Evet benim böyle bir problemim var oyunu açıp oynuyorum mesela tekrar açıyorum 1280x1024 yaptığım ekran çözünürlüğü 1024x768 oluyor ve skill bara dizdiğim hiçbir skill orda olmuyor skill bar (F1-F2-F3-F4 hepsi) bomboş oluyor. Media.pk2'den dolayı mı oluyor yoksa kerem öztürk'ün pk2'sini indirmiştim? Lütfeb bi çözüm bulun bıktım skilleri her açışımda tekrar dizmekten.

kısayoldan giriyorum farklı çalıştır vb. hiç bi şey fark etmiyor arkadaşımda da tombalacınınki var onda da aynı problem var. Ben sjsro oynuyorum arkadaşım ecsro bu arada.

MediaLarLa iLqisi yok .. Pc inde Deepfreez varsa ondan oLuyodur kardeşim .. bende oyle bir sorun yok çünki .. ama cafede fLn qirdiğimde oLuyodu ..cafedeki pclerde deepfreez var çünki

hayır deepfreeze falanda yok. yani dc yiyip pcyi yeniden başlatmadan girince hep dediğim şey oluyor. ecsroyu kendi sitesinden indirip sjsro media.pk2sini yapıştırdım işte.

hah bide bu eksikti. sjsroyu silip baştan yüklicektim(daha öncede yapmıştım ama 1daha deniyim dedim.) %42de hata verdi iyi mi. bu arada aynı problem arkadaşta da varmış oda benim setupı kullanıyo(usb'ye atmıştım.) setupla mı ilgili acaba???

Sronun Klasorune Gir Settings Diye Bir Klasor ac Oyuna Gir Tekrar Ayarları Yap Birdaha Sorun Yaşamazsın ^^

Yukarı Alt