Beyler YEni Guild Logomuz Budur... Nasıl Buldunuz... Yorumlarınızı Bekliyorum Cool
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
guild logon guzel ama imzandaki yazılar bir o kadar kotu yukarda Allah yazıyor asagıda serefsizler?
biraz daha dengeli birşeyler yapsan ii olur

yok diyecegim o ki Allah yazısını koymusun az bucuk islami bilgin vardır
mevlana demiş ki:Ne olursan ol yine gel
sana en adi kotulugu yapsalar dahi sen yine iyi ol Allah a havale et gidip adamlara dedin mi hiç benim hakkımı yediniz?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ben beğenmedim oyunda arapça yazmak pek hoş kaçmaz küfürü var ataisti var paso vukaat yaşarsın Rolling Eyes

bencede kotu muslumansan kendine muslumansın birisi haç koyar birisi hilal oteki akp işareti birisi mhp oyun bu ya ne alakası var bunlarla

Bu logoyu Koymamdaki asıl sebeb bi arkadaşım vardı Haktanhak die oda 80 lwldi guild 4 yaptı bu logonun yarısını koydu tam 5 olucakken hacklendi. Onun Anısına yani onun Yapamadığını yapmaya çalıştım...
Ayrıca GEvurlar Hac işareti koyarken laf olmuyor da Biz Allah Yazınca mı problem çıkıyor anlamadım...

MÜTHİŞ BUNA LAF BILE OLUNMAZ FAKAT ORADA KUFURLESIYOSUNUZ FLAANDI FILANDI DERKEn UNUTURSUN SIMDI KARSINDA DIREK LAFZI GORUNCE UTANIR INSAN olmaz yanı
Bi zahmet değiştirirsenız daha muthıs olacak..
Lütfen Rıcaa edıyorum
Char isimlerinizi veya Guıld isimlerinizi Mubarek kısılık veya Yuce yaratıcının ısmını kullanmadan ekleyınız.Bole daha ıı olur..Saolun

Yukarı Alt