1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Sizden bir iyilik istesem?(RecLast)

1. RecLast

RecLast Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Programmer , Web Designer
    Arkadaşlar Bi süredir netten para kazanmak üzerine araştırmalar yapıyorum. Fakat hepsi ürün satmak ile ilgili şeyler çıkıyor. Ben online destek yada forumlarda yöneticilik yaparak para kazanabileceğim birşey arıyordumki bitane buldum. Fakat 150 tl lik bi yatırım yapmamızı istiyorlar ve maaşa bağlıyorlar. Burayı gördükten sonra kaçanlara sesleniyorum :D Durun ve şimdi iyi dinleyin anlatmaya başlıyorum bu olayı iyice açıcam 150 TL ödemedende yapabiliyorsunuz bu işi;

İşleri tanıtalım önce ;

Şimdi succes group adında bir firma size 2 saat iş yaparak sizi maaşa bağlıyor desem ne dersiniz? Diğer para siteleri gibi ürün ortaklığı yada başka birşey değil arkadaşlar normal çalışarak para kazanıyorsunuz maaşa bağlanıyorsunuz. Ve bu firma Her ayın 15 inde en az 300 TL yi size garanti ediyor. + Üye linkinizden gelen üyeler hariç. Onlarla kaç olur siz düşünün ^^ Şimdi o işleri yazıyorum size ;

Aşağıdaki Çalışma Alanlarından Birinde Yeteneğiniz Olduğuna İnanıyorsanız Başvurabilirsiniz

Microsoft Office Programlarının İnternet Üzerinden Kullanımı İle Raporlama İşlemleri
    ( Günlük Minimum 2 Saat )

Web Sayfalarının ve Forum Sitelerinin Yönetiminde Görev Alabilecek Teknik Altyapıya Sahip Kişiler

Online Konferans Odalarımızda Mikrofon Kullanarak Canlı Yönlendirme Yapabilecek Kişiler

Eğitim Alanında Tecrübeli Online Eğitim Dökümanları Hazırlama ve Sunumunda Görev Alabilecek Kişiler
    ( Günlük Minimum 4 Saat )

Yazılı Online Destek Platformumuzda Görev Alacak Canlı Yardım Tecrübesi Olan Kişiler

Çağrı Merkezi veya Halkla İlişkiler Tecrübesi Olan Telefon İle Arama Organizasyonlarımıza Görev Alacak Kişiler
    ( Minimum 6 Saat )

İnternet Reklamcılığı Konusunda Deneyimli , İnternette Çok Zaman Geçiren Kişiler
    ( Minimum 4 Saat )

*** Facebook , Msn Tarzı Paylaşım Platformlarında Reklam Görevi Yapacak Kişiler
    ( Minimum 4 Saat )

Tamda ilgi alanımız olan işler. Forumlarda yöneticlik,reklam ,online destek , facebook reklamları , office de kayıt tutmak. Sadece bu işleri yaparak ve günde 2 saat çalışarak bu paraları kazanabileceğinizi söylüyoruz ^^ Boş boş oyunlar oynayacağımıza 2 saat vererek para kazanıyoruz arkadaşlar. Şimdi bu işlerin hepsi olur ben birden fazla seçebilirmiyim diyenlerde vardır eminim. Evet olabilirsiniz. 2 iş ile günde 4-6 saat arası çalışarak 600 TL gibi bir ücret alıyorsunuz ki yine linkinizden gelen üyeler hariç. Herkes biraz olsun heveslendiğine eminim. Fakat asıl olaya gelmedik daha ^^ Alt üyeleriniz arttıkca süpervizor oluyorsunuz ve 1.5 ile 2 milyar arası para alabiliyorsunuz arkadaşlar. Buna ek olarak bazı hediyeler falanda veriyorlar. Bunları zaten anlatıcaklar. İşimiz bunlar arkadaşlar işimizi anladığımıza göre şimdi nasıl başlayacağım diyenler var eminim. Onuda anlatmaya başlıyorum şimdi ;

Nasıl Başlayacağım diyenler ;

Evet ilk olarak aşağıda vereceğim linkden üye oluyorsunuz. Bana iyiliğiniz bu oluyor ^^ Üye başı 10 TL kazanıyorum bunu açıkca söyliyim sonra bizden para kazandın, kendin kazanmak için reklam yapma demeyin katılın sizde kazanın. Bunu açıklamak için geldim zaten... ve yukarda anlattığım 150 TL yi bu şekilde kazandıktan sonra resmi üye olabiliyorsunuz ve maaşınız bağlanıyor. Yada arkadaş ben direk resmi üye olucam maaşıma bağlasınlar diyorsanız 150 tl yatırıp maaşa bağlanabiliyorsunuz :) Sadece üye oluyorsunuz ve bana olduğu kadar bence kendinizede bi iyilik yapıyorsunuz çünkü bu işe başlarsanız sizde çok karlı çıkacaksınız. Yukarda birde alt üye olayını anlatmıştım benim alt üyem olursanız benim yanıma alt üyelerle beraber sizede kar geliyor. Yani herkes benim alt üyem olursa kazancımızda artıyor + Sizde üye çektikce yine bize kazandırıyor bu sayede dahada genişliyoruz ve müthiş kazançlara ulaşıyoruz. O yüzden özellikle linkden üye olmanızı tavsiye ediyorum.

Her neyse üye linkinden üye olduktan sonra neler oluyor anlatıyım hemen. Sizi canlı konferanslara alıyorlar ve size id veriyorlar. Bu id sizin numaranız olmuş oluyor.Sizden başka bir sürü kişide o konferansda olabilir. Arkadaşlar işin resmiyetine dikkat edin canlı konferanslar diyorum konuşmacılar , toplantılar , eğitimler ve daha bir çok şey var. Size olayı tam olarak anlatıcaklar zaten üye olduktan sonra ama ben yinede devam ediyim.

id verildikten sonra sizi toplantılara alıcaklar ve yapmanız gerkenleri anlatıcaklar.Daha sonra neler yapmanız gerektiğini ve daha birçok eğitimi verdikten sonra paneliniz açılacak. Paneldeki linkinizi dağıtarak ben gibi kişi başı 10 tl kazanıcaksınız. Dikkat arkadaşlar kişi başı 10 TL diyorum :D 15 kişiyi tamamladığınızda direkt resmi üye olabiliceksiniz ve tam görevli olarak maaşa bağlanmış olacaksınz her ayın 15 inde maaşınız yatacak :) Evet Şimdilik benim anlatacaklarım bukadar.

Şimdi sizden tek isteğim arkadaşlar Bu linkden üye olun ve toplantılara bi kere katılın.Emin olun bu kazançları ve anlatılanları gördükten sonra bu işi yapmak isteyeceksiniz. Ben resmi üye olduktan sonra kazançlarımı sizinle paylaşacağım bu konu altında ve doğruluğunu ne kadar kazanç verdiğini kendiniz görüp isterseniz sonrada resmi üye olmak için uğraşabilirsiniz. Fakat şimdilik sizden tek isteğim bu linkden üye olup bi toplantıya katılmanız. Ayrıca alt üyem olursanızda memnum olurum bu sayede yukarda anlattığım gibi birlikte dahada genişleyip hepimiz kazanıyoruz. Ben yeterince anlattığımı varsayıyorum fakat siz yinede üye olduktan sonra toplantılarda dinlerseniz daha iyi anlayacaksınızdır :)

Evet arkadaşlar üst kısmı biliyorsunuz zaten o yüzden spoiler a aldım. Şimdi sistemi birazcık açıyorum. Sistem şu şekilde işliyor. Üye oluyorsunuz ve videolar ile anlatımlar yapıyorlar ve olayı anlıyorsunuz iyice. Sonra devam etmek isterseniz 2 seçeneğiniz var. Yok devam etmek istemezseniz bırakabilirsiniz ama en azından üye olup bi kaç konferansa katılın yada benden detaylı bilgi isteyin emin olun sallamıyoruz burda :wink1: Seçenekleriniz ;

1. 20 tl yatırıp üye çekmek ve üye başına 10 tl kazanıyorsunuz 150 puan(150 TL) lik para tamamlanınca ürün alıyorsunuz ve Resmi kaydınız yapılmış oluyor.

2. side Direk üye olmak 150 puanlık ürünü almak ki bu daha karlı biz böyle başladık çünkü eğer sizin linkinizle gelen üye direk 150 puanlık ürün alırsa sizin üstünüz olabilir :) O yüzden garanti olması için direk 150 puanlık ürün almanız tavsiye edilir.

Resmi kayıt olurken bana mutlaka söyleyin çünkü kendi linkini vermek isteyenler çıkacak dikkat edin onların linki ile girerseniz onların ekibine katılmış olursunuz.

Şimdi diceksinizki neden alıyım boşa masraf yada ya kandırılırsam.

Arkadaşlar kaybedeceğimiz pek bişey yok çünkü ürün almış oluyorsunuz 150tl boşa yatırmıyorsunuz aldığınız ürünü ister kullanın ister satın istediğinizi yapın.Sonuçta illaki işinize yarayacak. Örneğin ben Satıcam 150 tl den aldık 80 100 tl arası fiyata satıyorum. 50 tl de zaten ilk ay kazanıyorsunuz + üye çektiğinizde yine 10 tl gelmeye devam ediyor. Sonuçta bi resmi kayıt yapılmış oluyor + 150 tl nizi ilk aydan geri almış oluyorsunuz. Ondan sonraki kazandığınız herşeyde cebinizde kalıyor. Ve sürekli artan bir maaşınız oluyor.Bence gayet güzel ve karlı bir iş olacak.

Şimdi oyuna yada oraya buraya harcadığınız paraları bir kereye mahsus saklamanızı tavsiye ediyorum. Çünkü buna resmi kayıt olduğunuzda kat kat fazlasını alıcağınızı garanti ediyorum. Çünkü çalışan bi kaç kişiyle konuştum geneli hep şu şekilde başlamış ve devam etmiş kişiler ;

Bi faturamı ödese yeter, Faturaları ödese yeter , ev kirası ve faturaları ödese yeter , ev geçindirmeye başlamış...

Diğer bir kişi telefon çok kullandığından şikayet ediyor ve telefonumu ödese yeter diyerek başlıyor aynı şekilde ev geçindiriyor şuan.

Ve yine arkadaşım bizzat sorduğum arkadaşım silkroad oyununda silk parası çıkarsa yeter diyor ve şuan silk miktarını burdan karşılıyor dahada artacağına eminiz çünkü onun ekibine katıldık ve gelişmeye başlıyoruz...

Genel olarak böyle başladı herkes ve gayet güzel yerlere geldiler. Bizimde planımız bu.Nasılmı ekibimize katılın ;

Buraya kadar anlaşıldıysa size şimdi daha karlı olacak bir teklifimiz var. Biz ekip olarak 4 5 kişi başlıyoruz ve 150 tl direk yatırıp başlıyoruz. Ekip olarak başlamak çok daha karlı bir iş olacak arkadaşlar çok daha büyük işler olacak ve daha iyi gelişeceğiz.ekibimize gelmek ve daha detaylı bilgi isteyenler pm den yada msnden yazabilirler linkleri aşağıca veriyorum.

Üyelik Linki

By_RecLast@hotmail.com

Ve yine kazıklanırsam diyenler için bi site de veriyorum ;

http://www.ihlassondakika.com/haber_25- ... 10081.html

Ayrıca bu ay arkadaşım ilk ücretini alıcak sanırım onunda makbuzunu aldığında koyacağız.

Şimdi kimler ekibimize gelmek istiyorsa önce bi yazarlarsa düzgünce anlaşabilir ve anlatabiliriz karşılıklı olarak tartışabiliriz. Herkese hayırlı olsun.

PS ; Konuyu reklam var diyip silmezseniz sevinirim sadece linki silin silecekseniz. Eğer link silinmişse bana pm atabilir arkadaşlar yada daha detaylı bilgi için bana ulaşabilirsiniz arkadaşlar. Gelin birlikte kazanalım :)

Herkese Bol Kazançlar :)

2. Leet1

Leet1 Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bu yazıyı senin yazmadığına yemin bile edebilirim. C/P yapmışsın :p

3. Phantoso

Phantoso Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Donanım Teknisyeni
    Sanalda çok fazla oparatörlük yaptım ama hiç bir zaman net bir miktar para alamadım

4. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    İşe eleman almak için elemanından para isteyen bir şirketide ilk kez görüyorum.

- çok merak ettim ve bende kayıt oldum -

5. RecLast

RecLast Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Çok ayıp be cihanvallah ben düşündüm okadarda yazdım tam anlatamadım yine herzamanki gibi siz bi girin konuşmalara toplantılara daha iyi anlatıcaklardır :) Teşekkürler şimdiden :)
    @kemalist
    Elemandan para istemiyor diğer sponsor firmasından ürün aldırıyor hem onlar hem siz kazanıyorsunuz hemde sizin reklamınızı yapıyorlar biz bunları işe aldık gibisinden bi tür anlaşma dediğim gibi tam anlatamıyorum ben siz katılın tam anlayacaksınız zaten :)

6. Tony Montana

Tony Montana Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şansımı denemek istiyorum :mrgreen:

7. RecLast

RecLast Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Valla bi deniyoruz biz bi zararımmı olucak sanki :D olursa zaten yazarım siz yeterki şurdan bi üye olunda :D

8. RecLast

RecLast Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bu arada arkadaşlar toplantıdaki bir videoyu buldum normalde linki vermek yasak ben yinede size söylüyorum değerimi bilin ^^

Buyrun tam anlatım burda :)

9. RecLast

RecLast Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Arkadaşlar linkleri sildim. Farklı bir taktik işliyoruz bir arkadaşım ile görüştüm ve ciddi paralar kazanıldığın söyledi. Fakat ekip halinde çalışmamız gerekiyor. Bu yüzden burdaki linki iptal ediyorum ben onun linki ile üye olup alt üyesi olucam sizde benim alt üyem olarak gelin böyle böyle katlanalım. Emin değildim geleceğinden fakat arkadaşıma güveniyorum o geliyor diyorsa tamamdır benim için bitti. Şimdilik benden haber bekleyin ordan üye olup tam sistemi oturtalım biz sonra haber vericem size konuyu silmezseniz sevinirim

10. Ufck

Ufck Nemesis exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    48

Envanter:

XNetwork Projesimi ? Bahsettiğin ?

11. RecLast

RecLast Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hayır xnetwork başka bir proje o konudada haberler alıyoruz fakat katılmayı düşünmüyorum ona. Bildiğiniz satış olayının panelleştirilmiş hali ...

Evet arkadaşlar üst kısmı biliyorsunuz zaten o yüzden spoiler a aldım. Şimdi sistemi birazcık açıyorum. Sistem şu şekilde işliyor. Üye oluyorsunuz ve videolar ile anlatımlar yapıyorlar ve olayı anlıyorsunuz iyice. Sonra devam etmek isterseniz 2 seçeneğiniz var. Yok devam etmek istemezseniz bırakabilirsiniz ama en azından üye olup bi kaç konferansa katılın yada benden detaylı bilgi isteyin emin olun sallamıyoruz burda :wink1: Seçenekleriniz ;

1. 20 tl yatırıp üye çekmek ve üye başına 10 tl kazanıyorsunuz 150 puan(150 TL) lik para tamamlanınca ürün alıyorsunuz ve Resmi kaydınız yapılmış oluyor.

2. side Direk üye olmak 150 puanlık ürünü almak ki bu daha karlı biz böyle başladık çünkü eğer sizin linkinizle gelen üye direk 150 puanlık ürün alırsa sizin üstünüz olabilir :) O yüzden garanti olması için direk 150 puanlık ürün almanız tavsiye edilir.

Resmi kayıt olurken bana mutlaka söyleyin çünkü kendi linkini vermek isteyenler çıkacak dikkat edin onların linki ile girerseniz onların ekibine katılmış olursunuz.

Şimdi diceksinizki neden alıyım boşa masraf yada ya kandırılırsam.

Arkadaşlar kaybedeceğimiz pek bişey yok çünkü ürün almış oluyorsunuz 150tl boşa yatırmıyorsunuz aldığınız ürünü ister kullanın ister satın istediğinizi yapın.Sonuçta illaki işinize yarayacak. Örneğin ben Satıcam 150 tl den aldık 80 100 tl arası fiyata satıyorum. 50 tl de zaten ilk ay kazanıyorsunuz + üye çektiğinizde yine 10 tl gelmeye devam ediyor. Sonuçta bi resmi kayıt yapılmış oluyor + 150 tl nizi ilk aydan geri almış oluyorsunuz. Ondan sonraki kazandığınız herşeyde cebinizde kalıyor. Ve sürekli artan bir maaşınız oluyor.Bence gayet güzel ve karlı bir iş olacak.

Şimdi oyuna yada oraya buraya harcadığınız paraları bir kereye mahsus saklamanızı tavsiye ediyorum. Çünkü buna resmi kayıt olduğunuzda kat kat fazlasını alıcağınızı garanti ediyorum. Çünkü çalışan bi kaç kişiyle konuştum geneli hep şu şekilde başlamış ve devam etmiş kişiler ;

Bi faturamı ödese yeter, Faturaları ödese yeter , ev kirası ve faturaları ödese yeter , ev geçindirmeye başlamış...

Diğer bir kişi telefon çok kullandığından şikayet ediyor ve telefonumu ödese yeter diyerek başlıyor aynı şekilde ev geçindiriyor şuan.

Ve yine arkadaşım bizzat sorduğum arkadaşım silkroad oyununda silk parası çıkarsa yeter diyor ve şuan silk miktarını burdan karşılıyor dahada artacağına eminiz çünkü onun ekibine katıldık ve gelişmeye başlıyoruz...

Genel olarak böyle başladı herkes ve gayet güzel yerlere geldiler. Bizimde planımız bu.Nasılmı ekibimize katılın ;

Buraya kadar anlaşıldıysa size şimdi daha karlı olacak bir teklifimiz var. Biz ekip olarak 4 5 kişi başlıyoruz ve 150 tl direk yatırıp başlıyoruz. Ekip olarak başlamak çok daha karlı bir iş olacak arkadaşlar çok daha büyük işler olacak ve daha iyi gelişeceğiz.ekibimize gelmek ve daha detaylı bilgi isteyenler pm den yada msnden yazabilirler linkleri aşağıca veriyorum.

Üyelik Linki

By_RecLast@hotmail.com

Ve yine kazıklanırsam diyenler için bi site de veriyorum ;

http://www.ihlassondakika.com/haber_25- ... 10081.html

Ayrıca bu ay arkadaşım ilk ücretini alıcak sanırım onunda makbuzunu aldığında koyacağız.

Şimdi kimler ekibimize gelmek istiyorsa önce bi yazarlarsa düzgünce anlaşabilir ve anlatabiliriz karşılıklı olarak tartışabiliriz. Herkese hayırlı olsun.

PS ; Konuyu reklam var diyip silmezseniz sevinirim sadece linki silin silecekseniz. Eğer link silinmişse bana pm atabilir arkadaşlar yada daha detaylı bilgi için bana ulaşabilirsiniz arkadaşlar. Gelin birlikte kazanalım :)

Herkese Bol Kazançlar :)

12. RecLast

RecLast Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Şuan Forum ve Mik görevi aldım arkadaşlar.

14:00 - 16:00 arası ben varım artık mikrofonda ^^ Bi uğrarsınız isterseniz fakat ciddi olursanız sevinirim burda samimi konuşmak yasaktır.

Bu arada Maaş gelmemiş arkadaşa bu ay ben alıcam büyük ihtimal ile. Resim bu ay sonunda konulacaktır. Herkese kolaylıklar .