Arkadaşlar Cok Merak edilen Bir konuya Deyinmek istiyorum Bir Sürü Konu Ve Yorumlar Var Satışlar Hakkında Merak Ettigim Konu ise Acılan Ve insanların Merak Ettikleri Konuların Neden Kilitlendiği ? Merak Ettiginz Herşeyi Ben size Bu konu Altından Cevaplıyabilirim Merak ettiklerinizi Söyleyin.

Extraloob : Admin & Modları Lütfen Konuyu Kilitlemeyin Bilgilendirme Amaclı Bir Konudur Bilginze

Evet Sun +10 Alan bir arkadaşım. Ve kendi Charımdan Bir Ss
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
qReaTcLuDe demiş ki:
abi bana pet lazm 30 gunluk tl olrak ne kadara satarsin tabi satiyorsan??
Yardımcı Olmaya calısacagım ama Konunun Dışanda kalıyor biraz Pm atarsan sevinirim

Arkadaşlar Çinli arkadaşım Kendine Komisyon alıyor Bende Ona Alıcı Buluyorum QQ diye bir Konusma sistemı kullanarak Çince konusuyorlar Gm ile QQ / Bizim Windows Live Msn gibi Çinlilerin Kullandıgı ayri Bir program Oyundaki nick KuVVeTMiRa %80 Günde her saaat onlineyim Bir Pm yeter.

Extraloob'a Rakip Olmak istemem fakat Fiyatlar Gercekten Aşırı Fazla

Güvende aşırı fazla 2-3 kuruş az para ödeyeceğim diye olan parayıda kaybetmenin lüzumu yok. :wink1:

stalebug demiş ki:
Güvende aşırı fazla 2-3 kuruş az para ödeyeceğim diye olan parayıda kaybetmenin lüzumu yok. :wink1:
Vallahi Bende Güven var Çinli arkadaşım Şifreme Kadar Biliyordu + basmamda yardımcı Ve Taktik Strateji Öğretti bana bende Ona Bir kac şey Öğrettim

Yukarı Alt