1. Reklam

1. joysro
      ledas
      ix2
      leon
      kingsofsro
      aelyria

Skill Sıfırlama ://

1. _DoppeL_

_DoppeL_ Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    108 lv Wizz Kapatıcam yan buildim cleric.
    1.max kaç tane crused toplayabiliyorz.
    2.wizz de kapatma önceliğini neden yana kullanmalıyım.
    3.bu silkle sıfırlama kaçtanesi kaç silk ve ne kadar kapatabiliyor

şimdiden teşekürler ederm :)

yeni gelen sıfırlama yöntemi 101-110 arası diyor. 9 mastery mi yoksa 110dan 0 a mı sıfırlicak o konuda bilgisi olan ? öyleyse 780 silke 100 ü sıfırlar 8 i de crused ile devam ederz (=

2. Tony Montana

Tony Montana Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Curst Heart ile kapatmaya çalışırsan oldukça zorlanırsın diye düşünüyorum. Silkle satılan skill sıfırlamalardan alırsan (yanlış hatırlamıyorsam 5 Tanesi 28 Silkti) pahalıya patlar. Bence biraz bekle ve şu yeni gelecek olan Sıfırlama Yönetimini al. Anladığım kadarıyla onunla bütün skilleri sıfırlanabiliyor.

3. peihai

peihai   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    48

Envanter:

Bro bence Cursed Heart ile kapat. Biliyorum zaman alır fakat. 7/24 oyundaysan bu senin için uzun sürmez.Hele bir de partide kasarsan dahada çabuk toplarsın.Max 300 toplayabiliyorsun Cyrsed Heart Bi kerede fakat tekrar tekrar alabiliyorsun görevi.Bence daha karlı ve mantıklı olur.Sadece 1 hafta-10 gün sürer.
    Skill kapatma önceliği ise wizzde Cold Serisinden fire serisine doğru git derim.

4. mrtcnt

mrtcnt Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Curst heart ile kapat. Zaman alır ama 7-24 online isen farketmez. Tüm skilleri sil. En son fire bolt, frozen spear ve ilk sıradaki ilk iki pasif buff kalsın. Sadece bu iki skili kullanarak durmadan kasabilirsin. :thumbsup: