Beyler benim bi 2 yıl önceden silk. oynamışlığım var ama erkende olsa bırakmıştım 31 lwlde şimdi tekrardan başlamak istiyorum ama sizce benim silkroada para yatırmadan bir geleceğim olabilirmi ???? Yorumlarınız benim için harbiden önemli bu iş benim için bi ölüm-kalım meselesi gibi bişi arkadaş depresyona girdim yhaaa tek zevk aldığım oyun silkroad.

Evet olabılır serverlar boş su anda sadece sbot al 20 tl ver her ayda 15 tl verıp bot al silk almadan kas şahsen su an ben oyle yapıyorum

Ama kral olma gıbı nıyetın varsa gold lazım olcak sana ya parayla gold alcan yada bu charının yanına bırde wızard ac 2 sını kas baya bır sure taxi yap goldunu bırıktır
Kendı goldunu kendın hazırla bu sekılde ıyı bır char ve set yapabılırsın ...

Peki abi ücretsiz bot varmı diyecem birazcık saçma olacak ama harbi harbi varmı????

Bide abi ben şu anda oyuna hiçbir şekilde yatırım yapamam.

Benim istediğim kral felan olmak değil nasıl desem kralın askerlerinden biri olmak gibi benim düşüncem.

Birde abi mesela yaptık işte öle bir char statlar fln skiller hiçbir kuruş deymemiş (biraz saçma oldu ama) 110 lwl yaptım diyelim onu sonradan para yatırarak sadece itemler alıp charı adam yapabilirmiyiz

Eteq6ZooM demiş ki:
Peki abi ücretsiz bot varmı diyecem birazcık saçma olacak ama harbi harbi varmı????

Bide abi ben şu anda oyuna hiçbir şekilde yatırım yapamam.

Benim istediğim kral felan olmak değil nasıl desem kralın askerlerinden biri olmak gibi benim düşüncem.

Birde abi mesela yaptık işte öle bir char statlar fln skiller hiçbir kuruş deymemiş (biraz saçma oldu ama) 110 lwl yaptım diyelim onu sonradan para yatırarak sadece itemler alıp charı adam yapabilirmiyiz
Para yatırmadan başarılı olabilirsin ücretsiz botlar var ancak tek bir şart var. Pc sürekli açık duracak botta. Sronun en sevmediğim ama oynamama sebep olan yanı da bu çünkü saatlerce pc başında duramam. En başlarda tamam ama ileride botsuz yorar. Gold konusuna gelince wizard charın olursa gelecekte taxi yaparak çözersin sorununu tabi ki para harcamayacağını varsayarak söylüyorum.

Bunları yaparsın sro içinde 1 sene içinde iyi bir yere gelirsin (100civarı) ancak bu kadar uğraşamam diyorsan private serverlar var. Şahsen private serverda oynamasam da sroya vakit ayırmayıp kısa süreli eğlence arayanlar için daha uygun buluyorum fazla exp gold vb kazancı yüzünden.

hmmm saol abi 1 yıl bu oyundan asla sıkılmam önceleri acccayip bir şekilde bot vardı mesela 100 lwlin teki gelirdi hotan veya donwhanga samarkanda felan aslında hep ordalardır ama 30-40 lwlliklere bot bırakırdı 200k verin party yapalım derdi yoksa kasması imkansızdı ve birde abi taxi yapmak ney

Eteq6ZooM demiş ki:
hmmm saol abi 1 yıl bu oyundan asla sıkılmam önceleri acccayip bir şekilde bot vardı mesela 100 lwlin teki gelirdi hotan veya donwhanga samarkanda felan aslında hep ordalardır ama 30-40 lwlliklere bot bırakırdı 200k verin party yapalım derdi yoksa kasması imkansızdı ve birde abi taxi yapmak ney
Taxi=senin anlattığın 100lv adam olayı senin yapman :starving:
ama 30-40lv yerlerde değil. 105+ wizard ile 82-83 antelope ya 85-87 wing tribelarda ya da istediğin bir yerde saati 2m ve civarı bir fiyata başkalarının kasılması olayını kastetmiştim.

Bir de emin ol yer sıkıntısı yok hem taxi yapana hem normal kasana yer bol. Düşük levelde onglarda sıkıntı çekersin sadece oraları dolu zaten o levelleri geçmen 2-3 gün sürü max.

Yukarı Alt