Silkroad Para Tuzagı !!!
1.oyun a presiz girilmiyor artık.
2.gerçek oyuncular server kapısında giricez die ızdırap çekerken oyunda goldbotlar(hayalet oyuncular) yüzlercesi gold kasıp gerçek parayla oyunculara satmaya çalışılıyor.
3.joymax nerdeyse oyunda en alaksız şeyi bile parayla satmaya çalışıyor.
4.amaçları sürekli level kastırıp ticket premium vs harcamalar yaptırmak.
5.tam max levele ulaşıyonuz itemlerinizi düziceksiniz bi patchle 10 level daha artıyor.
6.12 Dg Geldi Bakdıgımızda 11 Dg i 12 Dg yapmak icin Mobsdan İtem Dusuyor Ama Bu itemler 12 Dg ye Cevirmeyip Kaybedebiliyorda Normal 11 dg de Sorun Olmaz Ama Nova Yada A Gradelerde Bu Riskide Kimse Alamayıp Mecburen Para Harcamak Zorunda Bunlada Kalmıyor + Basmak Bile Paraya Dondu Magic icin 8 Rare icin 16 Legend icin 32 siz Magic e bile + 5 basmak icin Kac Silk Harcıcagınız Mechul Rare ye +5 Basmak icin 500 tane Alan kısıler var Harcanan Paraya Zarar Ziyan
7.Kımse Para Kazanırken Babasının Hayrına Kazanmıyor evli olanlarımız var okul cocukları var para bedavaya gelmio cogu kısı alın terile kazanıyor Esimizin Cocugumuzun Rızkını Bunamı Harcıcaksınız
8.Yakında 120 gelecek ve gene kasmaya baslanacak her ay pire plus en azından ayda 150 tl buna die gidecek
9. siz bu kadar para harcıcaksınız bide carınız soyulacak noldu verdiginiz emek hırsızlara yemek

Artık Durdemenin Zamanı Gelmedimi Oyunu Bırakın Hayata Baglanın !!!

Takımı
Galatasaray
Ben bıraktım gayet iyiyim böyle.free to play görünümünde pay to play yani paralı oyunlardan bile daha pahalı bir oyun buna paramı dayanır.Dünyanın en iyi mmorpgsi olarak anılan WoW bile 2 aylık gamecard 50 TL bizim silkroadda Premium plus (45 TL),Tavşanı devil spirit 15 TL,Bot 20 TL,extra dress veya gold masrafı 30 40 TL de bu etti 110 120 TL daha neyine oynayayım bu oyunu ne destek var ne oyuncularda kalite var ne oyunda kalite var yıllardır aynı grafiklerle oynuyoruz.Sırf bu paralı oyunlarla yarışabilmek için craft itemleri falan yediriyorlar millete.Mouse ile hareket ettirilen bir oyun bu kaldımı piyasada bunun gibi ?

silkroad online fantastik oyundur. kendini kaptırmayan para kaybetmez charını soydurmaz.

istediğiniz kadar allods oynayın wow oynayın silkroadun zevkini alamazsınız.

iyi forumlar

Takımı
Galatasaray
Kamara_ demiş ki:
silkroad online fantastik oyundur. kendini kaptırmayan para kaybetmez charını soydurmaz.

iyi forumlar
Malesef silkroadda para harcamayan hiç bir yere gelemiyor.Ne exp ne item nede birşey alabilirsin belli bir seviyeye geldiğin farkına mutlaka varırsın bu durumun.

Katılıyorum size. Aynı sebeplerden ötürü ben de bıraktım oyunu. 2 senedir de oynamıyorum. Botların ilk türediği zamanlar oyunun zevkinin kaçacağı belliydi. Önce botlar sonra gbotlar derken joymaxın para kazanma amaçlı updateleri vb. vb. Neyse kısacası bu oyunu oynamamak daha iyi. Buna itiraz edecekler varsa önce bir düşünün, acaba şuan sro oynamasaydım nasıl olurdu? Paramı ve zamanımı neye harcardım diye. Anlayacaksınız.

UncensoreD demiş ki:
Kamara_ demiş ki:

iyi forumlar
Malesef silkroadda para harcamayan hiç bir yere gelemiyor.Ne exp ne item nede birşey alabilirsin belli bir seviyeye geldiğin farkına mutlaka varırsın bu durumun.
katılmıyorum çok güzel bi char yapmak için para akıtmaya gerek yok

Herkese merhabalar. bende aynı fikirdeyim. para harcamadan malesef bişi yapamıyorsunuz. Joymax aldı başını gidiyor. hep daha fazla kazanma hırsları yüzünden çoğu oyuncuyu kaybettiler. en son gelen 12 dg update te millet 12 dg hırsına başladı yine silk almaya. aynı durumda bende varım. 12 dg ye çevirmek için koşul getirdiler +7. 6 yıldır oynuyorum daha 11 dg de +7 itemim oldu. set zorla 5 yaptık. şimdi düşünüyorum da seti legend yapmak için immo set düzmek ayrıca onu +7 yapmak lazım. en az 10 tane immortal gidicek. ayracağın zamanda cabası. 100 silk alıp +7 nova glavemi kırdım. 6 tane rare prof stone aldım +1 bile olmadı. baktım olacağı gibi değil bıraktım bende bırakacağım.

Sadece bot parası verıyorum her ay sbot oda ortak oldugum ıcın 2 ayda 15 lıra baska masrafım yok elımde sun staff var sun 2h hıc para harcamadan işi bılıyorsan rahatca oynarın

cyclone demiş ki:
Dragao demiş ki:
Sadece bot parası verıyorum her ay sbot oda ortak oldugum ıcın 2 ayda 15 lıra baska masrafım yok elımde sun staff var sun 2h hıc para harcamadan işi bılıyorsan rahatca oynarın
+1

ole diyorsan oledir ama baksana hotan cons dakı bug yuzunden oynayabiliyormusun oyun oynanmıyor agzımıza sıcılıyor

Bilinçli insanları görünce biraz daha güçleniyorum. Umutlanıyorum :thumbsup:
Bu oyun vb. oyunlar sadece para değil ayrıca en değerli nakitinizi çalıyor.
Bu oyunu oynarken geleceğe dair nasıl yatırımlar yapmış oluyorsunuz soru:
cvp(Torunuma char kasıyorum) makara: makara:
Uyanma zamanı geldi artık 8)

Yukarı Alt