Merhaba Şu anda 77 LVL im 5 lvl str gittim ve imbue olarak fire kulalnıyorum skillerim aşşada

FİRE:77 LİTHİNG:67 COLD: 50 BİRCİON:68

Sorunlarım: Benim imbue fire kasarken ben 1 mob'a 7 k atıyorum yanımda 75 lvl hybırd aadam 10-11 k atıyor elimde +6 var adamda +3 sword var ama ligth imbue kullanıyor.

dikkat ettim çogu int-hybırd charda imbue ligthing var ve çok yüksek damage atıyolar
aradım taradım kasarken çok daha damage atabiliyomuşuz ama pwp de nasıl bi etkisi olur

YARDIM : 90 geliyor ve imbule hem kasarken hemde pwp de iş görür diye düşünerek şöyle düşünüyorum

90 LVL E GÖRE SKİLLER: COLD:90 LİGTHİN:90 BİRCİON:90 HULKSEL: 30
böyle iyi ise 77 lvl de olan fireyi kapatıcam ligthı kendi lvl ime getiricem ???

kardeşim zaten normal bi nükerden az vurucaksın neden blade oldie spear al hem Fazla vurursun rahat kesersin Hp var :mrgreen: :mrgreen: zaten skillerin kötü farm lazım Bence Spear ?!!!!!!! Ama char senin sen bilirsin

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
Bircion dan kastın ney ? Sanırım bicheon mastery. Nedenini söyleyim arayıp taramana gerek yoktu. Lightning imbue ((lithing değil)) canavarı statuse sokar. Canavarın parry ratiosu düşer. Ancak PvP de pill le bunu anında kapayabilmekteyiz. ancak bu kadar fazla etki edeceğini sanmıyorum. +3 +6 meselesinin yanında INT - yüzük - reinforce meselesidir bu. Yani senin itemlerindeki int reinforce ve yanında yüzüklerin ve adamın +3 sword unun magical attack ının da normalin baya üstünde olduğunu var sayarsak ((%90 gibi)) senden çok vurmasına şaşırmamak lazım. Senin lightning mastery 67 de adamın ki imbue ile gidiyor dolayısıyla muspiercing buff ımız da işin içine girmek de ve ayrı bi karizma katmakta 8) anladınız siz onu adamın çok vurmasını azcık kafa yorarak bööyle açıklarız bir de kıyafet meselesi tabiki sen armor o garmentse bitti zaten iş ?!!!!!!..

bircion deil bicheon kılıc skilleri deilmi?? ewet car senin ama bizim görüşlerimizi değerlendir ben bişi demioyom ama diyenler için :D

Yukarı Alt