Server
Flora
Takımı
Galatasaray
leblebi tozu + su tabancısı + plastikten telli araba ayy neydi o araba sevdası yahu deli gibi oynardım ne kadar güzel bir dünyaydı be sokakta bi telin ucuna takılı plastikten araba ile gezmek sağa sola çevirmek muhteşem bir olaydı o zamanlar Confused Shocked

kara şimşek ise tek vazgeçilmezimdi peder yazları 3 aylık bizi tatile götürürdü ağlayacak hale gelirdim gitmeyelim diye kara şimşek var diye ve hayatımda hep bir şey eksik kaldı kiti gördüm de bir gün olsun kar ı göremedim Crying or Very sad Sad

Dampyre

Buralıyım
off ya
Tsubasa izlemek için sabahın köründe kalkardık..
Atari oyununu da almıştım onun için :mrgreen:

sonra Tasolar vardı...
ben de hala duruyo onlar sakladım haha
fotosunu çekip koyayım mı ? :mrgreen:

kimin aklına gelmiş yaw bu kadarı gerçektende iyiymiş .) ama çelik çomaklarda vardı bizim zamanda... yaşlanıyoruz mu ne ???

Bende de hala tasolar duruyo hem de 3 çeşit digimon da var :D eskiden yazları her akşam mahalle de oyun moyun oynardık şimdi hiç biri yok zaman ne çabuk geçiyor . . . (+Eskiden kalma sanal bebeğim bile var şimdi 1000000 çeşitlileri çıkmış bizimkiler antika oldu :D )

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
LorD_LeGoLaS demiş ki:
çok güzel bir paylaşım olmuş.ben 17 yaşındayım ama süper baba ve bizimkinler bizim zamanımızdada vardı..hep izlerdim.. :mrgreen: belki hatırlayan olur bide power rangers lar vardı şimdi yeni versiyonları çıktı..hasatasıydım onların..hepsinin oyuncaklarını almıştım..mavi rangers beyaz rangers....vb :mrgreen: :mrgreen:

eheheh Power Rangers ı bilirim televizyonun dibine kadar girer öyle izlerdim.Çok hoşuma gidiyordu.birde akşamları Aynalı Tahir başlardı onuda izlerdim eheueheuh :P

heLaL sana efendi ne kadar coğu oyunu hatırlayamasakda cok güzel bi anımasama oldu heleki tutti frutti xDxD

ben nickten anlaşıldığı üzere 84 lüydüm ve bunların şöyle böyle hepsini yaşadım iyi nostalji oldu teşekkürler :), ayrıca power rangers izleyenlere uyuz olurdum sokakta maç yapardık 2-3 tanesi power rangers başlıyor diye giderlerdi :(

Yukarı Alt