KupeR demiş ki:
Benim kalkan +6 basarken yandi gitti kayboldu aradim taradim puff :lol::D Yani ben 1 haftadır bekliyorum dönmesini hala dönmedi geri zzzzzzzuhahaha..

Dip not : Kalkan nolur geri dön seni çok özledim Sad :lol:

Dip Not 2 : Giden geri dönmüyor :lol:
extraokk Evet mağleef immortal olmazsa olmaz silahta astral olmasın ama immortal kesinlikle bulunsun bir tane

8d immortal 46 silk 8d astral 46 silk.Toplam 92 silk.1 kere basmak için 100 silk vay anasını.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
A.T.P demiş ki:
+7 basmak ya da +5 basmakla alakası yok.+5 basarken de kaybolabilir.Silahın üzerinde immortal yoksa belli fail olma(patlama) olasılığından sonra item kaybolabilir. Joymax nereden para kazanacak siz silk ile immortal almazsınız? :?!!!

extraokk extraokk Astral Yanınca +4 E Döndürür . İmmortal İtemin Kaybolmasını Önler . 8 Dereceleri 46 Silk :lol:

neyse gıden gıtı kalan saglar bızımdır daha 2 tane +5 sword ve sheldımız duruyo nasılsa ellbete bırgun sılk alır ımortal ve astral basar +7 hata kafamı bozdum +9 denerım :)))))))))))))))))))))) :santa:

A.T.P demiş ki:
+7 basmak ya da +5 basmakla alakası yok.+5 basarken de kaybolabilir.Silahın üzerinde immortal yoksa belli fail olma(patlama) olasılığından sonra item kaybolabilir. Joymax nereden para kazanacak siz silk ile immortal almazsınız? :?!!!
+1907 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

+5 den sonra silah kaybolabilir.68 lvl üstü bi adam bunu nasıl bilmez.Anlamıyorum.Sen o kadar oyna bişey ögreneme.Tuhaf bişey.

immortal 3 bassaydın 3 kere de patlasa kaybol mazdı extraokk

1 soğuk su iç kahvekeyfi

cok komik o kadar zamandır oyun oynuyorsun ama bi silahta immortal olmassa kayolacagını bilmiyorsun

o yüzden +5 yaptıktan sonra yedek boş (yani mavi % ler falan olmayan) bir silahla +7 deneyin ben 3 tane staffı +6 dan +7ye geçerken yaktım 4. +5 hadi hayırlısı :lol: (bu arada immortal 46 silk bir aylık pet parası, çok pahalı Evil or Very Mad )

Bana bir kere öyle bişi oldu ki :mrgreen:
Hani 50 unit pot oluor yaa benim 225 tane üst üste binmişti üstüne 50 tane koyayım dedim ekran kartı hatasından attı :mrgreen:

Yukarı Alt