Skill Kapatma qörevi..
Curset CanawarlardanEuropa Chinse Fark Etmez 20 Lv üstünde Olmanız Yeterli

1- Oncelikle sehirdeki potion satan NPC ( jangan-Donwhanq-Samarkant Costantinepol-Hotan farketmez) den skill duzeltme gorevini aliyoruz.

2- Gorevi aldikdan sonra yaratiklardan dusen ''cursed heard'' lari topluyoruz. Sayiyi kendimiz belirleyebiliriz. 10 skill sifirlicaksak 100 cursed heard gibi.. Bu arada ''Cursed Heard'' lar her turlu canavardan cikabilirler... Ozellikle bir seyi kesmek icin kasmayin kendinizi

3- Yeteri kadar topladikdan sonra yine potion satan NPC ye gidiyoruz ve gorevi teslim ediyoruz. NPC bize 10 cursed heard karsiligi 1 adet olucak sekilde skill silme potionu veriyo, ve topladigimiz cursed leri aliyo.

4- Skill silme potionlarini aldikdan sonra, yine potion satan NPC den Yine skill duzeltme gorevine tikliyoruz ama bu sefer gorevi alma secenegine degil ( ???? ) soru isareti olan secenege tikliyoruz. ( ??? ) secenegine tikladigimizda Char imizin skill penceresi aciliyor.. oradan silmek istedigimiz skilleri seciyoruz. silmeden once bize : bu silme islemi sonucunda kac paramizin gidecegini, kac sp mizi geri alacagimizi gosteriyo, ayrica kac skill silme potionumuzun kaldiginida gorebiliyoruz.

5- Diyelim paramiz istedigimz kadar skill silmeye yetmedi, artan potionlari daha sonra kullanabilirsiniz para biriktirince yani.

6- Yada para bol ama skill silme potionumuz kalmadi.. Yeni potion icin yeni cursed heart lar lazim haliyle, yeni cursed heartlar icin ise yeni skill duzeltme gorevi.. Ayni yolu yeniden izlemek gerekiyo.

7- Curst Heart bütün canavarlardan düşebiliyor özel bi yaratık yok.

8-10 tanesiyle bi tane skill'i sıfırlıyosun yada Level Up'ın yanındaki Rakamı 1 tane indirebiliyorsun.

NOT : Skill silmeyi dusunmuyosunuz ama ne olur ne olmaz diye aldiniz bu gorevi diyelim; topladiginiz cursed heard lar zamanla yer kaplica icin 50 yada 100 adet olunca gidip gorevi teslim edin ki daha fazla yer sikintisi yasamayin. gorevi teslim edince, yeniden gorevi alincaya kadar cursed heard dusmez yaratiklardan.

2. NOT : Cursetlerden En Fazla 300 Tane Toplana ßiliyor 300 den Sonra Cıkmamaktadır .

Alıntıdır...

Unbeaten demiş ki:
Kaç bin defa verildi.Ucuz oyunlarından sonra şimdide göz boyamak için bu yolamı baş vurdun?
arkadaşım şimdi git anketi oku sen yazmadan çok önce olanları anlattm ayrıca göz boyamayla ne alakası war gerizekalı kafamı bozma benim yardım etmeye çalışıoz bi sürü kiişi war bunu bilmeyen bi de kaç bin defa verilmişmiş salağa bak

Takımı
Galatasaray
WilD_FucckeR demiş ki:
Unbeaten demiş ki:
Kaç bin defa verildi.Ucuz oyunlarından sonra şimdide göz boyamak için bu yolamı baş vurdun?
arkadaşım şimdi git anketi oku sen yazmadan çok önce olanları anlattm ayrıca göz boyamayla ne alakası war gerizekalı kafamı bozma benim yardım etmeye çalışıoz bi sürü kiişi war bunu bilmeyen bi de kaç bin defa verilmişmiş salağa bak
shhh...

Yukarı Alt