1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Skibbe gitti,Bülent Korkmaz Geldi.

1. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

FLAŞ... FLAŞ... Galatasaray'da beklenen oldu ve Bülent Korkmaz sarı-kırmızılı takımın yeni teknik direktörü oldu. Galatasaray'ın resmi sitesi de yaptığı açıklamada Bülent Korkmaz ile anlaştıklarını duyurdu. İşte açıklama;

Galatasaray Futbol AŞ, Profesyonel Futbol A Takımı teknik direktörlüğü görevi için Sayın Bülent Korkmaz ile 2009-2010 futbol sezonunun sonuna kadar anlaşmıştır.

Teknik direktör Bülent Korkmaz’a yeni görevinde başarılar dileriz.

Galatasaray Futbol AŞ

BÜLENT KORKMAZ;
    Galatasaray'ın efsane futbolcularından Bülent Korkmaz 2005 yılından beri teknik direktörlük yaparak kariyerine devam etmekteydi. 1984-2005 yıları arasında 21 yıl sarı-kırmızılı takımda başarılı ile görev yapan Korkmaz sırasıyla Gençlebirliği, Kayseri Erciyesspor, Bursaspor ve tekrar Gençlerbirliği'ni çalıştırmıştı. 2006'da Kayseri Erciyesspor'u Fortis Türkiye Kupası finaline taşıyan tecrübeli isim 2007-2008 sezonunda Bursaspor ile başladığı ciddi sınavda takımın 6 hafta galip gelememesinden sonra yeşil-beyazlı ekipten ayrılmak zorunda kalmıştı.

2. SansarSalvo

SansarSalvo Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Öğrenci xD
    bence yanlış karar.

3. Furina

Furina Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Doğru karar ama zamanı değil..

4. Journalist

Journalist Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    her ne kadar GS'li olsam dahi çok yanlış bir karar olduğunu düşünüyorum takım gol yiyebilir yenilebilir 8-0 da yenilir 15-0 da yenilir fakat çorap değiştirir gibi T.direktör değiştirilmez :!:

5. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    abi şaka gibi wallahi bu 6S beni futboldan soğuttu lanet olsunlar param olsa komple kulubu satın alacağım ardından da kepenk indirip kilit vuracağım.

ulan koskoca 6S'sin sen uefa şampiyonu bülent korkmaz kim ulan kimmmm wallahi deliriyorum yok mu kardeşim bunlara hesap soran birisi adam düne kadar futbolcuydu bugun gelmiş koskoca bimbomun antrenoru yazık bee yıllarca üniversite okuyan bu işi ilmiyle yapanlara harbiden yazık yılmaz vurallar sürünsün bu tospalar gelsin öylemi yazıklar olsun daha ne diyeyim ia sürüm sürüm sürünürler siirt köy hizmetleri 5 atsın o da yetmesin önüne gelen 3-5 sallasın bunlara ne futbolcusu kalsın ne ardası alayı kaçsın gitsin.

skibbe ne bülent ne ikiside aynı işte, tiksinç.

Ps : şimdi ntv açıp hıncalı dinleyeceğim o da aynı şeyleri demezse görün.