1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

sjsroda 1 dolara 100 m

1. kardelen31

kardelen31 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sistem çok güzel. İsmi http://. Çekinmeden kayıt oldum. Güven vermeyen bir yanı yok. 3 günde 2 dolar kazandım. Sistem günde 15 - 20 adet link gösteriyor. Tıkladığınız ve 30 saniye baktığınız her linkten 0,01 dolar kazanıyorsunuz. Sadece kendi tıklamalarınızla haftalık en az 10 dolar kazanabiliyorsunuz. Arkadaşlarınızı davet ederek daha çok kazanabilirsiniz. Onların tıklamaları ile de siz belli bir referans ücreti kazanıyorsunuz. Hesabınızdaki para 10 dolar olunca alabiliyorsunuz. Ödemeyi PayPal ile yapıyorlar. Üye olmak için hemen buraya tıklayın. Üyelik formunu doldururken “Referrer (if any)” kısmına kumralgenc yazmayı unutmayın. ( Çünkü eninde sonunda sisteme ödeme yapan başka birinin alt üyesi oluyorsunuz. Paranız yabancıya gitmesin. Teşekkürler. ) Bu sistem kendinize bir ek gelir olacaktır. Ayda 4.000$ kazanan Türk üyeler var. Neden siz de onlardan biri olmayasınız.
    Detaylı Ayrıntılar için:
    Şimdi buna üye olmak için İngilizce bilmiyorum diyenler: Herkesin bu fırsattan yararlanabilmesi için en kolay şekilde anlatmaya çalışacağım.
    İlk iş sağ üst köşeden “Register” yazısına tıklayalım. Çıkan formda “Username” için sitede sürekli kullanacağınız Kullanıcı adınızı girin. Mesela benimki “”
    Password ve Confirm Password kısımlarına sitede kullanmak istediğiniz şifrenizi yazın.
    Email Address ve Confirm Email Address kısımlarına E-Mail adresinizi yazın.
    E-mail Address For Payments kısmına üye olacağınız ödeme sistemine kayıt olduğunuz e-mail adresini yazın. Meselaben üye olurken PayPal ile üye olmuştum. Ancak şuan AlertPay ile üye olunuyor. Size bir başkası da denk gelebilir. O servise de üye olmanız gerekiyor.
    Your Country kısmına Turkey ile Türkiye seçimini yapın.
    Referrer (if any) kısmına kumralgenc yazın.
    I Accept the Terms of Service kutucuğunu işaretleyin.
    Security code kısmında ördüğünüz harf ve rakamları altındaki kutucuğa yazın. ( Bu bir çeşit güvenlik önlemidir.)
    En alttaki Register yazısına tıklayın.
    Bu kadar basit. şimdi üye oldunuz. Ana sayfaya dönüp Login tuşuna tıklayın. Username ve Password kısmına seçtiğiniz kullanıcı adı ve şifrenizi yazın.
    Login olduktan sonra “Surf Ads” linkine tıklayın. Gelen 15-20 linkten birine tıklayın. Açılan sayfaların üstünde bir süre sonra 30′dan geriye saymaya başlıyacak. Süre dolduğunda “Done” yazısı çıkacak ve sizde paranızı kazanmış olacaksınız. O sayfayı kapatıp eski sayfaya dönün ve “Surf Ads” linkine tekrar tıklayın. Baktığınız linklerin üzeri çizilecek ve link ulaşılmaz olacak. Açık olan linkler ile kazanmaya devam edin. “My Stats” sayfasından kazançlarınızı görebilirsiniz.
    Sayfada yer alan linki ( To refer others, use http://şeklinde ) arkadaşlarınıza gönderip onların da üye olmasını sağlayarak daha çok gelir elde edebilirsiniz.
    Öğrenmek istediğiniz ya da eklemek istediğiniz birşey olursa lütfen yazıma yorum olarak ekleyiniz. Reklam bakarak para kazanmak bu kadar kolay. Beklemeden üye olun.
    İyi kazançlar
    http://

2. Quensis

Quensis Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bayılacağım. -_-

3. Optimus Prime

Optimus Prime Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :lol: :lol:
    Bende :P
    Yeter artık bu konuları paylaşmaktan ne zaman vazgeçeceksiniz

4. TwiLighT

TwiLighT Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yeter yahu :|

5. Mopneet

Mopneet   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    38
    :lol: Gene bir reklam sitesi, gene bir fake, gene bir yalan.. ^^

6. 2god4you

2god4you Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Student
    +1905 :mrgreen:

7. BaSoryong

BaSoryong Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrençi :)
    :twisted:

8. SensiTive

SensiTive Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu arkadaş birde ufacık akılıyla milleti karalamaya çalışıyor.Bu tür fakeler tarihi eser olmuş bu arkadaş daha yeni keşfedior :D

9. fesat

fesat Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    la gercekten para kazandırsa mılete ısı gucu bırakır bunla oyalanır:D