- Resim Silinmiş.
2h dimin 5 defa +8de yanması sonucu geçirdigim ani sinir krizinden sonra oyunu bırakma kararı aldım ama charımıda başkasında görmek istemiyorum Ss gördügünüz tüm itemlerimi yakıp öyle bırakmak istiyorum(Cryolite gibi)Sizce ne yapayım yakayım mı satayım mı büyük ugraşlarla yaptıgım itemleri başkasına satmakta istemiyorum

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Çok büyük yazık olur , belli ki büyük emek var her item parıl parıl parlıyor bir an için şeytana uymak anlamsız.

_PokerFace demiş ki:
- Resim Silinmiş.
2h dimin 5 defa +8de yanması sonucu geçirdigim ani sinir krizinden sonra oyunu bırakma kararı aldım ama charımıda başkasında görmek istemiyorum Ss gördügünüz tüm itemlerimi yakıp öyle bırakmak istiyorum(Cryolite gibi)Sizce ne yapayım yakayım mı satayım mı büyük ugraşlarla yaptıgım itemleri başkasına satmakta istemiyorum
Sakın yakma çok pişman olursun bi emek bi para var ucunda sat bırak hiç değilse ilerde düşünürsen en azından para geçti elime dersin :muck:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bence sakin ol bikaç gün oyundan uzak dur sonra gir chara yine aynı şeyleri düşünüyorsan yak gitsin

Bende bıraktım oyunu ama senin gibi char aşkından satmadım charı duruyo :P

sana benden tavsiye 3 hafta önce charımı sattım ve insanın acayip şekilde canı sıkılıyor charı ellemeden kapat oyuna 3-5 gün girme öylesine özlüceksinki ha +7 olmuş ha +8 +1 farkedince tekmi atçaksın sanki böyle düşün

Stw

Öğreniyorum
bencede şampiyon sakin ol bende karakterimi kenara bıraktım(bende satamıyorum :lol: ) 2 senedir oynamıyorum bu sene başlıyacağım elde karakter olması güzel bişey

patlatirsan salaklik yaparsin acikcasi o kadar emek verdigin chari 2 tane item patladi berbat mi edeceksin?Ilerde kafani cok taslara vurursun alchemy'i oyuncularda adrenalin yaratsin diye yapmislar 2 item patlayinca oyunu biraksin diye degil. :thumbsup:

Lrd

rank8
sat veya patlat demeyeceğim kardeşim ama eğer göz önünde bulundurursan sana bi tavsiye vereyim.
Şu oyunu bırakmayı kafana koyduysan hemen bırak bence geri adım atma artık satarmısın patlatırmısın orasına karar werirsin ama kafana koymuşken bırak oyunu bence.. Keşke bende bırakabilsem... pray:

bende nova +11 glavieyi patlattıktan sonra tüm itemlerin azına ettim oyunu bırakırım dedim ama bırakamadım ve çok pişman oldum..
bence okadar büyütme 2h yi gene yaparsın zaten egye çalış veya gene basarsın bence takma kafana devam :)

Yukarı Alt