şu anki düşüncem heuksal 80 ,cold 80 ,fire 72 ,lighting 68 ,imbue fire ben böyle düşünüyorum ama kafama takılan bi kaç şey var
1.90 lvl ne zaman gelcek o zaman böyle çok zor olur coldu kapatmak zorunda kalrım ve zaman ve para kaybım olur
2.firenin 72 ye maxlanması damagelerimi nasıl etkiler.bence fazla etkilemez sonuçta ph atack yapıyoruz ve imbue miz yeteri kadar up mag deffansın 3. max ve ph attach veren buff da max
3.lightinge sorun yok bence ama coldun 80 e maxlanması ve verdiği muazzam ph defans ve %50 lik snow shield sizce nasıl olur kahvekeyfi
ayrıca şu anki lvlim 72. 73 olcak :lol:

Sen an cabatarsın öyle.PHy defansa ne gerek var ki? Sende phy defans yeterince var.Sen 77 deki fire buffna bak phy defanceye bakacağına.Ayrıca yüzde 50 lik snowu kullanamassın 10k mp olsa bile 2-3 nuke de 0.Mag atack fazla önemli değil diyosun.İmbue de zaten mag atack açma ımbue de Razz

firenin 3.mag defans skilli max olucak buda sana 104 mag def vercek 4. sü ise 126 veriyo aradaki fark 22 bence fazla bi işe yaramaz.cold a yani ph defansımıza gelirsek 60 a maxladığımızı var sayalım vereceği toplam defans 84 tür(pasifle birlikte).oysa 80 e maxladığımızda vereceği toplam defans 162 dir.yani 78 ph def den vaz geçmiiş oluruz 22 mag defans için(ki garmnet giyiyoruz) 78 ph den vaz geçmek bence saçmalık.bence bu yapılandırmadaki tek dez avantaş 90 lvl :lol: glavierlere karşı çok daha sağlam olarak savaşabiliriz.ayrıca snow shieldı kaçarken ölmek üzere veya rahatlamak amacı ilede kullanabilriz.firede dediğim gibi sadece 22 mag def,%1 ph atack kaybetmiş oluruz.oysa coldda 78 ph def kazanmış olup ii bi farmla imbuesinide açıp yüzüğüne reduce basmamış olanalrı ağlatabiliriz :lol: basmışsada fire imbueyi kullanırız olur biter Coolayrıca ph def glavie ve bladelere karşı baya bi işe yarar.mag atack da dediğim gibi çok önemli değil zaten mag oalrka sadece imbue kullanıyoruz.oda yeterince max olucak

Sen bilirsin ama taktik şu:Senin dayanman gereken charlar int charlar.Çünkü onlara karşı bir mag. açığın var.bence önce onu kapatmalısın.Ayrıca senin str charlara karşı avantajın defansın olmayacak senin avantajın vuruşların olacak. Zaten sen iyi bir set dizersen pvp adamları yatırmanın critila bağlı olduğunu görürsün.Zaten crit yediğinde 2 kat damage alacağın için phy defansın fazla olması bunu pek etkilemez kanımca.Sen max damage vermek için uğraşmalısın bunun için de fire diyorum.
DipNot: Ayrıca firenin 80 olması benim için çok yararlı,hem reduce,hem de daggerlerini sana sokmak için sabırsızlanan rogueleri görebilmek için.Sadece onları ilk olarak görebilirsen yatırma şasın olabilir.bir de crit giderse 13-14k nın altında damage bekleme.Cold bunu ne kadar azalıtr bilemem artık.

ben soru ve cevapalra konu açmıştım bunla ilgili ama nese bak 80 fşre 80 heuksal 70 cold 70 light 90 lwlde istersen 50 cold 70 light fire ve heuksal 80 yapabilirsin lighttı ben ilkönce 72 düşünmüştümde 2 lwlin hiç bir yararı yok sadece 63 lwllik skillini 4 lwl yapıorsun onunda çok fazla faydasını görmessin 3 lwli yeter bence

baho1992 demiş ki:
ben soru ve cevapalra konu açmıştım bunla ilgili ama nese bak 80 fşre 80 heuksal 70 cold 70 light 90 lwlde istersen 50 cold 70 light fire ve heuksal 80 yapabilirsin lighttı ben ilkönce 72 düşünmüştümde 2 lwlin hiç bir yararı yok sadece 63 lwllik skillini 4 lwl yapıorsun onunda çok fazla faydasını görmessin 3 lwli yeter bence
tmm o senin yapılandırman ve görüşün ben benimki hakkında yorum almak istiyorum ve bence firenin 80 olması mantıksız cold varken(80 lvl için konuşuyorum 90 da işler değişçek tabi)

Sniker demiş ki:
72 deki phantom için 72 diyorum ben Wink
ona gerek yokki 1.sini maxla yeter de atar sana o

salman1453 demiş ki:
tmm o senin yapılandırman ve görüşün ben benimki hakkında yorum almak istiyorum ve bence firenin 80 olması mantıksız cold varken(80 lvl için konuşuyorum 90 da işler değişçek tabi)
bak imbue fire kullancan ama 72 yaptınmı 77 mag dfans veren skill açılcak oda öenmlidir + passive olarak yüzde 8+ yüzde 9= yüzd 17 psy atak fazlan olucak bence bunları göz önünde bulundur

Ayrıca parry buff falan uplu cam coldun 70 olmasındansa 68 olsun light 72 olsun hem parryden kazanırım.Ayrıca şekil meselesi bence 72 deki skill çok şekil bişey.Senin ne olduğun önemli değildir önemli olan oyundan zevk almak en iyisi olmak değil.Sana söylediğim gibi adam kesmek istiyorsan dmgen ve phy atağın max olucak ki crit lerin iyi olsun.Pvp de işi bitiren critlerdir.

Yukarı Alt