@ Dj TuRşU

O adamın tercihi istediği gibi giyinir sen o adama sen rapçi olamazsın rapten anlamazsın diyemezsin ki. İlla rapten anlaması da gerekmiyor dinlemesi için o da ayrı. Sonuçta herkes özgür karışamazsın yani...

Bol Kıyafet günümüzde zaten sadece yeni kaset çıkaranlar giyiyor.Onlarda Yabancıalrdan ÖZenti.Bol Kıyafet giymeyen rap yapamaz diye bir şey yoktur.olsa zaten sagopa da olmazdı.

P.S Bayan Rapcilere Bol Kıyafet yakışmıyor.Giymeseler bile Başarılı olabiliyorlar :)

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Hancock demiş ki:
Onlar kendilerini yabancılara benzetmeye çalışıyor mesela Ege Çubukcu ve Ceza 8)
Alakası Yok..RAPi Yabancılar Bulduguna Gore RAP Soylemek Yabancılara Ozenmektır Dıyenler Olabılır..Rap'te Rahatlık Oldugu Icın Rap'İn Ön Saflarındakılerın Bol Giyinmesı Cok Dogal Ve Ozentılıkle Alakası Yoq...Adam Rahat Olmak İcin Bol Giyiyorsa Bunun Ozentılıkle Ne Alakası War..Yorumuna Bi Anlam Weremedım 8)

fatalaty demiş ki:
Hancock demiş ki:
Onlar kendilerini yabancılara benzetmeye çalışıyor mesela Ege Çubukcu ve Ceza 8)
Alakası Yok..RAPi Yabancılar Bulduguna Gore RAP Soylemek Yabancılara Ozenmektır Dıyenler Olabılır..Rap'te Rahatlık Oldugu Icın Rap'İn Ön Saflarındakılerın Bol Giyinmesı Cok Dogal Ve Ozentılıkle Alakası Yoq...Adam Rahat Olmak İcin Bol Giyiyorsa Bunun Ozentılıkle Ne Alakası War..Yorumuna Bi Anlam Weremedım 8)
:oldie: :oldie:

Bak bizimkiler gençlikten beri rapçilerin bol kıyafet giydiğini sandıkları için öyle giyiniyorlar.Ama biraz düşünseler Bol kıyafetin rapla alakası bile yok :)

Bu tamamen özentilik.

Rapi herkes farklı yorumlar heryerin bir kıyafet türü vardır biz bira daha batılı bir ülke olduğumuz için yabancıların sitilinde takılıyoruz bi bir özentilik değildir

ona bakılırsa araplarda rap yapıyo onlardamı bol giyinecekler

Anlamadim

Araplar neden bol giyinemesin

onlarin eksiği ne

Lütfen Irk Milliyet Ve Renk Ayirimi Yapmadan yorumlarimizi yapalim

Özentilikle bir alakası yok arkadaşlar. Break Dance yaparken rahat olabilmek için bol kıyafet giyer değilmi Hiphop'cılar. Ve Rap Hiphop'ın dallarından biri olduğuna göre herhangi bir sorun yok. Mantıklı düşünün biraz eskiden Rap ilk çıktığı zamanlar Rap'ciler hem söyleyip hem dans ediyorlarmış.(bkz. McHammer) Şimdilerde böyle birşeye rastlamak zor. O zamanlardan kalma bir gelenek demekki nasıl başladıysa öyle devam ediyor.

mayhemm demiş ki:
Anlamadim

Araplar neden bol giyinemesin

onlarin eksiği ne

Lütfen Irk Milliyet Ve Renk Ayirimi Yapmadan yorumlarimizi yapalim
beynindeki iki tahta değil tüm tahtalar eksik galiba arkadaşım ben burda ırk ayrımı yapmıyorum.

diyorumki her millet kendi tarzında söylüyor araplar bol kıyafet giymeden bizler ortalarda ingilizlerde full bol giyinerek yapıyorlar attığım postu bir daha incelemeni dilerim.

Dj TuRşU demiş ki:
Rapi herkes farklı yorumlar heryerin bir kıyafet türü vardır biz bira daha batılı bir ülke olduğumuz için yabancıların sitilinde takılıyoruz bi bir özentilik değildir

ona bakılırsa araplarda rap yapıyo onlardamı bol giyinecekler
Nerye Gidersen Git Kime Sorarsan Sor (Kendin Dışında)

Bu son Cümlen Ayrılmcılık olarak Nitelendirilir..Araplar Bol Giyinemez Anlami çikiyor ve Bu Irkçılığa Girer..

Zaten Bahsettiğin Gibi bi Mantik Hiç Yok Ve olmadi...

yani onu nasil kurdun nerden uydurdun

İnsanlar ülkelerine Göre Bol mu giyinirmiş

saçmalamayın..

Araplarda İnsan onlarinda istedikleri Kültürü Yaşama , O Kültürün Getirilerine Dahil olma haklari var

Ve Ortalarda Bol Giyinmek Nasil oluyor Hala anlamiş değilim :S :? :?

Konuyu saptırmayalım arkadaşlar ırkçılıkmış araplarmış falan. Saygı ve sevgi çerçevesinde tartışmamıza tatlı tatlı devam edelim lütfen.

Mc Enjoy B demiş ki:
Arkadaşlar hani herkes derya rap dinliorsan illaki bol kıyafetler giymek zorundasın die öle birşey sizce varmı bir adam bol kıyafet giymese bile rap yapabilirmi ama sagopa kajmer yapıyor diyenler var aramızda dimi bence bir adam bol kıyafet giymese bile o rap yapablir ama hiphopa aykırıdır :D
sagopa sade davranıyor bu çok iyi bol giysiler artizlik işi bence ne alakası var bol giysi giymeyen rapci olamaz diye birşey zaten yok

Majestic demiş ki:
Ya şu rapte Sagopa&Kolera Ceza&Ayben Birde Fuat var.Başka bildiğiniz.. :D
SANSAR SALVO geleceğin en büyük mc lerinden olmaya aday ayrıca undergroundında en popülerlerindendir kendisi

blockwater demiş ki:
şahsen bence cok sacma bi mantık!!.. Her bol giyinen rap yapacak diye birsey yok ..!!..
yha ne fazla dar giycen ne fazla bol gibi giycen çok bol giydinmi üstünde emanet gibi duruyo fazla dar giyincede çok dikkat çekiyo en iyisi normal hem bence de alakası yok kıyafetle zevkler ve renkler tartışılmaz :wink1:

Fre3sTyLe demiş ki:
Hancock demiş ki:
:thumbsup: :thumbsup:

Yukarı Alt