Takımı
Besiktas
ya benim pcnin özellikleri p4 3.2 1 gb normal sro da hiç böyle birşey olmazdı ama bu sjsro da 2-3 dk ya bir kitleniyor oyun şöyle bi 20 sn. donuyo oyun gene geliyo sürekli oluyo sizce sorun nedir nasıl düzeltebilirim???

Takımı
Besiktas
teşekkür ediyorum denedikten sonra düzelip düzelmediğini burdan belirtirim

Takımı
Besiktas
oyunu tekrardan yükledim tekrardan indirdim herşeyi tombalacının verdiği media pk particles pk ve data yı insdirdim kurdum gene aynı sorun var :(

Mojito

hacım bende isro var media pk2 yi yüklesem oyuna girebilirimiyim birde ben bu Ip işini alamadım bir türlü yapamıyorum yardımcı olursan seviniriim.

MilkyWay demiş ki:
hacım bende isro var media pk2 yi yüklesem oyuna girebilirimiyim birde ben bu Ip işini alamadım bir türlü yapamıyorum yardımcı olursan seviniriim.
oyunun clientini indirmeniz gerekiyor :curtain: ip falan eskide kaldı sanırım. sadece bu bölümden media.pk2 indireceksiniz

MilkyWay demiş ki:
srogame 1.091 surumunu indirrmen gereki 500 mb civarı bir de media.pk2 yi indirdin mi tamamdır.

ya kardeş benim pc xp di format gerekdi format attırdık vista oldu sjsroya giremiorum xpken çok rahat oynuodum VİSTAYA uyumluk pk gibi bişey warmı yoksa girermem vistaya bağlı deilmi şöle bi hata verio:''DirectX 9.0 is not installed or its version is not 9.0b.Silkroad Online needs DirectX 9.0b ot later version. Would you move to the dowload page of DirectX 9.0b?'' aynı böle yazıo sence sorun ney?

Yukarı Alt