1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Sizce neden yabancılar türklerden nefret edio alın Cevap

1. qanqa

qanqa Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Teknikeri.
    Çok mu merak ediyosn al cevap..

Başka forumlara bakıyorum, yabancılar türklerden nefret ediyorlar çünkü çekemiyorlar yazılmış. Kandırmayın kendi kendinizi, Alında bu oyunu oynayan çoğu Türk ün kendi kendini kandıracak IQ ya ( Bilemeyenler için sölüyorum IQ: zeka seviyesi ) sahip olduklarınıda sanmıyorum...

Şimdi bana diyeceksiniz "sen kimsin lan" Kimmiyim ben?Bir Türk, Ama Oyundaki Türkler yüzünden kendi Türklüğünden utanan bir Türk.Kaç senedir oynuyorum bu oyunu, nerde şerefsizlik orda Türkler, Yanlış anlamayın Türklerin hepsi Şerefsiz Demiyorum, Zaten diyemem, Çünkü değil, %10 gibi bir oranda olsa değil...

Birde şu soruları bir cevaplayın kendi kendinize:

Kaç kere bir yabancı sizi paranızı aldıktan sonra taxi den attı?
    Kaç kere bir yabancı attığınız Globallere "Mama Fa.k" Cevabını verdi
    Kaç kere bir yabancı Diğer yabancılarla global savaşına girip diğer oyuncuların global kullanmalarına engel oldu? Kullananların globaller anında sayfadan kayboldu?
    Kaç kere bir yabancı "Dude give me your item then i will change it to Sosun(itemini ver sosoun yapayım) dedi?
    Kaç kere bir yabancı sizi sırf gıcıklık olsun diye guild e alıp attı?
    Kaç kere bir yabancı taxinin ortasındaken kendi kendine DC(!!!) oldu?
    Kaç kere bir yabancı siz ondan size saldırmamasını rica ettğinizde sizi town a girene kadar 10 kere öldürdü?
    Kaç kere bir yabancı Gelip Taxinize Ks yaptı? Üstelik 15 slotun 13 ü boşken?

Cevaplarınız "0 kez" değil diye sevinmeyin, çünkü bu sorular yabacıları (bakın Gavur sıfatını kullanıyorum) yüceltmek için değil, Türkleri yerin dibine sokmak için de değil... Sadece "Yabancı" kelimesi yerine "Türk" kelimesini koyarak soruları cevaplandırın, Sonra da Aradaki farkı düşünün...Düşününki bişeyler anlayabilesiniz...

Şunu söylemek istiyorum Tüm Oyuncu Türk arkadaşlara: Kendinizi istediğiniz kadar rezil edin, Bu kimsenin umrunda bile olmaz, Ama Sakın tüm Türkleri küçük düşürecek şeyler yapmayın, Çünkü buna hakkınız yok...Şunuda unutmayın Yabancılar siz Onlardan güçlüsünüz diye Türklerle ilgili konular açmıyor...

2. sanita

sanita Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ben bunları kaçkere söyledim adamlar ne vatan hayinliğimi bıraktı nede teroristliğimi
    ben yabancı hayranı değilim onlar bize hayran ama içimizdeki dürüst olmayan insanlara değil o
    %10 luk kısma hayanlar inş ALLAH'ın izni ile geriye kalan %90 lık kesimde doğru yolu bulur

3. qanqa

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Teknikeri.
    amin =)

4. JackalSharing

JackalSharing Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bunun Sebebi ufacık cocuklar abilerinin charına oturup oynuyorlar herkeze sovüyorlar

5. Agilla

Agilla Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Adamlar Bizi İstememelerinde Çok Haklılar Bence Her Türlü Pislik Bizde

6. h&a

h&a Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ztn türkiyedeki insalar bir gün dogruyu konussa hersey düzelir

7. Crisis

Crisis Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Adam akıllı,kendini bilen ve seven,dünya ile barısık,dürüst bir adam oldugunda düsmanını bile elinde oynatabilirsin(ortaklık saglayabilirsin)Sahsen serverde türk arkadasımdan cok yabancı arkadasım var.Ne yamuk yapıyorlar,ne sövüyorlar aksine birbirimize yabancı oldugumuz icin aradaki saygı&sevgi daha yüksek mertebede oluyor.

8. ImmorTaLGoD

ImmorTaLGoD Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bunun Tek Sebebi Türklerin Onlara Kötülük Yapmaları Değil..
    Serverdaki Bütün Yabancılara Türkler Kötülük Yapmamıştır(Yapmışta Olabilir :P ) Ama Onların İlkOkul Kitaplarında Türklerin Eskiden İnsanları Sömürdükleri Onlara Eziyet Edip Katliam Yaptıkları Yazıyor..
    Bunu Duyan Bir 10 Yaşındaki Çocuk Tabiiki Türklerden Nefret Edecektir..
    Örneğin:Bu Oyunda Araplarda Var..
    Türkler Özel Olarak Arapları Kayırmaz.Pislik Yapan Araplarada Kötülük Yapar.Ama Araplar Türklerden Nefret Etmiyor Çünkü Onların Derslerinde Herhangi Bir Türk Karşıtı Yazı Yok..
    Bu Yüzden Onlarda Ön Yargıda Yok ..
    Ps:Ders Kitapları Konusu Uydurma Değildir.Bi Gerçektir!
    Ps2 : Bunlar Benim Düşüncelerim.Düşünceler İnsandan insana Değişebilir :thumbsup:

9. ImmorTaLGoD

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tabiiki Müslüman Birliği Olduğu İçinde Nefret Etmezler o Ayrı

10. AmiP

AmiP Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    ewet çok doğru daha geçen ay benim yiğen global atarak az kalsın serveri birbirine katıyodu :mrgreen:

11. ImmorTaLGoD

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Zuhahaha xD

12. luuzir

luuzir Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Ben katılmıyorum bunu sadece Türkler yapmıyor ben her ırktan kişiler gözlemledim mesela 10k blz bunu araplar diyor ve kaç yabancı beni dolandırmaya çalıştı ve isimlerin benzerini yaparak ta milleti dolandıranlar kişilerin çoğu da yabancı hatta hacker ların çoğu da yabancı bu tarz davranışları yapanlar çocuk bunun türk ü kür ü yunanı amerikalısı yok eğitim meselesi her ırktan insan yapıyor. Türkler den nefret etmelerinin bence nedeni bu değil her kötü olay bizim üzerimize atılıyor yapmasanız bile ve bunu büyütüyolar habuki onlardan da çok kişi var bunu yapan ama biz onlara laf etmediğimiz için düşmanlık çıkmıyor. Bu gibi olayları kabullenmememiz gerekir bu olayları sadece Türkler yapmıyor ve bazıları da adamlar haklı diyor. Ne için haklı lar tüm kötü olayların sorumlusunu biz yaptkları için mi ? bizi kötü tanıttıkları için mi ? bence bu gibi olaylara herzaman tepkinizi koymanız gerekir. Ben bulunduğum ortamda bu gibi olay olursa hemen savunurum Türkleri çünkü bir kişinin yaptığı bir olayı tüm Türklerin üzerine yıkamazlar.

13. qanqa

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Teknikeri.
    =)) dorudur

14. StormHero

StormHero Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    sadece küçükler değil geçenlerde takas edeceğim 35 yaşında bir adam kamera bile açtı ama yine dolandırıcı çıktı

15. Quensis

Quensis Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kimse yok çocuklara Türk düşmanlığı aşılanıyor.Yok araplar bizden nefret etmiyor.Yok ufak bebeler yapıyor diye kandırmasın kendini.7sinden 7ine alayı yapıyor.Türkler bu oyunu oynamamamın en büyük sebebidir! O kadar nefret ettiriyorlar ki kendilerinden Türk olduğumu saklıyorum ben oynarken.Bir yabancı arkadaşımın guildine girmek istediğimde bana kusura bakma guilddekiler Türk istemiyor diyor.Neden ? Scammerlerin %90'ı Türk de ondan.Böyle olduğunun Türklerin %90'ını da scammer sanıyorlar.Ayrıca bütün kötü davranışlar Türklerde, küfür olsun,char soyma olsun hepsi aramızda.. Tamam yabancılar da yapıyor ancak kimse kıyaslamaya çalışmasın bile.Onların yaptıkları bizim yaptıklarımızın yanında devede pire..

16. garip_avci

garip_avci Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Bilgisayar Programcılığı
    Kardeş senin dediğinin
    sözüne katılabilirim ama ne olursa olsun ben TÜRK'üm ve bunu hiçbir zaman saklamam söylemekten utanmam...
    Onların bize olan önyargı ve kötü düşünceleri var ve bizi %50 bu yüzden sevmiyorlar. Bu ön yargılar nerden geliyor? Başka bir arkadaşımın da dediği gibi onların ilkokul kitaplarında Türkler kötüleniyor, hani sen ilkokulda Çanakkale zaferimizi okuyorsun ya işte onlar bunun tam zıttını okuyor!!! onların kitaplarında bizim gurur duyduğumuz şeyler onlara Türklere olan nefret olarak öğretiliyor...
    Bizim bir tarihimiz var ve ben bu tarihimizden de TÜRK olmakdan da gurur duyuyorum...

17. Quensis

Quensis Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bu oyun içinde Türk olmaktan gurur duyamıyorum ne yazık ki.Sadece utanıyorum.Elbette oyun dışında sonuna kadar Türklüğümle gurur duyabilirim ama bu oyunda değil.Çünkü ne tarihin ne başka şeylerin önemi var.Bu sadece bir oyun ve biz Türkler bunu oyun olmaktan çıkarıyoruz..

18. TwiLighT

TwiLighT Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :thumbsup: bana söyleyecek birşey bırakmadın bro :lol:

19. beyyz

beyyz Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    asıl cevap su yabancılar turklerın zaferlerını azımlerını savascı ruhlarını kıskandıkları ıcın boyle yapıolar ve musluman oldugumuz ıcın...

20. oLdCiTyLee

oLdCiTyLee Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    araplar mı türklerden nefret etmiyo güldürme beni benim arkadaşım medine de oturuyo orda türk mahallesi var ordaki türklere farklı bi gözle bakıyolar :wink1: