GNR

rank8
Öfkeyle kalka, zararla oturur.
bir süre kafanı dinlendir srodan uzaklaş sonra kıyamadıgın için oyna derim ancak yine keyif almazsan sat

exotic demiş ki:
_PokerFace demiş ki:
ipsizMayk demiş ki:
Ver bana ya gozune 1 kere gorunursem adiyim :D
sen kimsin ya

Madem yapıcak bişey bulamadın bana ver sanırım sende plutolusun :mrgreen:
yok malazgirtten katılıyorum yarışmaya ama artık oyna katlanamıcam yakarım öyle bırakırım yada öyle kalır bırakırım ama artık oynamak istemiyorum

Silkroad yok hayat güzel.Charlarımı tek tek sattım kalan ezikleride satmaya devam. Silk Road kölelik bence,Vindictus Eu açılırsa sanırım onu oynarım artık. Sat gitsin bari parası bi işe yarasın :D

Senin düşünceler bende de var eğer oyundan sogudunsa charı satmanı tavsiye ederim ki tekrar başlama ümidin olmasın

Pokerface itemleri yakmamanı şiddetle tavsiye ediyorum.Eğer birgün yeniden başlamak istersen yine item almak için para harcayacaksın ve yaktığına çok üzüleceksin.Eğer satarsan yine birgün sıkılacaksın ve çar alacaksın büyük bir ihtimal bence bırak kalsın öyle

_PokerFace demiş ki:
- Resim Silinmiş.
2h dimin 5 defa +8de yanması sonucu geçirdigim ani sinir krizinden sonra oyunu bırakma kararı aldım ama charımıda başkasında görmek istemiyorum Ss gördügünüz tüm itemlerimi yakıp öyle bırakmak istiyorum(Cryolite gibi)Sizce ne yapayım yakayım mı satayım mı büyük ugraşlarla yaptıgım itemleri başkasına satmakta istemiyorum
ben hiç pişman olmadım, ve charımın hiç bir noob tarafından oynanmadığını bilmek gerçekten güzel bir duygu :P

eğer oyunu TAMAMEN bırakmakta kararlıysan, itemlerin hepsine fail olana kadar + bas, sevdiklerine dağıt, ve çık gitsin.

:beer:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bence ne sat ne yak dursun bi kenarda daha sonra tekrar oynamak istersin belki ozaman açar bundan devam edersin

Yukarı Alt