Wizard diorum kullanmasını bilene wizard çok süper bir char bless 45snlik ama eğerki wizardı gerçekten kullanabiliosan her türlü charı alırsın...

bence en ii char xbow-cleric benim 60 lwl xbow charım var dw önünde nukerlere tek çogu chinesse strcileride uzaktan vurduğum için yatırabiliyorum 2 tane charda zorlanıyorum 2h warrior ve chine bow monsterlere gelince 1-2 lwl altımın partisini yatırabiliyorum

bence oyunun en güçlü charı diye bişey yoq her characterin bi - + yönü war düşünün bi

Sniker demiş ki:
itemlerine göre değişir mesajından anlıyorum ki sen hayatta 90 lv olamassın ve sos itemler de sana yaramaz.4x levellere çok benzemez sox itemler son set item +5 lerden kesinlikle iyi olamaz.Bu yüzden o char Wizard & Crossbowlardan rahatlıkla tek yer ve cold da 60 da :S Chinese str ler ise seni 2 bilemdin 3 skillde yatırır.
Bu oyunda 1. İtemlerinle
2.Farmınla
3.Tecrübenle
Son olarak da buildinle kralsın bunları sakın unutma

sox itemler son set +5 lerden kesinlikle iyi olamaz derken restini soylemek istemistin sanirim.sox itemler her zaman son setin +5 den daha iidir.

Pvp de car o kadar fark etmez carını iyi kullanan iyi yapılandırması iyi seti olan kazanır
illa car sölemek gerekirsede :Full Str Blader derim

Walla Dikkat Ediyorumda Herkez Kendi Carını Övüyor...Böle Anket Olmaz Yavv En Saglamı Warior :lol: TANK :thumbsup: :lol:

Yukarı Alt