Arkadaşlar Sizce Warlock(Full İnt) İçin;

1-Cleric
2-Bard
'mı Daha İyi Yorumlarınızı Bekliyorum....

Herkese iyi Forumlar Dilerim.... mucX

Kimse Bi Cevap Yazmamış.Yoksa Size Bir Hatammı Oldu Korkuyorum Ama :lol:......

RoyalFlush

Bilgiliyim
bana kalırsa cleric her yönden eu çarlar için daha iyi.hem pure offering skilinin gücünüde biliyorsundur herhalde.

ama hızlı koşmak içinde çok para harcarsın.

a4_tech demiş ki:
bana kalırsa cleric her yönden eu çarlar için daha iyi.hem pure offering skilinin gücünüde biliyorsundur herhalde.

ama hızlı koşmak içinde çok para harcarsın.
Çok Teşekkür Ederim O Dediğin Skill Canının Bir Kısmını Alsada Çok Etkili Vuruyor.Çok Teşekkür Ederim..... mucX

tabikide cleric.Pure int olduğun için cleric olarak partylerde kendinden 10 lvl yüksek moblarda cok kolay party bulabilirsiz.Bardda da güzel bufflar var ama coğu kişi bu buffların özelliklerini bilmediği ve 2 tane bard oyuncunun partyde olması lazım olduğu için yer bulman zor.Şunu unutma 8 li eu ptlerinde 3 tane class gerekir 1h warior / wizard / cleric

MrT3CHN0 demiş ki:
Arkadaşlar Sizce Warlock(Full İnt) İçin;

1-Cleric
2-Bard
'mı Daha İyi Yorumlarınızı Bekliyorum....

Herkese iyi Forumlar Dilerim.... mucX

Warlock + Bard :> Sadece yardımcı char olursun . Warlock buyu yapar karsındakini sehirlersin. Bard skillerinde Atak yapamak için pek sikill olmadından bire bir pvp'lerde pek ektili olacagını zannetmiyorum. Sadece toplu savaşlarda partideki arkdaşlarâ Bard ile koşma warlock ilede Karşı takimdakilerin atagını kırmak icin zehir yedirsin. Sadece Birileri icin birseyler yaparsın. Ve charını kasma sıkıntısı çeke bilirsin

Ama Warlock + Cleric yapar ise:> Hep başkarına yardım edersin hemde bire bir vs lerde çok etkili olursun. Warlock skilleri ile zehir yedire bilir daha sonradan Cleric skilleri ile atak yapabilirsin. parti deki arkadaşlarına Cleric buffları ile dezavantaj saglıya bilir. atak yapmasan bile onlara saglamış oldugun bufflar ile karşı tarafı malüp edebilirsiniz. ve istedigin partiye çok ragat gire bilirsin extraokk

Uzun lafın kısası bard + warlock pek tercih edilmeyen bir karekter biçimidir. Bana kalırsı Cleric + warlock yap derim hem kendi basına savaşa bilir hemde toplu savaşlarda gözde char haline gelirsin :lol:

kardeşim bence buff seçme seçimin şöyle olsun;

rogue-&-warlock

pvp de veya party moblarında önce zehirini atar sonra dalarsın hp potun ziyan olmaz hem de kimse elinden kolay kolay alamaz...

pvp de ise adamları aynen zehirleyip kilitlersin, adam 4-5 saniye kitlenir hemen daggeri takarsın 2 crit vurdunmu yere yığılır...

bence wizard-warlock ol pvp de iş görür warlockla stunla wizardla indir( el çabukluğu ister) hem kasılma sorunu çekmessin
F1 e wizardı koyarsın baktın giant pt çıktı geç warlocka stunla sonra wizardl a dal stun geçince geri warlocka geç indir veya bas debuffları sen önde o arkada kaç baya bi uğraşırsın ama lvl inin gp sini kesen tek eu charlardan olursun .
birsürü taktik var seç istediğini pvp de yenilmez charlardan biri
bi taktik daha
warlock stun defans düşürücü cart curt geç wizarda stun geçene kadar dal stun geçince ye kadar yatmassa ki zor ama yatmassa stun geçince root at daha da indirmessen git kendini boğaz köprüsünden at

Hos gerçi yapılandırmanı yapmışsındır artık sonuçlarını yazarsın

ama benim fikrim 90 warlock + 80 bard + 10 warrıor

Pvpde çok kötü char değil warlocklar hatta dayanma suresı nukerlerden ve wızardlardan daha ıyı.
Ama Bardın atackları hıcte kucumsenecek ataklar degıl. Rakıbıne yaptıgın kötü büyülerin uzerıne harbın hızlı ataklarını eklersen -ki atıs degerlerını ıncelersen fıreın nuklarından bıle saglam vurusları oldugunu goreceksın.- pvplerde ısın cok kolaylasır. 10 warrıorda neyın nesı dersen asagıda shıld ıle ılgılı bır skıl var ve knock verıyor zaten kalkan kullandıgın ıcın cok ısıne yarayacak :)

warrior bence warlock+warrior heavy yada light armor giyerek str lere karşı daha dayanıklı olabilirsin intlere karşı daha az defansın olur ama sende int olduğun için bek etkilemez

Yukarı Alt