Eski görevler biraz daha kısaltılmış mesela 820 White Spider görevi adeti 500 e inmiş. Robber ARcher görevi 5 kere tekrarlanıyordu. 3 kere olmuş.

emc demiş ki:
Yeni görevler gelmiş. Eski görevler biraz daha kısaltılmış mesela 820 White Spider görevi adeti 500 e inmiş. Robber ARcher görevi 5 kere tekrarlanıyordu. 3 kere olmuş.
Şu oyunda görev sistemine bir el atsalar iyi olacak.(sronun devamlılığı için) Kendi fikrimce yeni oyuncuların oyundan soğumalarının en büyük nedenlerinden biri görevler çünkü ileride çok az exp veriyorlar.

Yukarı Alt